SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kobieta endomorfik 55kg redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Witam, chciałabym prosić o ocenę diety i ewentualne wskazówki co powinnam zmienić.

wiek: 21 lat
wzrost: 159cm
waga: 55 kg (od maja schudłam 12kg)
płeć: kobieta
typ: endomorfik




to moje przykładowe posiłki. oprócz diety w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek chodzę na fitcurves (połączenie treningu aerobowego z siłowym, który trwa 30min) oraz ćwiczę z chodakowską 2-3 razy w tygodniu w dni treningowe. środa, sobota i niedziela odpoczywam. piję tylko zieloną i czerwoną herbatę.

chodzi mi nie tyle o utratę wagi (choć nie pogniewałabym się) ale po prostu o zrzucenie resztek tłuszczu z brzucha i przede wszystkim nóg. wiem, że na to potrzeba czasu ale chcę wiedzieć czy idę w dobrym kierunku.

Z góry dziękuje.




Zmieniony przez - antonina18 w dniu 2015-10-15 20:53:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bo na swiecie idioci promuja tluszczofobie i to w kierunku tl nasyconych. Za to koniecznie 60% wegli w diecie dla przecietnego Kowalskiego i malo miesa bo sie od niego umrze i takie inne porady. I co mamy? Wysyp chorob. 1gr tl u kobiety na kg to podstawa. 70 malo? Ja sie najesc nie moge hehe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Twój jadłospis jest całkowity do poprawy za mało tłuszczu , poczytaj posty podwieszone i artykuły na potreningu. Jogurt "fit" płatki kukurydziane , kanapka nie są dobre w diecie albo inaczej tak wkomponowane w dietę .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety



Pozdrawiam/


Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2015-10-16 22:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dieta kompletnie do kitu, nastawiona na degradację organizmu.
Ponieważ Twój temat został przeniesiony z innego działu - więc najpierw podaj nam wszystkie informacje wymienione tutaj:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
wyliczylam wlasnie zapotrzebowanie makroskladnikow i juz wiem, ze w mojej diecie jest o wiele za malo tluszczy. powinnam miec ich 76. czy jednak nie przybedzie mi tego tluszczu zamiast go ubyc?


NICK: antonina18
WIEK: 21
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: od konca maja 2015r.

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 55kg
WZROST: 159cm
OBWÓD ŁYDKI: 35cm
OBWÓD UDA: 51cm
OBWÓD BIODER: 98cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 74cm
OBWÓD TALI 69cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 89cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
schudłam już 12kg, chcę zrzucić resztę tłuszczu z nóg. nie przytyć po zakończonej diecie.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: -
WADY POSTAWY: -
ALERGIE: -
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: -
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY nie

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE

NIE

****TRENING**********************************

fitcurves - poniedzialek, wtorek, czwartek, piatek
Chodakowska - poniedzialek, czwartek





Zmieniony przez - antonina18 w dniu 2015-10-17 19:56:43

Zmieniony przez - antonina18 w dniu 2015-10-17 19:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Zdjęcia poprosimy.
Tłuszcz dodany z pożywienia jest niezbędny do przyswojenia witamin i właściwej pracy hormonów. To musi być tłuszcz z dobrych źródeł, a nie przetworzony. I nijak on się ma do sadła pod skórą - jest po prostu niezbędny...
I muszę Cię uprzedzić że ćwiczenia które wykonujesz nie dadzą ładnej sylwetki... Poprawią wytrzymałość, podrzucą trochę endorfin ale.... w końcu przestaną działać.

Przy takiej diecie i treningu - nie masz co liczyć na zrzucenie tłuszczu, szczególnie z brzucha.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-17 20:14:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 104
czy cwiczenia powinnam zamienic na silownie? czy aerobik jakis?

prosze w takim razie o rade, w czym znajde te zdrowe tluszcze. tylko nie lubie ryb i to jest duzy problem raczej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 104
chcialam zaznaczyc, ze wcale sie nie glodze. ciagle chodze pojedzona i nie mam uczucia glodu. i nie, ze sie przyzwyczailam tylko tyle mi wystarcza po prostu.

teraz zaczne lekture, zmiany w diecie, ale bardzo prosze odpowiedz mi, czy powinnam wybrac teraz silownie zamiast fitcurves?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Tak. Mięsień zbudujesz tylko w jeden sposób - zrywając włókna mięśniowe na treningu.. Podczas odpoczynku i przy odpowiedniej diecie one zrastają się i grubieją. Tak powstaje mięsień. Nie jesteśmy ptakami i nie możemy zwiększyć liczby włókien, tylko je pogrubiać a nic innego jak siłowy trening tego nie dokona.

Nie ma co prawda całej sylwetki - ale z tego co widać tłuszczu masz na sobie sporo. Mięśni.... raczej nie.
A to mięsień jest fabryką która nakręca metabolizm i przerabia to co mu dasz. Tłuszcz tylko...jest.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-18 00:27:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
I dlaczego myslisz, ze jestes endomorfem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia dieta suplementy-pomocy!

Następny temat

Dieta_dla_mojej_dziewczyny

WHEY premium