SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięso mielone?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26453
nie bede ci wymienial tutaj calej tablicu mendelejewauwierz ze jest bardzo duzo chemii w takim miesku.najlepsze sa pasztety jeden wielki odpad: oczy, jezyki, mózgi, ogony a to ze sa takie smaczne przyczyniaja sie do tego tylko i wylacznie tona przypraw i jak wyzej chemii...

Zmieniony przez - arsenn20 w dniu 2009-01-07 01:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
bo pasztet to nie pasztet tylko konserwa mięsna sterylizowwana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Moja matka pracowała w miesnych wiele lat i też wiem jak to bywa z tym (i innymi rodzajami mies) w sklepach.
Jak wiemy, mielone sprzedaje sie na wage wiec sprzedawcy robią co mogą by tą wagę zwiększyć, dobre jest ugniatanie wody z mielonym, mozna zyskac pare kg a pozniej klienci pytaja czemu tak to mieso strzela na patelni (autentyczne, babcia sie pytala na drugi dzien).
Niestety jak sie nie ma zaufanego sklepu to sie czesto je takie wybryki a mielone to tylko czubek góry lodowej :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
Unikaj mielonego mięsa!! chyba że sam mielisz już kupione. Oni tego nawet nie umyją dokładnie, widziałem jak to robią- na 3 sekundy pod kran poobracał sprzedawca i zmielił klientowi. Takie już zapakowane, gotowe to nie wiadom oczy to świeże bo nie widać, wiadomo te wszystkie dodatki tuszują zapach i podtrzymują kolor, normalnie mięso byłoby już zielone... Nie wiadomo też co dodają do takiego mielonego.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady!

Następny temat

Masa + siła, dieta + kreatyna :)

WHEY premium