SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięso na wyjazd

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966


wyjezdzam latem na warsztaty na 7dni i wsyztsko super ale żarcie wegetariańskie. byłam teraz w majowe święta i wiem juz jak to wyglada:80% węgle,15% tłuszcze i może 5% białka,cudem udało mi się ser biały wyprosić,to dali na 15 osób jeden serek,taki co to ja go po treningu raz...uehh. więc tym razem chcę wziąć ze sobą primo odżywkę,secundo batony no i mięcho jakieś,tylko problem JAKIE? żeby tydzień przeżyło,lodówka jest.
Dawajcie jakieś pomysły,ze 2 puszki tunczyka wezme,ale nieprzepadam za tun.,troche suchej kiełbasy krakowskiej,ale za długo nie polezy,może jest jakiś patent typu marynowana pieczeń albo coś???

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
piersi z kurczaka/indyka

stosujesz jakąś diete ????

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Z miesem bedzie raczej ciezko, krakowska dlugo wytrzzyma ale ma duzo tluszczu. Najwazniejsze, zebys sie trzymala bilansu kalorycznego.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja bym na odzywki postawił

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
A tam na miejscu czegos zakupic nie mozesz?

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-05-10 21:02:02

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Charon, a duzo tluszczu to niby zle jest? a dlaczego?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Ma bardzo niekorzystne proporcje 25g tluszczu i 25g bialka na 100g.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
>>>cholera(a propos krakowskiej).
>>piersi kurczaka raczej odpadają,ze względu na transport - dwie przesiadki,10 godz. w upale...
>>>dietę mam,ta dieta właśnie zakłada spore ilosci białka,dlatego się martwię.
>>>>a to jest takie miejsce że nawet sklepu nie ma,dom w gorach.
>>>Zakrześ,ale czy odzywki mozna w tak dużych ilościach? bo dajmy na to dzienna porcja białka tam to będzie: na śniadanie w płatkach owsianych troche,kawałek b.sera ok 100g,troche se schowam na pozniej,obiad - zapomnij w ogóle - makaron z soją albo pizza,kolacja - uehhh,tez same węgle. więc z żarcia to będzie ok.30g białka,wychodzi że posiłki pozostałe to będzie odżywka,3-4 porcje,czy to nie za dużo?
ja ważę 51kg,13% fatu

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5472
jajek nie wyprosisz? chyba zostaja odzywki

cały czas do przodu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
jajka pewno wyproszę,ale tam będzie 20 osób i dadzą pewno 3-4 jajka,to głupio będzie samemu wszystkie zeżreć:/ tak juz miałam z serkiem białym dali taki w kubeczku,twaróżek wiejski jeden na wszystkich,to jest 100g serka,jak dla mnie to niecała porcja...
ale może ja przesadzam,przez tydzień bez miesa chyba nic mi nie będzie,trochę się poratuję tą krakowską,może jakąś paczkowaną kupię po dordze we Wrocławiu i przeyzyję na odzywkach i batonach:)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
jest cos takiego jak sztuczny lod :) wez torbe izolujaca i wrzuc tam ten lod i piersi dojada :)
krakowska kabanosy mysliwska polecamy:)

[]----[]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.....:::::Moje żarło :::::..... OcEńCie

Następny temat

dieta na mase do oceny

WHEY premium