SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zjeść

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Jak w temacie jestem na masie na początku września kończyłem redukcje waga była 82 i jadłem 2400 kcal wchodząc na mase podbiłem o 300 i później co tydzień-dwa podbijałem o 100 kcal tak żeby w ciągu 4tyg po 3kg wchodziło i takim sposobem do chwili obecnej doszedłem do wagi 93kg i jem 4300-4400kcal (międzyczasie miałem mały zastój z podbijaniem i trzymałem dłużej daną liczbę kcal) i teraz wypadałoby dalej podbijać żeby waga szła do przodu tylko problem w tym że na samą myśl żeby to zjeść codziennie robi mi się niedobrze a co dopiero jeszcze podbijać ;d Diety nie mam jakiejś sztynej jem głównie to na co mam ochote i żeby makrosy mi się zgadzały posiłki przed po treningowe tylko są ,,typowo zdrowe" tj ryż/makaron kura warzywa kilka takich się w diecie znajdzie bądź czasem jem zdrowo przez cały dzień jak jest smacznie ;d na noc twaróg żeby węgli nie wpierdzielać chociaż z tym też jest różnie. Ogólnie bf nie wzrósł dużo tylko tu właśnie pytanie jak to jeść, albo inaczej czy są jakieś suple które wspomogą jakoś apetyt i czy jest sens je brać? Dodam że chciałem do końca marca warzyć 100+ żeby od początku kwietnia redukować myślę do 88-92kg, tylko teraz pytanie czy może zamiast masy zrobić lekką redukcje i znowu podbijać kcal bo przez jakiś czas stałem na 4000 i może przez to metabolizm się trochę podkręcił dlatego teraz masa nie idzie i taka lekka redukcja dobrze by mu zrobiła i mi przy okazji więc co robić i jak? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 262 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319
na pierwszych jesteś bardziej zalany i wygląda jakbyś miał mniejsze mięśnie, na drugich lepiej, bardziej widoczne, może to jakoś zdjęcia, w każdym razie, lepiej teraz stawiaj na ćwiczenia i konsekwentność w nich, a kalorii nie zwiększaj, daj organizmowi się odpocząć, potem zobaczysz czy będą efekty i jak nie to wtedy zacznij zwiększać.

wszystko w Twoich rękach!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
weź napisz w punktach wyraźnie pytanie, bo nie wiem o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Wklej foty sylwetki, do weryfikacji czy to co robisz ma sens, bo jak tyle kg przybrałeś bez SAA w tak krótkim czasie, to albo masz zaj**isty gen, albo masa nie jest dobrej jakości.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
masa najlepszej jakości nie jest bo trochę mnie przylało ;] ale zaraz dam jakieś foty do porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
redukcja z 18 sierpnia a redukowałem do września przez wrzesień podbijałem kcal masa nie wchodziła dopiero pod koniec września 1kg a później po ok 3kg na miesiąc szło. Masa 8 grudniaz tym że foty z red były po treningu z masy na wieczór po obfitym posiłku do teraz jak się napnę to jeszcze brzuch trochę widać te 4 mięśnie ;] Zresztą wy napiszcie co o tym sądzicie. red masa ok 83 tu masa 93 gdzieś













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
które to przed, a które po?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Myślałem że będzie widać :D Te pierwsze 3 są z teraz mówiłem że bardzo nie zalało skoro różnicy tak nie widać a waga jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Jakoś zdjęć nie powala : ;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Pytam, bo istotnie jesteś bardziej zalany na pierwszych, zwłaszcza plecy, a na drugich wyglądasz na większego. Tak czy inaczej jak podlewa to kcal więcej dawać nie musisz. Mięśnie nie buduje się z tygodnia na tydzień.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
wymiary się sporooo różnią ;d może inna perspektywa i dlatego do tego przy plecach wczeniej robiłem MC wiosło w opadzie itp ale miałem problemy z kręgosłupem okazało się że mam rozszczep kręgosłupa i musiałem zaniechać kilku ćwiczeń ale myślę że to głównie perspektywa bo tam inne światło i inny apart bo sam po sobie widzę że jest lepiej ;d mimo to dziękinarazie bez podbijania bd robił ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie spalacze dla kobiety?

Następny temat

Masa, pomysł na diete

WHEY premium