SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kuliste bicepsy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
pysio12345 ksztalt bicepsow i ich punkty przyczepu (oraz innych miesni) zalezy takze od genetyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ale treningiem można wiele podretuszować.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Jeśli masz pomiedzy klatą przerwe około 1 cm to mozna tak zmasować ze mięsnie bedą sie dotykały. Wiadomo ze nie osiągnie sie tego za 2 3 lata ale jest to możliwe. Też miałem sporą przerwe miedzy piersiowymi na poczatku przygody z siłką a teraz już jej prawie nie widać. Tak samo z bicepsem miałem, po napięciu nie był kulisty miałem wtedy około 37-38 w łapce miałem wtedy glowe długą wyższą od krótkiej jak napinałem biceps to od tyłu było widać coś co nie przypominało bicepsa. Teraz jest jak powinno krótka bardziej podbita i jest si. Według mnie kulistośc też zależy od mięsnia ramiennego. Punktów przyczepu mięsnia nie zmenisz ale kształt jak najbardziej. A ze ktoś trenuje 5 lat a wyglda jagby go pijany michał anioł rzeźbił to jest tylko jego wina. Obwinianie genetyki za swój wygląd to wymówka osób które nie potrafią ćwiczyć kulturystycznie. W tym sporcie ciężar to środek a nie cel. Co innego dwubuj tam 18 latek który waży niecałe 70 kg podnosi nad głowe ponad 100. wygląda jak szczypior i nie wiem czy np pocisł na klate 80 kg. 95 % osób na tym forum nie cwiczy ani siłowo ani kulturystycznie a potem wszystko na genetyke no sory ale takie cos mnie bardzo wkur.

Zmieniony przez - pysio12345 w dniu 2007-04-13 16:18:10

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 518
Ja z tego co wiem to unoszenie przedramiona w podporze o udo jest ćwiczeniem typowo na krztałt bicepsa. Trzeba je wykonywać bardzo precyzyjnie i uważnie, pełna koncentracja.

"Nie duża, nie mała nie zgrabna..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 238
Panowie jasna sprawa że dużo mozna zrobić samemu, i to od nas zależy jak będziemy wyglądać ale niestety genetyka ma bardzo dużo do gadania, jeden koleś nie ćwiczy i ma łydki wypukłe drugi łydki chude, niech zaczną razem ćwiczyć jak myślicie który będzie miał lepszą łydke, oczywiście przykład jest dość prosty ale obrazuje to co chce powiedzieć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Melono według mnie to obaj maga miec takie same łydki. W dzisiejszych czasach jak mi ktos powie ze mu cos nie idzie bo ma genetyke do dupy to go poprostu wyśmieje. Np w uginaniu sztangielek na ławce skośnej komuś to bardzo słabo działa na biceps a jak minimalnie zmieni kąt to extreme na niego to działa. Ale nie mówcie mi ze genetyka ma cos do gadania bo poprostu smiech na sali.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3386
"95 % osób na tym forum nie cwiczy ani siłowo ani kulturystycznie"

to że niby jak ćwiczą?? a z tymi 95% to chyba przesadziłeś, jeśli ktoś ma z góry wyznaczony cel to wie jak powinien ćwiczyć



Zmieniony przez - Turok111 w dniu 2007-04-13 21:39:10

--------------------------------
Sukces rodzi się w głowie.
--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
oglądając fotki w galerii. Widać ze to jest do dupy. Wiadomo nie każdy chce być kulturystą a jeśli chce byc to po co wkleja zdjęcia które nadaja sie na ? Mój staz to około 2 lat gdy zaczynałem miałem niecałe 30 bicho po 1,5 roku 36 pól roku temu wyleczyłem sie z kontuzji miałem złamany kręgosłup od tamtej pory teraz jest chyba 5 miechów miałem w dupie cięzary robiłem takim cięazrem zeby pracowal tylko ten mięsien a nie wszystkie inne. przez 4 miechy przyrost ponad 4 cm podobnie z klata plecami itp. Byłem juz na wielu siłowniach i nie widziałem prawie nikogo kto wykonuje cwiczenia prawidłowo kulturystycznie. Przykład wyciskanie na płaskiej gosc wyciska i całkowicie wyprostowanymi rekami trzyma sztange około sekundy tak samo naklacie. a do tego przerwy pomiedzy seriami 3 4 min. mięsien ma być cały czas napięty a takie sekundowe przerwy zdejmuja z niego napiecie i kicha. Według mnie to nie trening tylko smiech na sali.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Genetyka swoją sprawą a ćwiczenia swoją. Ale jeśli nie spróbujesz nie przekonasz się .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
pysio-okej ,miej swoją filozofię ,ale nie gadaj bzdur ,że sekundowe prytrzymanie na klacie czy przerwy 3-4 ,a nawet 10 minut to śmiech na sali ,bo to Cie tylko ośmiesza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje trening na nogi i barki. Pomocy ;))

Następny temat

POMOCY CO MAM ROBIC ??

WHEY premium