SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zjesc wiecej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Co do ryżu to spróbuj go mniej gotować, żeby tak nie napęczniał bardzo - wtedy paczkę wciągniesz nosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11357
spozywasz mleko/twarog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
no pewnie ze spozywam
rano mleko w zupie albo kakao (500ml około)
twaróg 100g przed snem

a po treningu od razu banana jeść czy pić carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11357
mozna nieco carbo i banana, ja gdybym mial wybierac wybralbym banana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Nie musi to byc niedobor wapnia. Moze byc innych mineralow, ale rowniez moze nie miec z tym nic wspolnego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
przez ostatnie 2 miechy jadłem na sniadanie placka z owsianych, ale sie juz nieco przejadło (może nie tyle co przejadło, ale mogłem zjeść coraz mniej)
i teraz jem owsiane na mleku, a potem 2 jaja sadzone
i tu moje pytanie
bo owsiane zalewam rano- 5 minut przed zalaniem mlekiem- dobrze robie?
czy zalać wieczorem i niech sobie stoi?
i co daje takie zalanie woda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
osobiscie zalewam woda goraca ,potem gotuje na papke i zostawiam na noc, na drugi dzien zalewam mlekiem i gotuje z 7-8 minut albo jak wersja bez mleka to podgrzewam i daje joogurt (jogurtu nue podgrzewam) .

A jak mi sie niecche to z ranca gotuje 15 minut conajmniej.... wazne poniewaz platki surowe moga spowodowac problemy trawienne. Sa platki gorskie , i ich zmielona wersja. Jak preferuje te zmielone ,fajna papka sie robi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz zalać możesz dać też razowca jajecznice warzywa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna na 1 dzień do oceny...

WHEY premium