SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja osobista przemiana 2012/ pierwszy etap str.20

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich po świętach! Nic nie pisałam bo same rozumiecie, treningów brak, a micha to taka sama jak u większości Polaków.
Zaczynam wpisy od tabelki z pomiarami, a wieczorem wpiszę resztę.
Cieszę się, że już wszytko wróciło do normy



Ps Cieszę się, że już wszytko wróciło do normy i wróciłam do dziennika

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-13 09:05:48

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-13 09:17:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplement: dla karmiących, magne b
trening:rozgrzewka, 2 obwody po 15 powtórzeń:
1.wspięcia na palce stojąc-maszyna(obunóż) lub hantel w dłoni (na jednej nodze)-m.łydek
2.prostowanie nóg na maszynie siedząc-m.czworogłowe ud
3.zginanie nóg na maszynie leżąc-m.dwugłowe ud
4.wypychanie ramienia maszyny stojąc lub odwodzenie nogi w tył na dolnym wyciągu lub "wahadle"-m.pośladkowe
5.ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem-górny grzbiet
6.wyprosty tułowia na maszynie lub noszenie tułowia z padu na "ławce rzymskiej&quot olny grzbiet
7.Unoszenie bokiem w górę sztangielek-m.naramienne (barki)
8.Wyciskanie uchwytów maszyny (atlas) lub sztangielek leżąc na ławce skośnej (klatka)
9.spinanie brzucha na maszynie-brzuch
10.skręty tułowia na twisterze-brzuc
Orbiterek 30 min
micha:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplement dla karmiacych i magne b6
trening - malowanie mieszkania
micha:



obraziłyście się na mnie czy co?
a może jeszcze świętujecie...

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-15 14:26:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suplement dla karmiacych i magne b6
trening spanie do 14 :)
micha:



zapomnialam dopisać orzechy nerkowca z 20 ich zjadłam :)

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2012-04-15 20:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Nikt się nie obraził . Trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Dzisiaj trening?

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dziś znów trening taki sam jak w piątek. Siłowy chcę mieć w pon, sr i pt, a w wt pilates, a czw tbc albo 40 min cardio. Po piątkowym treningu czułam się super, całkiem inaczej jak po fitnesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ja złapałam niedoczas, trzyma i nie puszcza
Z grubsza jest ok. Szynka kanapkowa, jeśli sklepowa to zamień np. na pieczony schab - upiecz i krój sobie w plasterki. Jogurt przemysłowy tak samo, koło prawdziwego mleka pewnie nie stał, pewnie mleko w prochu i jakiś badziew konserwujący. Olej słonecznikowy z rzadka, najlepiej zamień na oliwę z oliwek, a do obróbki cieplnej na olej kokosowy, smalec i masło klarowane.
Mam nadzieję, że nie sięgasz już po pizze itp. poza bilansem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shrimp wędlina robiona przez mamę nie kupna, olej słonecznikowy był wykorzystany do smażenia muszę sie w coś innego zaopatrzeć, a poza bilansem już nic nie ma dozwolonego staram się trzymać w ryzach tym bardziej po ostatnim, wiem ze jak trochę spróbuję to popłynę dalej. Zresztą jeszcze bardziej jestem zmotywowana, wczoraj zrobiłam zdjęcia swego obłego ciała i dalej jest tragedia ale w porównaniu do zdjęć z przed miesiąca jest mnie mniej i to widać na oko.

Mam pytanie czy jest szansa by skóra, która mi zwisa na brzuchu, się wchłonęła? nie chodzi mi o efekt w kilka miesięcy ale czy w dłuższym okresie pracy nad sobą ona zaniknie. Człowiek zawsze musi sobie znaleźć jakieś zmartwienie :) i ja już rozkminiam co z tego, że schudnę jak będzie mi zwisał taki kałdun... :/

ale do rzeczy

suplement: dla karmiących, magne b
trening:rozgrzewka, 2 obwody po 15 powtórzeń:
1.wspięcia na palce stojąc-maszyna(obunóż) lub hantel w dłoni (na jednej nodze)-m.łydek
2.prostowanie nóg na maszynie siedząc-m.czworogłowe ud
3.zginanie nóg na maszynie leżąc-m.dwugłowe ud
4.wypychanie ramienia maszyny stojąc lub odwodzenie nogi w tył na dolnym wyciągu lub "wahadle"-m.pośladkowe
5.ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem-górny grzbiet
6.wyprosty tułowia na maszynie lub noszenie tułowia z padu na "ławce rzymskiej&quot olny grzbiet
7.Unoszenie bokiem w górę sztangielek-m.naramienne (barki)
8.Wyciskanie uchwytów maszyny (atlas) lub sztangielek leżąc na ławce skośnej (klatka)
9.spinanie brzucha na maszynie-brzuch
10.skręty tułowia na twisterze-brzuc
Orbiterek 30 min
streching
micha:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Rób sobie masaż rękawicą i wsmarowuj coś ujędrniającego. Do ćwiczeń, czy spacerów z dzieckiem możesz zakładać pas neoprenowy i pod niego też maść rozgrzewającą zmieszaną z czymś ujędrniającym (możesz zrobić miks maść końska rozgrzewająca + maść na rozstępy + maść na cellulit lub ujędrniająca). Na wiele bym jednak nie liczyła, ale lepiej cokolwiek niż nic.

wczoraj zrobiłam zdjęcia swego obłego ciała i dalej jest tragedia ale w porównaniu do zdjęć z przed miesiąca jest mnie mniej i to widać na oko
Super, masz prywatny motywator, trzymaj się go

muszę sie w coś innego zaopatrzeć
Olej kokosowy, masło klarowane, smalec wieprzowy lub smalec gęsi. Jakbyś piekła gęś lub kaczkę, odlej cały wytopiony tłuszcz i też go możesz potem używać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shrimp dzięki

niżej będzie micha a w niej uwzględniony jogurt ja nic innego niestety nie strawię więc pozostanę przy nim nawet jak nie jest idealny, i do tego też jest miód mała łyżka, zjadłam ją na kolację do serka wiejskiego, miałam takie ciśnienie na coś słodkie ze wolałam to, niż być jeszcze bardziej sfrustrowaną

suplementy te co zwykle
trening 1 h pilates, 10 min bieżnia- marsz
micha

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aero przed treningiem siłowym

Następny temat

Witam wszystkich

WHEY premium