SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatryna na początku zabawy z siłownią

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
zrobiles glupiego arta i dziwisz sie ze takie odpowiedzi dostajesz. Napisales mega tworczego arta o tym ze nie warto brac kreatyny na poczatku przygody z silownia. Kazdy kto choc troszeczke orientuje sie w temacie to wie ze nie bierze sie jej odrazu a jak ktos chce wziac to wezmie i tyle.
Nic nowego nie wniosles tylko glupia dyskusja sie na forum zrobila.
Zaraz skerkx wyskoczy z tekstem czytanie ze zrozumieniem ale prawda jest taka ze art jest zbedny i tyle.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714

:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3074

... Vivere militare est ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
szkoda mi ciebie naprawde, jestes zapuzniony z rozwojem fizycznym,robisz z tego atut w wieku 19 lat dochodzisz dzieki treningowi do wyciskania 60kg i na tej podstawie piszesz ze kreatyne biora cioty i obrazasz ludzi, to tylko kreatyna, a wdaje sie z toba w dyskusje bo obrazasz ludzi i chce sie posmiac dopuki cie mod nie zgarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto się prosi o bana?!

autor tego posta to mądry chłopak i dobrze że napisał ten post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
jak takie dzieciaki 2 lata sie kloca(masakra)zmiencie temat i tyle!!Szkoda wogole gadac******ly jakies a sie podniecaja......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
ładnie sie podzielili ludzie piszacy w tym temacie na 2 obozy.

jedni sa po mojej stronie, inni po autora.

człowieku (do autora) żebys Ty miał takie pojecie o diecie, treningu, regeneracji czy suplach.... aha i sie wcale nie wymądrzam (to zostawiam Tobie).

Co tu wiele gadać - kreatyna jest wręcz wskazana, ale dla ludzi którzy maja jako takie pojecie juz o tym sporcie.

a takie hasła "nie wezme" "bede jechał na sucho" "osiagne to bez kreatyny" to tylko swiadczą o twojej niskiej wiedzy na ten temat.

Rozumie twoje dobre intencje, ze chcesz ustrzec innych żeby nie brali za wczesnie, bo w koncu bez kreatyny da sie osiagac super wyniki siłowe (wow 52 >> 60). Co tu wiele mówić - taki progres na poczatku te kilka kilo to by nawet moja babka zrobiła, nie jestes jakims odkryciem czy fenomenem.

Ja wziałem pierwsza krete po 6 miesiacach i duzo z niej wycisnałem wiec nie pitol mi tu ze brałem za wczesnie czy za późno - to sprawa kazdego z nas indywidualna.

sorry ale jakby ktos nie wiedział o jakim preparacie piszesz tego arta i jest ten topic to pomyslałby że o mocnym koksie piszemy:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
ja sie o bana nie prosze, jak go dostane trudno - ale chyba tylko za to że napisałem co mysle, a nic źle nie napisałem bo wiele ludzi mnie poparło....

no fakt nie ma sensu dalej dyskutawać.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 300
DUDEK po choj tyle postow jak ktos bedzie chcial wziasc krete wczesniej to weznie a jak nie to nie i to juz bylo pisane tyle razy ze az zygac sie tym chce nawet jak pytaja niektorzy co polecacie na pierwszy cykl to zawsze ci co pisza pytaja o staz i mowia jak za krotki czas to niech zaczeka iles tam a pozniej weznie a to po jaka nedze jest to nie wiem chyba dlatego zeby autor popuisal sie ile na klate ciska tyle to ja na bary ciskam zenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ****a tak racja

było pisane milion razy

ale dalej co chwile są pytania "ćwicze 2 tygodnie, jaką kreatyne wybrać ? "

... i szlak człowieka trafia

nikomu bana nie dam, ale nie jedźcie chłopaka, bo chcial dobrze i nie ma się co bulwersować

lololoe po 6 miechac wziales krete?! i jaki progres zrobiles na lawce? z 80 do 90?...



Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2008-11-30 20:45:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSMAKER Megabola

Następny temat

Gainer przedtreningowy

WHEY premium