SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie wiem co mam robic

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
a wiec widze ze niektorzy z was sa zawodowcami jezeli chodzi o kulturystyke i mam do nich kilka pytan trenuje sobie juz 6 miesiacy gdzie pierwsze 5 miesiecy trenowalem samymi hantelkami a od misiaca trenuje na atlasie moj trening wciagu tych pierwszych 5 miesiecy trwal w dzien w dzien widzialem lekkie skutki po tym czasie :/ ale za to wzmocnilem sie fizycznie jestesm silniejszy teraz od miesiaca trenuje na atlasie 6 razy w tygodniu nie bawiac sie kotka i myszke daje z siebie 90 % ale tez nie widze zbytnich skutkow nie wiem co mam robic a chcialbym uzyskac ladna fajna rzezbe powtarzam male skutki mojego treningu widac ale przede wszytskim chcialbym spalic tkanke tluszczowa na calym ciele szcezgolnosci na brzuchu i klatce piersiowej co mam robic czy mam zastosowac jakas konkretna diete aha i mam 18 lat waze 75 kg i mam 176cm wzrostu . z gory dzieki chlopacy za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Nie dziwie sie, ze nie masz wynikow bo najzwyczajniej w swiecie przetrenowujesz sie. Musisz zaczac przemyslane treningi. Zajrzyj do postow podwieszonych z serii "Robimy forme na lato" by Michail powinienes znalezc tam cos dla siebie. Oprocz tego obowiazkowa lektura dzialu Odzywianie i atlasu cwiczen.To tyle w wielkim skrocie. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4567
poszukaj sobie, masz pelno tematow na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0


radze zapoznac sie z informacjami umieszczonymi na tym forum

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak rozbudowac ten kawalek miesnia

Następny temat

plan +skolioza .. ocena i pomoc :)

WHEY premium