SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa-problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Mam taki problem, lewa strona klatki jest lepiej rozwinięta (wizualnie), ale przy treningu jest ona słabsza. Po prostu moge zrobic więcej powtórzeń prawą stroną. Próbuje dużo trenowac hantlami i robie więcej powtórzeń na prawą stronę, jednak i tak nie mogę dopompować prawej strona tak jak lewej, która po treningu ma dobrą pompe. Jak temu zaradzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 257 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13326
nie powinienes sie tym przejmowac lewa strona jest wieksza do czasu "wizualnie" przyczyna moze byc budowa miesnia z lewej strony mamy serce temu moze byc wieksza ale to z czasem minie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Na pewno przez większą ilość powtórzeń nie doprowadzisz do wyrównania stron. Wręcz przeciwnie - musi być regeneracja.
Zmieniaj często ćwiczenia, rób tyle samo powtórzeń oraz ćwicz tym samym ciężarem.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9261
z pewnością po pewnym czasie ta "deformacja" zacznie się zmniejszać.(jeśli oczywiście zachowa się odpowiednią poprawność techniczną)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
To może przez jakiś czas nie ćwicz klaty hantlami. Rób np. płaska, skos, przenoszenie sztangielki. Ćwicząc sztangą obie ręce trzymają ten sam ciężar. Hantle lepiej rozciągają klatke, no ale cóż. Coś za coś... Pozdro kolo ;]

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
Właśnie używaj hantli - pozwalają lepiej skupić się na technice i dają możliwość większego zakresu ruchu, ogólnie ćwicz normalnie samo się wyrówna. nie kombinuj z dodawaniem ciężaru itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
to chyba dlatego że właśnie robisz hantlami i nie równo sie rozwija. może używasz za dużego obciągenie i wyciskasz niedokładnie, bokiem jakoś ( kumpel tak robi) sównica byłaby dla Ciebie dobra albo atlas

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Po prostu moge zrobic więcej powtórzeń prawą stroną.




+ cały twój problem
pytanie:Jak temu zaradzić ?


nabierz masy i nie zajmuj się glupotami.
bo szukasz dziury w całym i sam sobie stwarzasz problemy których nie ma.


Jeśli robisz wyciskanie hanlami, i jedną ręką możesz wykonać więcej powt a druga mniej to wina tylko i wyłącznie klaki? pomysl trochę zanim coś napiszesz.


przestań się przyglądać w lustrze(nie będziesz widzial tych swoich dysproporcji, i nie będziesz koloryzował rzeczywistej sytuacji), trzymaj miche konkretnie nabierzesz masy, wyrośniesz z głupot to nie będzie takich problemów.


...

i oczywiście jak w każdym poście odrazu pojawiają się dziesiątki jakże pomocnych postow ktore nic nie wnosza, co najwyżej wprowadzają w błąd.

...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
Taaa przyszedl ktos kto oczywiscie widziale jaego klate i wie ze nie ma zadnego problemu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie musze widzieć żeby to ocenić.
Przeczytaj moją wypowiedź, przyjmij do wiadomości i dopiero coś pisz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
chłopaczku. słuchaj berego. on tutaj troche siedzi i ma troche pojęcia, i sam miałem kiedyś dysproporcje, ale jak zwiększyłem mase to sie wyrównało. ale to trzeba mieć diete ale ona chyba ciebie nie dotyczy tak mi sie wydaje

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
chłopaczku sam też tu troche siedze, Bery i owszem doradza, ale tak, że go mało kto posłucha, mimo że głupot nie gada...
Nie napisałem autorowi pierdół, tylko same przydatne rzeczy:
-ćwiczyć hantalmi i skupić się na techince - to pierdoła?
-ćwiczyć normalnie - to też pierdoła? chyba to samo co napisałeś?
-nie kombinować z dodawaniem ciężaru - może to jednak warto napisać, bo z desperacji ludzie robią o wiele gorsze rzeczy niż "mechnięcie troche więcej na słabszą strone"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o porade

Następny temat

Mój trening : troche do poprawy

WHEY premium