SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatryna na początku zabawy z siłownią

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Myślę, że moderator wyjaśnił wszystko co trzeba.
Jak zwykle "oliwa sprawiedliwa", a co poniektórym przyda się lekcja pt.Nauka czytania ze zrozumieniem

Tematów takich jak DUDEK podał jest właśnie dość dużo, a ja postarałem się napisać jak najbardziej przystępnie i potocznie ten art. bo z doświadczenia wiem, że nikt nie poczyta czegoś gdzie będzie pełno nazw własnych,niezrozumiałe nazwy itp.

Większość młodych patrzy na liczby, ile i w jakim czasie.
Łyso Ci "lolek","rafalek" ? A jak nie to powinno.

Co do treningow, diety i supli-co Ty mozesz czlowieku wiedziec na temat stanu mojej wiedzy? Poza tym, to nie jest temat o niej (co ma piernik do wiatraka).

I jeszcze jedno... znam ludzi, którzy ćwiczą długo i osiągają dobre efekty i to bez krety czy czegos mocniejszego... to wychodzi wlasnie stan wiedzy co niektorych, a nie moj-zreszta szkoda gadac.

Temat zamkniety.

Zmieniony przez - Fighter_0 w dniu 2008-11-30 21:18:58

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
I co z tego ze osiagneli.. kazdy cwiczy jak chce i bierze co chce to jest normalne. Co ci ta kretyna zrobila to nie wiem zreszta kogo to obchodzi za tydzien nikt nie bedziecie pamietac o tym arcie i tyle. Plus dla ciebie ze cwiczysz naturalnie i na sucho to sie chwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Właśnie, że NIC nie zrobiła. Pewnie, że każdy ćwiczy jak chce, ja tylko chciałem tym samym pomóc młodym i zielonym pakerom, którzy desperacko sięgają po ten właśnie środek-zamiast troszkę poczytać, przyswoić wiedzy.

Zmieniony przez - Fighter_0 w dniu 2008-11-30 23:34:56

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
mam nadzieje ze z tym lolkiem to nie do mnie?


Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2008-11-30 23:39:19

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Hehe, oczywiście że nie.

Chodziło o lololole, czy jakoś tak
Jego wypowiedzi przy Twoich.... szkoda gadać i porównywać.

Pzdr

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
tak sie wlasnie zastanawialem, bo w sumie to przyznalem Ci racje i myslalem za co dostalem w gacie

Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2008-11-30 23:51:26

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
a czy to ważne czy z 80kg na 90kg zrobiłem postep?

Wziałem bo uważałem że jest to dobry moment.

a tak jeszcze dopowiem że w dzisiejszych czasach kto tam patrzy na kreatyne skoro wali sie koks po kilku miesiącach, dlatego suple przy sterydach maja tak mało negatywnych skutków ich przedwczesnego brania że w sumie niema co gadać.

Aha i też uważam że szkoda bębnic milion razy że branie krety za wcześnie to błąd bo każdy zrobi po swojemu.

A co Wam to przeszkadza że ktoś weznie za szybko? prawdopodobnie ani jej nie poczuje, straci troche kasy ale przeciez na zdrowiu to sie nie odbije.
Mówicie że zmarnuje sobie swój pierwszy cykl który podobno jest taki super? że jak weznie od razu stacki to potem nic go nie klepnie tylko koks? przeciez to nie prawda bo każdy cykl jesli jest odpowiednia przerwa ładnie działa, a rynek jest tak przepełniony róznymi formami krety i stackami że życia braknie żeby je wszytskie przetestować. masz kase i jesteś ciekawy - kupuj, Twoja sprawa ale lepiej poczekaj. tylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
no ba a jak! na pierwszy cykl od dzis wszystkim polecam najmocniejszy stuff!!! NO XPLODY dla wszystkich nowiciuszow!!!!!!!!!!!!!!!

to jezeli kazdy robi to jak uwaza to niewiem czego amatorzy szukaja na tym forum wogole jak wiedza lepiej!!!!!!!!!


15lat i za stacki sie lapac!!haaaaa! inni znowu boja sie hmb bo sie lysieje sratatata..... a inni po bcaa mieli podniesiony poziom tescia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Szefuję tutaj ja to raz,

dwa ze zepnijcie zwieracze mówiąc po wojskowemu,

a trzy - Autorze tego pouczającego artu - zmień podpis.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074

... Vivere militare est ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSMAKER Megabola

Następny temat

Gainer przedtreningowy

WHEY premium