SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lutkaa/blog-powrót do sylwetki sprzed ciąż:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wspaniała transformacja.Niewiele znam kobiet,które miały tyle samozaparcia i dyscypliny.Masz silny charakter.Szczere gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8812
Lutka wygladasz genialnie!!!
szkoda, ze nie widac twarzy ale moge sie zalozyc ze to schudniecie odjelo Ci jakies 10 lat .
Sylwetka wyglada swietnie. napisz prosze jak skora (szczegolnie na brzuchu). Sciaga sie? Stosujesz jakies specyfiki?
Jesli mozesz opisz trening. Jak rozumiem cwiczylas glownie aerobowo? Co konkretnie? jak dlugo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
Dziekuje, ale genialnie to za dużo powiedziane - jest dobrze i sporo pracy przedemną
Jak skora? ). Sciaga sie, pilnuję aby nie tracić więcej niż ok 1kg tygodniowo . Stosuje balsamy ujędrniające. stan skóry na brzuchu ciężko ocenić gdyż w tej okolicy mam jeszcze tłuszczyk - kiedys talia 60cm obecnie 68 cm- więc jest jeszcze co redukować . Narazie wygląda ok a co będzie okaże się po redukcji:)
Odnosnie treningu...aeroby jako podstawa - kilka razy w tygodniu po godzince na orbitreku , do tego ćwiczenia siłowe w domu ( siłownia narazie odpada - mam małe dzieci i nie mam ich z kim zostawić)Obecnie tylko aeroby - brak czasu na siłowe ( okres wakacyjny - ciągłe wyjazdy , dzieci później chodzą spać ) Ale dopóki waga nadal spada do ok 1kg tygodniowo jest ok Mój cel to spalenie tłuszczyku do minimum i wówczas się zacznie- praca nad kształtowaniem sylwetki. Marzy mi się powrót do siłowni( kiedyś sporo ćwiczyłam , ale obawiam się że będe sie musiała zadowolic hantalami z regulowanym obciązeniem i obciaznikami na nogi z regulacja:( )Ruchu mam bardzo dużo - jak to przy malutkich dzieciach ( drugie moje dziecię własnie uczy się chodzić więc biegam za nim na okrągło).Ale jak tylko skończą się wyjazdy napewno skupie się na siłowym treningu i zacznie sie wtedy może uda mi sie konkretniej prowadzić dziennik
Pierwszym moim celem była redukacja wieeelu nadprogramowych kg tłuszczyku -dopóki waga pieknie spada wszystko jest ok:)Obecnie zakupiłam literaturę fachową i przygotowuję się do rozpoczęcia treningu siłowego jak podstawy kształtowania sylwetki
Widziałam ostatnio kilka osób sprzed lat i usłyszałam- Tobie macierzyństwo bardzo słuzy nic sie nie zmieniłas , wygladasz chyba nawet lepiej niz przed hihi
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8812
Dziekuje za odpowiedz. Wszystkie komplementy, ktore slyszysz sa w pelni uzasadnione. Zycze powodzenia w dalszym ksztaltowaniu sylwetki.

Zmieniony przez - anik241 w dniu 2008-07-17 10:09:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2418
lutkaa odebrało mi dech - przeczytałam wszystko, obejrzałam zdjęcia i chyba dziś nawet spać będę z otwartymi ustami!!!
I wiesz, dodałaś mi skrzydeł, że nawet mając dzieci (w moim przypadku jedno) da się!
Ja wprawdzie przytyłam nie po ciąży, ale od leków,za to nie mogę tych 34 kg nadwyżki zgubić i już traciłam nadzieję, że to w ogóle możliwe, a tutaj taka inspiracja!
Wyglądasz obłędnie - teraz pewnie jeszcze lepiej, sądząc po Twoim samozaparciu i wytrwałości :)
Bardzo się cieszę, że trafiłam na Twój dziennik :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2029
Przyłączam się do gratulacji, przejrzałam cały blog i jestem pod wielkim, wielkim wrażeniem... powinnaś być wzorem dla wszytkich tych co mówią nie da się, już za późno.. itp. Pozdrawiam serdecznie!!!

"Lenistwo jest głupstwem ciała, a głupstwo jest lenistwem duszy." A. Żółkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Iza nie rob wykopalisk, patrz na daty
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 597
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego bez nadmiaru sprzętu

Następny temat

Ratunku ... potrzebuje dobrej rady ;]

WHEY premium