Witam, chciałabym prosić o ocenę diety i ewentualne wskazówki co powinnam zmienić.
wiek: 21 lat
wzrost: 159cm
waga: 55 kg (od maja schudłam 12kg)
płeć: kobieta
typ: endomorfik
to moje przykładowe posiłki. oprócz diety w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek chodzę na fitcurves (połączenie treningu aerobowego z siłowym, który trwa 30min) oraz ćwiczę z chodakowską 2-3 razy w tygodniu w dni treningowe. środa, sobota i niedziela odpoczywam. piję tylko zieloną i czerwoną herbatę.
chodzi mi nie tyle o utratę wagi (choć nie pogniewałabym się) ale po prostu o zrzucenie resztek tłuszczu z brzucha i przede wszystkim nóg. wiem, że na to potrzeba czasu ale chcę wiedzieć czy idę w dobrym kierunku.
Z góry dziękuje.
Zmieniony przez - antonina18 w dniu 2015-10-15 20:53:36
wiek: 21 lat
wzrost: 159cm
waga: 55 kg (od maja schudłam 12kg)
płeć: kobieta
typ: endomorfik
to moje przykładowe posiłki. oprócz diety w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek chodzę na fitcurves (połączenie treningu aerobowego z siłowym, który trwa 30min) oraz ćwiczę z chodakowską 2-3 razy w tygodniu w dni treningowe. środa, sobota i niedziela odpoczywam. piję tylko zieloną i czerwoną herbatę.
chodzi mi nie tyle o utratę wagi (choć nie pogniewałabym się) ale po prostu o zrzucenie resztek tłuszczu z brzucha i przede wszystkim nóg. wiem, że na to potrzeba czasu ale chcę wiedzieć czy idę w dobrym kierunku.
Z góry dziękuje.
Zmieniony przez - antonina18 w dniu 2015-10-15 20:53:36
Krzysztof Piekarz