SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

juz mnie ta siłownia wkur.ia !!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
a gowno
robisz tak samo mase i rzezbe
tyle ze mniej tej masy ci bedzie potrzebne
proste

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
wejz skoncz kolo :P lepiej zacznij pakowac mniejszymi ciezarkami a nie na amse jedziesz bedziesz wtedy mial zezbe :P

koksy to podstawa:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Yarekboy masz 47 w łapie i mówisz, że jest chuda ?? Idz do lekarza kolego To taki mały offtop.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Yarek wpisal chyba wymiary mlodego arniego

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
nie zrozumiałem tych ostatnich 4 wypowiedzi , szczegónie fu i CipkiS`a
moze poeiwcie wprost co maz zrobic ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Sluchaj przedwewszystkim dieta! +100kcal wysoko bialkowa

trening przedewszystkim intensywny.

Czego tu nie rozumiec? no zatlusciles sie ta dieta i podejzewam ze miecha za wiele tam tez nie ma skoro rok ciagnales na pyrach czy co tam mama gotowala

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Wszystko juz zostalo powiedziane, zeby miec ladne miesnie trzeba miec "je" najpierw -czyli mase a z masa wiaze sei tez sila, musisz poprawiac swoje wyniki, jak bedzie jakotaka masa to wtedy mozesz powoli zaczynac pracowac nad zrzucaniem tluszczyku.
Krzychu nie zgodze sie "ze najpierw masa a potem sila" uwazam wrecz odwrotnie.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
o robieniu rzeźby jest już naprawdę dużo tematów na SFD. Reguła jest prosta- trenujesz mniejszymi obiążeniami, wykonująć większą ilość powtórzeń, niektóre ćwiczenia możesz zmienić, aby poprawić definicje, uwydatnić wszystkie głowy, aktony, "dietę" (która w Twoim przypadku nie występuje, tu polecam dział odżywianie) również zmieniasz i tak, dorzucasz aeroby..
ale o tym naprawdę polano już dużo wody, jak również i rzeczowych informacji na SFD, poszukaj a znajdziesz
Oraz oczywiście, żeby robić rzeźbę, musisz mieć ja z czego robić. Jeżeli nie wiesz, czy "masz wystarczająco mięśnia", to najlepiej wrzuć fotkę.

Zmieniony przez - HisHignest w dniu 2006-09-19 11:41:26

Bo zaprawdę powiadam wam: jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam" i przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was. MT 17,20

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Yarekbboy - odkąd zacząłem totalnie olewać ciężary mam znacznie większe przyrosty masy i siły. Siła wynika między innymi z grubości mięśnia (w skrócie) więc im większa masa tym większa siła. Zauważ, że wykonując 16-20 powtórzeń ćwiczę na relatywnie mniejszych obciążeniach niż większość z was (w stosunku do CM) a jednak efekty masowe mam nie do pogardzenia.

Co z tego, że podniesiesz swój rekord o 20 kilo po roku treningu siłowego - jak w serii składającej sie z kilkunastu powtórzeń zwiększysz ciężar zaledwie o 5 kilo ? Moim zdaniem niewiele. Dążenie do siły prędzej spowoduje włączenie innych grup niż cięższą pracę piersiowych.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no tak krzychu tylko cos co na Ciebie dziala nie musi dzialac na kazdego (Duza ilosc powt) ja zrobilem progress w wygladzie klatki stosujac 3,4,5 i 10 powt przy czym sila poszla rowniez.
pozdrawiam

w ogole o chyba nie w tym temacie co trzeba sie wypowiedzialem odnosnie tej sily

aha i jeszcze jedno wcale nie zalecam zeby cwiczyl ktos pod kontem 3-boju silowego czy cos w tym stylu tylko zeby w swojim masowaniu dolozyl troche akcentu na zwiekszanie sily...

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-09-19 12:58:37

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki

Następny temat

zmiana planu

WHEY premium