SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatryna na początku zabawy z siłownią

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Zgodze sie z autorem co do kreatyny. Nie ma co sie rzucac na nia od razu, bo i po co? I tak bedzie roslo na poczatku bardzo szybko, wiec nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Przeżywasz tą krete jakby to conajmniej ostry koks był.

Jedyne skutki uboczne po krecie to 100zł mniej w portfelu jak ktos niema treningu i diety dobrej.


J/W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Sami mówicie, że kreatyna na początku jest nie potrzebna i to tylko wyrzucenie pieniędzy, a następnie atakujecie autora tego arta..
Nie rozumiem

Autor swój chłop i chciał właśnie przestrzec młodych zapaleńców przed wyrzucaniem kasy, bo jak sami mówicie to bezsensu..

Fighter, mi Twój tekst się podobał, umiesz pisać ciekawie..

I co w tym tekście ma do rzeczy, że autor wyciska 60 kg?
Jakby wyciskał 100 to już inaczej byście z nim gadali?
No weźcie się opamiętajcie
Jego siła nie ma przecież nic wspólnego z tematem artu.. chodziło o progress..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Matko Boska czy wy umiecie czytac? to nie jest artykul, a podzielenie sie przez kolege refleksjami dotyczacymi suplementacji kreatyny przez mlodych "silaczy".

Po drugie nikt nikogo w nim nie obraza-czytanie ze zrozumieniem boli.
Wszystkie dziecka neo, ktore sadz ze to syf, proponuje sie przylozyc do lektury i zainteresowac, bo w temacie raczej powinni wypowiadac sie ludzie dojrzali emocjonalnie.

Pan Lolole czy cos wez chlopie idz zjesc zupe, bo najwyrazniej nie dorosles, aby czytac i udzielac sie na forum.

pzdr.

SirLolek na poczatku sila idzie sama z siebie, a potem z odpowiedniego treningu-suple to nie cuda.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2008-11-30 10:17:41

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Ja też jestem za tym żeby początkujący nie brali sie odrazu za kreatyne. Ale z tytułem tematu to przegiełeś pałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Nie mam żądnych uprzedzeń do kreatyny.

Faktycznie tytuł mogłem potraktować trochę innaczej, dlatego prosze moda o jego zmiane na bardziej przystępny, żeby nie było nie porozumień.

Jak już pisałem nie ma on na celu obrażania ludzi biorących kreatynę, a jedynie przyciągnięcie uwagi i skłonienie do czytania młodych..."siłaczy".

"60kg dzieci biorą na rozgrzewke przed WFem"-za dużo Xmenów się naooglądałeś

Przy okazji, widać kto umie czytać ze zrozumieniem a kto nie :P

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4145
Jak sie napinaja Zgadzam sie, ze na poczatku nie warto bo sila sama idzie, ale pozniej trzeba bedzie czyms stagnacje przelamac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
Kiedy to czytałem myslałem ze autor max 14-15 lat(na podstawie stylu pisma, nie na podstawie wyników), na podstawie tego ze w pare tygodni z 52 na 58 poszedłes w siłe w WL uwazasz ze kreatyna jest beee, przy tym stazu nie jestes zadnym autorytetem, i nikt Cie nie posłucha, bo takie wzrosty siły na poczatku sa po 2-3 tygodzniach bez zadnej diety, sory ale kto tu jest Ciota . To ze krete mozna brac po conajmniej poł roku treningu przeczytasz w kazdym poswieconym jej arcie. Nie rob z siebie speca, i wez sie za sztange a nie za pisanie artów na forum kulturystycznym

A te ciezary 60 kg to oczywiscie po 3-4 miesiacach leci sie w pierwszych seriach, a do tego wcale nie trzeba byc x-menem, poprostu nie mozna byc ciota

Zmieniony przez - rafal08109 w dniu 2008-11-30 11:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ludzie zal mi to czytac przez pierwsze 2-3 miechy sila idzie a jak przestanie isc przez jakis czas to bedziecie krete wpier...ac jak sie patrzy

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
masz racje, ze kreatyna na poczatku to bezsens, ale jak dopadnie cie pierwszy zastoj, i bedziesz rozpaczliwie patrzyl jak koledzy rosna na roznych wspomagaczach, a ty sie bedziesz krecil w miejscu, przypomnisz sobie ze istnieje cos takiego jak suplementy.

jeszcze bedziesz wdupial krete i nie unikniesz tego, czy tego chcesz czy nie. kwestia czasu :)


widze ze yamek mnie uprzedzil postem wyzej

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-11-30 11:57:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSMAKER Megabola

Następny temat

Gainer przedtreningowy

WHEY premium