SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/loferne/pokazałam czy też nie konkurs skończył się podsumowanie str.18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21076

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671
loferne - pokażesz ! trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
w podobnym czasie trafiłysmy na sfd
dla mnie siłownia jest już uzależnieniem, super że też przekonujesz się do wolnych ciężarów!

witamy na pokładzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
Martucca, zouzelina, skitelsik, werzgr, martasi, Ann.. , Oveja, rallygunia, Lejjla, skeni - dzięki

wolne ciężary są super - można fajnie odreagować wk.rva bezkarnie pizgając talerzami i słuchając jak brzęczą

śr.13.04.



trening siłowy dzień 1 - wpiszę później bo nie wzięłam kartki z rozpiską

zaczynam się orientować o co w tych 12 tygodniach będzie chodzić - jeszcze zakwasy po poniedziałkowej wytrzymce nie pozwalają się normalnie rozebrać a tu już (no, dopiero , bo i tak wyszedł DNT po drodze) następne katowanie. Nic dziwnego że w tym konkursie sadło się topi.

Zdjęcia będą max do końca tygodnia, bo wczoraj byłam w stanie "pyerdolę wszystko" i jak zaległam z kolacją, to tylko poszłam po dokładkę soczewicy z oliwą. Pierwsza porcja była z oliwą extra extra z porządków, a druga ze zwykłą extra - różnica niebo a ziemia widoczna jak na dłoni, ledwo zmęczyłam posiłek, tak to połączenie było niesmaczne.

Zmieniony przez - loferne w dniu 2011-04-14 10:34:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
to będzie najpiękniejsze 12tygodni twojego życia zobaczysz



































oczywiście kiedy już miną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Loferne, trzymam kciuki za te 12 masakrycznych tygodni! Powodzenia!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
marika66, nie wiem jak Ciebie pominęłam - dzięki za kciukasy, wiesz, jak wstydliwa jestem więc jeszcze nie wiem co i komu pokażę

lithium0, yosis - również dzięki

co nas nie zabije, to nas k.va wzmocni, nie?

to będzie najpiękniejsze 12tygodni twojego życia zobaczysz
no, koniec będzie zdecydowanie piękny ... ach, rozmarzyłam się
liczę, że efekty będą równie piękne, hehe

13.04. trening siłowy dzień 1:


1. będziecie mogły zyebać moją technikę, w pt lub so wstawię filmik
2. jw.

po siłowym było 15 min. aero - rower i potem obwody:
*burpee: "chodzone" bez pompek (wersja polecana komuś przez Obli lub Martuccę)
*pompki: 1.obw. damskie, 2.obw.w oparciu o wannę, 3.i 4.obw. w oparciu o biurko
*TGU: przez 1. i 2. obw. dopracowywałam położenie i ruch ręki podporowej przy wstawaniu z leżenia

czas: nieznany, w 3 obwodzie zajarzyłam, że nie włączyłam stopera (a tak ładnie go sobie przygotowałam...ehh)


ogólnie obwody zabiły mi kolana , muszę wykombinować coś z pompkami bo na burpee znalazłam patent.


************************************************************************************


Zmieniony przez - loferne w dniu 2011-04-15 09:59:49

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-04-15 12:31:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
czw.14.04.



trening siłowy dzień 2



wyciskanie było po invert rowsach (dostępność sprzętu)
1.obc. tak na styk, może 1kg więcej by poszło
2. w 4. i 5. serii to ostatnie podciągnięcie koślawe

obwody:
*wskoki na ławkę -> z braku odpowiedniej ławki zamieniłam na skoki z kolanami wysoko - "tuck jumps"? - ale tylko w pierwszych 3 obwodach, po 3-cim kolana dały sygnał bym lepiej odpuściła
*thrusters - w 3.i 4. obw. wymagały kilku głębszych ... wdechów przed rozpoczęciem bo jak bym przysiadła to bym się od razu turlnęła
*SDLHP - wzięłam sztangę, ale to już ostatni raz, dziwka wymaga dobrego wycentrowania chwytu, bo inaczej się kolebie; poza tym jest problem kolizji z kolanami (czasem rozwiązywał się sam, a czasem miałam zagwozdkę)
*burpee: wersja autorska: po wyskoku w tył pipa na ziemię, klata na ziemię i w odwrotnej kolejności powrót; takie modyfikacji nie widziałam ale na obecnym poziomie chyba pasuje mi najbardziej - oszczędzanie kolan

czas powyższego: 15:44


aero:
po krótkiej przerwie rower 20 min. -tempo początkowo dość żywe, pod koniec już mniej

i pytanie na dziś:
czym zastąpić zarzut w dniu 3.?
- nie dam rady, przynajmniej nie teraz, ja mam problem ze zwykłym przysiadem - robię go na podkładkach i nijak nie widzę tego w formie dynamicznej

Zmieniony przez - loferne w dniu 2011-04-15 10:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
loferne, fajna figurka

(jak widzę takie, to sobie myślę, że ja to się powinnam schować i nie wychodzić z domu z moją )

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-04-15 10:17:45

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Loferne, to są 4x3 obwody? czyli 12 obwodów? wow! fajny czas, ja w swoim treningu mam w tym tyg po 6 obowdów wytrzymałościówki, ale ilość każdego z ćwiczeń jest 15 i wczoraj zajęło mi to 25 min :D
tego burpee to nie umiem sobie wyobrazić :D wyskok w tył? potem się kładziesz?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
Betkaa
wywaliło mi powiadomki z Twojego dziennika, zdjęć nie ma, ale wymiary masz b.ładne, więc nie marudź no, chyba że się ukrywasz by nie zawstydzać innych

a moja figura to tego.. powoli ją odzyskuję , biust mam malutki, ale na szczęście równoważy go duża pupa (tekst znaleziony, chyba na LMB)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

konkurs/1kaszmirka/Do dzieła!!! podsumowanie str.22

Następny temat

Koszulki Ladies - niebawem

WHEY premium