SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatryna na początku zabawy z siłownią

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje zdanie na temat art . Człowieku kretka to nie SAA bez przesady , mając taki staz narazie nie masz zbyt wielu doświadczen . Jeżeli ktoś ma diete ubogą w czerwone mięso to co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
pewnie nigdy na oczy nie widziałes kreatyny nawet że juz nie wspomne o innych doswiadczeniach z nia związanych.

Nie masz o tym pojęcia - nie wypowiadaj sie na publicznym forum.

A nic nowego nie wniosłeś bo są miliony artów na ten temat które dokładnie obrazuja "poczatkujacym pakierom" że z początku rośnie bez kreatyny.

podsumowując: Synku, nie ucz ojca dzieci robić.

Amen;p ja juz milcze, niemam nic wiecej do powiedzenia w tym temacie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wiekszosc wypowiedzi to "wezmiesz kiedys", ludzie czytanie ze zrozumieniem boli? wiecie chociaz o czym to jest? zapewne nie, bo wiekszosc gada od rzeczy.

pozdro.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
jak już wszyscy zauważyli jest to normalne, że w pierwszych miesiącach siła 'sama idzie'. jeżeli tak bardzo chciałeś przyciągnąć ludzi to trzeba było napisać o 100kg 'na klatę', a nie o 60. ja tytułem tego tematu nie jestem jakoś urażony, to tylko internet, więc ludzie luzujcie majciochy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074
Nie każdy umie czytać ze zrozumieniem, widać Wasz poziom inteligencji Panowie, żenada.

Dobrze, że są na tym forum jeszcze ludzie, którzy wiedzą o co chodzi.A wasze posrane opinie typu "i tak weźmiesz" mnie nie ruszają lub "kazdy tyle brał na początku" hahah, śmieszne bo uwierze, że akurat CI co to piszą nie sięgali po krete od razu.

Z tego co widać, to właśnie osoby, które mają "najwięcej" do powiedzenia, widocznie są właśnie przypadkiem takich ciot, które zamiast wziąć się za dobry trening i dobrą dietę, poleciały do sklepu z suplami i kupiły kreatyne żal mi takich ludzi!

Koniec tematu.

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
co za zenada, gosc z 60 kg wagi umoralnia innych zeby nie brali kreatyny bo to zlo

wez idz stad, bo poki co gowno wiesz o tym sporcie a nosisz sie jakbys mial juz z 5 lat stazu

aha, i zebys mnie nie zwyzywal od ciot, to powiem ci ze pierwsza kreatyne zjadlem po 6-7 miesiacach cwiczen w domu i 5 miesiacach cwiczen na normalnej silowni.


przeslanie topicu jest jasne i klarowne, ale po hooj o tym pisac, skoro to wiadomo, i do tego w tak ostrej formie?

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-11-30 15:10:59

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-11-30 15:12:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
lololole - jesteś żałosny.. nie oszukujmy się... ta kreatyna wypaliła ci mózg i zajęła jego miejsce...
Żal mi takich jak ty, którzy ćwiczą po to, żeby wywoływać strach u osób, z którymi się spotykasz.. niestety napychanie się kreatyną nic nie wnosi :) nadmiar WYLEJESZ xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1399
moim zdaniem artykul do bani... skoro mowisz ze kreatna jest dla ciot to i mozna powiedziec ze wyciskanie jest dla ciot! wez sie za pozadny trening lub zajmij sie czyms bardziej powaznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
cioty z calego forum sie zleciały i zaczna bronic jednej--->autora.

przepraszam normalnych uzytkowników ale poprostu nie lubie madrzacych sie pipek , jakim Ty jestes autorytetem?, to jest wybor kazdego z osobna a ty mozesz oceniac swojego wacka jak znajdziesz w co szczerze watpie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSMAKER Megabola

Następny temat

Gainer przedtreningowy

WHEY premium