SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

juz mnie ta siłownia wkur.ia !!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
jedz dalej tak samo wykonuj w każdej serii na każdą partie conajmniej 15 powtórzeń i masz jak znalazł, że mięśnie się zaczną pokazywać

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1656
bartosh87 nie mieszaj mu teraz w głowie. Przecież każdy wie że dobra dieta to 60% sukcesu i że bez odpowiedniego planu nie osiągniesz tego co chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz w mojej wypowiedzi:P poprostu jedzie to samo co jechal na silce ale z mniejszym ciezarem i 2 razy wiecej rozumisz?

koksy to podstawa:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
kolego genetyka to podstawa ile razy mam was uczyc ze dieta i trening g...wam dadza bez genetyki, koles robisz wszystkojak trzeba a mimo to dalej wygladasz jak dupek, ,czasmi nawet sterydy nie pomoga,wiec nie obwiniaj sie ze to twoja wona bo tak nie jest to wina twoich rodzicow i matki natury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
<lol2>

koksy to podstawa:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
PachoKR
nie każdego stać na dobrą dietę może byś to wziął pod uwagę?? poza tym zobacz se co Krzychu pisze, co ja napisałem i co napisało parę innych osób, niech poprostu zwiększy tą pier.... liczbę powtórzeń!

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
bartosh87 ??

nie rozumiem Ciebie, co Twoim zdaniem znaczy "że nie każdego stac na dobrą dietę" ??

Czy kg ryżu kosztuje fortunę??? 0, 99 zł w Lidlu czy innym Markecie, litr mleka 1.20, mussli egzotyczne 350 g w Lidlu po 2, 29 zł, vvitaminy musujące po 3.50 w rossmanie, pół kg białego serka twarogowego 5 zł a w lidlu kg widziałem po 7 złotych, cytryny chyba po 4 złote a czasami te tan,sze juz na odpad ale zdatne na sok za grosze, puszka tuńczyka sałatkowego w oleju 185 g a masa netto chyba 144 g (18 g białka na 100 gram) jedyne 1.50 (promocja w Tesco), mam wymieniać dalej???

Zmieniony przez - kermitos w dniu 2006-09-20 00:18:37

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Nie musisz wymieniać dalej bo ja doskonale rozumiem sytuację :] ja jem w h*j zdrowo wlaściwie można powiedzieć, że mam dietę bo jedynie obiady jem takie jak wszyscy w domu, jednak w niektórych sytuacjach nie ma możliwości na stosowanie diety wiem to po przykładzie kumpli, którzy poprostu nie są w stanie jeść jak trzeba przez rodziców!

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
bo ja nie rozumię tych, co masówki z genetyką co ma tendencje do zalewania robią tak
"trenują, siedza i sie nie ruszają, jedzą, spią"

jeśli ktoś długofalowo dał sobie efekt ze 5 lat konkretnej masy a potem zbijanie 20 kg sadła to ok.

powoli zjeżdzaj do węglami i tłuszcze w granicach 0,8.
aż osiągniesz stan 1:1 węgle białko.
jak mówisz ze jestes zalany.

zacznij od 10 minutowych aerobów po treningu i zwiekszaj o 1 min co sesje.
po każdym treningu.
dodajesz antykataboliki.

ćwiczysz normalnie, tylko przerwy 30 sekundowe w izolowanych i 1 minutowe w złożonych i sam zaskoczysz siebie.
i nie patrz codziennie w lustro- bo od tego się ćwiczyć nie chce.


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-20 07:44:37

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
niespokojn:

"kolego genetyka to podstawa ile razy mam was uczyc ze dieta i trening g...wam dadza bez genetyki, koles robisz wszystkojak trzeba a mimo to dalej wygladasz jak dupek, ,czasmi nawet sterydy nie pomoga,wiec nie obwiniaj sie ze to twoja wona bo tak nie jest to wina twoich rodzicow i matki natury"

Wybacz kolego, ale zanim zabierzesz się za "uczenie nas" - najpierw troszkę popracuj nad sobą. Śmiać mi się chce jak słyszę biadolenie i zwalanie wszystkiego na genetykę. Dieta z dupy, trening z dupy - ale wszystkiemu winna "genetyka". W całym swoim życiu spotkałem zaledwie kilka osób, które rzeczywiście nie miały predyspozycji i były wyjątkowo kiepsko potraktowane przez naturę. Ale nawet oni mieli pewne atuty do wykorzystania. Ktoś kto z trudem robi 3 kilo masy rocznie - po 10 latach zrobi jej 30, ale każdy zrobiony przez niego kilogram będzie widoczny dużo lepiej niż 4 kilo u kogoś z tendencją do zalewania sadłem.

Jeżeli komuś nie chce się szukać własnej drogi - to nie ma dla niego miejsca w tym sporcie - sugeruję szachy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki

Następny temat

zmiana planu

WHEY premium