SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięso mielone?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
czy mięso mielone z indyka ma takie same wartości jak filet z indyka? moze ktoś kupuje takie z biedronki pakowane po 500gr?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
Unikaj mielonego mięsa!! chyba że sam mielisz już kupione. Oni tego nawet nie umyją dokładnie, widziałem jak to robią- na 3 sekundy pod kran poobracał sprzedawca i zmielił klientowi. Takie już zapakowane, gotowe to nie wiadom oczy to świeże bo nie widać, wiadomo te wszystkie dodatki tuszują zapach i podtrzymują kolor, normalnie mięso byłoby już zielone... Nie wiadomo też co dodają do takiego mielonego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6702
Prawda jest taka, że do gotowego mięsa mielonego dodaje się wiele gówna, średnie jest to mięso. No chyba, że wybierasz sobie w sklepie dobrą szynkę i potem prosisz, żeby ci ją zmielili, wtedy wiesz co masz w tym mięsie mielonym. Te w paczkach są wątpliwej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
Ta ma zobacz skład... Jest tam chyba z 65 % miecha a reszta Ch** wie co... Lepiej moim zdaniem kupic normalne miecho mielone w sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Jak wyzej. w zmielonym odrazu nie widomo co jest a w marketach dotego pakowane mieso nie widomo jak dlugo juz tam lezy i jeszcze bardziej nie wiadomo co tam jest. A gwarantuje Ci ze tam czystego miesa nie ma tylko napewno cos jeszcze daja zeby powiekszyc objetosc paczki(skrawki ,itp.) i zeby wyszedl im interes lepiej... Dlaczego? Bo teraz wszyscy gnaja za kasa ale zeby byl jak najmniejszy naklad z ich strony. to moje zdanie na ten temat

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
czyli do dupy z takim zarciem:/ i tak jadłem tylko jeden posiłek z tymi kotletami zeby cały czas nie żreć tych kurczaków:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
noo dupy nawet szkoda na to mieskohttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/15.gif[/img]  sluchaj mamy tyle przepisow w Naszej Kuchni SFD... A nie musisz jesc kurczkow , rybki tez istnieja sluchaj mamy tyle przepisow w Naszej Kuchni SFD... A nie musisz jesc kurczkow , rybki tez istnieja sluchaj mamy tyle przepisow w Naszej Kuchni SFD... A nie musisz jesc kurczkow , rybki tez istnieja [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
O ile kojarzę to cenowo też nie wychodzi lepiej z mielonym ale na jakiś czas ja muszę sobie zrobić chociażby spaghetti po z kurą i rybą nie wytrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
no raz na jakis czas chyba nie zaszkodzi , ale ja i tak chyba wolalbym co innego , chociaz nie moge powiedziec bo jak mamusia robi zrazy to palce lizac , ale druga kwestia ze ona sama mieli miesko hehe

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26453
Pracowalem w zakładzie mięsnym, także wiem co sie dzieje z takimi rzeczami hehe odrazu ci mowie NIE JEDZ.w moim przypadku nie tykam takiego miesa przetworzonego, moze juz jestem przewrażliwiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
arsenn20

moze podziel sie z nami ciekawostkami? fajnie by bylo wiedziec czego dodają do takiego mięsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady!

Następny temat

Masa + siła, dieta + kreatyna :)

WHEY premium