SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY CO MAM ROBIC ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627
Witam :]
Mam 18 lat 183cm wzrostu i 110 kg wagi :( Co mam zrobic zeby schudnac bardzo prosze o pomoc:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Ja mam 183 cm wzrostu i waże 84kg. Jeszcze jakieś półtora tygodnia temu ważyłem 87kg i według mnie najlepszym sposobem na spalenie tłuszczu jest: Biegać ok.4 razy w tygodniu najlepiej wieczorem i co najważniejsze to nie jeśc kolacji.... codziennie jak kładziesz sie spac i leżysz w łóżku musisz czuć sie głodny, wtedy gwarantuje że stracisz szybko na wadze!!
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jeśli chcesz tylko schudnąć to starczy dieta na ujemnym bilansie kalorycznym. Więcej masz w dziale ODŻYWIANIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Jeszcze cos apropo biegania, czego zapomniałem dodać wcześniej. Sądze że jeżeli nie będizesz jeść kolacji i biegać według niżej podanego linka to po tych dziesięciu tygodniach powinnieneś dośc dużo schudnąć:)
https://www.sfd.pl/temat73961/
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627
Z bieganiem pem poniewaz z taka masa moge uszkodzic sobie stawy :/ Moim celem jest spalenie tluszczu i nabtranie masy miesniowej.

" dobre obuwie do biegania to buty z grubą podeszwą, która będzie dobrze amortyzować. No i niestety bieganie nie najlepiej działa na stawy, w przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów ze stawami warto zmniejszyć dystans, niż mieć później ciągnące się komplikacje z kolanami.
Dużo rozsądku powinny wykazać osoby, które mają nadwagę - im ten sport napewno nie będzie służył."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
No to zamiast biegania to proponuje robic a6w na brzuch i trening na siłowni:) Ale najważniejsze jest to żeby nie jeśc kolacji a dokładniej nie jeśc nic po zjedzeniu obiadu, gwarantuje wtedy utrate tłuszczu:)
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
JKruko
Wlasciwie to z niczym sie niezgodze.
Sama a6w i silka niewiele tu pomoze, potrzeba jest jeszcze czegos innego,moga to byc aeroby(srednio polecam) lub HIIT(imo to lepsze),albo cos jeszcze innego ,np basen.
A6w tylko wzmocnia miesnie brzucha,ale i tak nich nie bedzie widac pod warstwa tluszczu,chyba ,ze jest ona cienka.
Co do niejedzienia po obiedzie to sorry,ale glupszej rady dac nie mogles.
Wlasnie kolacje byc musi,tylko najogolniej mowiac powinna zawierac jaknajmniej weglowodanow ,a za to bialko,co by do katabolizmu nie dopuscic.
Wogole przy rekucji lub nawet tylko spalaniu tluszczu przy normalnym pakowaniu ilosc posilkow powinna byc duza 4-6 dziennie,tylko wazny jest ich sklad.
Jak myslisz,co sie stanie,gdyby ktos zastosowal sie do Twojej rady? Ogranizm przeszedl by w stan oszczedniociowy i nie dosc,ze zwolni przemiana materii to jeszcze poleci mieso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
Masz doskonałe warunki żeby być potężnym mężczyzną! Idź koniecznie na siłownię jako trening na rzeźbę albo siłę i po jakimś czasie zacznij brać HMB. Absolutnie nie przejmuj się wagą, możesz przerobić bez problemu tkankę tłuszczową na mięśniową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
możesz przerobić bez problemu tkankę tłuszczową na mięśniową

ludzie skad wy to bierzecie jak mozna zrobic miesnie z tluszczu wytlumacz mi to lub jak potrafisz takie rzeczy to zamien wode w wino

jedyne co jest tu dobrze napisane to slowa MR.MST
a co do twoich stawow to nie bedzie tak zle tylko zacznij delikatnie nie odrazu po 10 kilometow ewentualnie pol godziny
zapoznaj sie z tym topikiem

https://www.sfd.pl/Bardzo_początkujący-t248833.html

pewien bardzo madry jegomosc michal (nie pisze tego zeby sie podlizac) doradza w podobnej sytacji

a teraz odemnie
1-dieta
2-aeroby
3-silna wola a nawet bardzo silna wola


pzdr
/
edit-jedyne co jest tu dobrze napisane to slowa MR.MST oraz mazuro

Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-04-13 21:07:13

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627
to co mam zrobic ?? Dietke ??? Cwiczenia?? Moglby ktos podac mi jakas dietke . i jesc mniej a czesciej tzn??? Mogllbym prosic o jakies konkrety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Proponował bym dietę 2,2-2,5 g białka na kg 3,2-3,7 węgli na kg i 0,5 tłuszczy. I zamiast 3100kal to jak dasz rade to zejdz odrazu na 3000.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kuliste bicepsy

Następny temat

kiedy powrócic do treningów??

WHEY premium