nie bede ci wymienial tutaj calej tablicu mendelejewa
uwierz ze jest bardzo duzo chemii w takim miesku.najlepsze sa pasztety
jeden wielki odpad: oczy, jezyki, mózgi, ogony
a to ze sa takie smaczne przyczyniaja sie do tego tylko i wylacznie tona przypraw i jak wyzej chemii...
Zmieniony przez - arsenn20 w dniu 2009-01-07 01:05:19
uwierz ze jest bardzo duzo chemii w takim miesku.najlepsze sa pasztety
jeden wielki odpad: oczy, jezyki, mózgi, ogony
a to ze sa takie smaczne przyczyniaja sie do tego tylko i wylacznie tona przypraw i jak wyzej chemii...
Zmieniony przez - arsenn20 w dniu 2009-01-07 01:05:19
Moja obecna forma: http://www.sfd.pl/Mój_pierwszy_temat_i_pierwsze_fotki;-_-t341936.html
