SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to rozplanowac?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
masz jakis link albo coś żeby mozna było sobie całą ta jego teorie przeczytać czy w jakimś czasopismie to czytałeś ..ja jestem do tego co napisałeś negatywnie nastawiony 1 x dziennie w zupełności wystarcza ..mięsnie muszą mieć czas na regneracje za intensywny trening to też nie dobre rozwiązanie ..chcociaż wiem że kulturyści stosooja trening 2 x dziennie ( np sesje cięzką rano ( sztanga wyciskanie podciągania itd i połoudniu lekka ( altasy itp) ale to jest indywidualna sprawa niektórzy wykonooją taki trening aby poprawić swój słaby punkt ( słabiej rozwinięta grupę mięsniową ) jednak uważam że taki intesywny trening to dla osób bardzo zawansowanych ..


Pozdrawiam !




Zmieniony przez - soldierr w dniu 2005-02-09 10:13:32

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
odpisze anar jak zobacze odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
soldier skoro tak uwazasz.a jesli naprawde chcesz sie przekonac jakie hst jest najefektywniejsze to wejdz do alternatywnej drogi,w linku pogrubionym pt"zalecane informacie o treningu" artykul binia,bedziesz mial angielsjie strony oficjalnej hst,wejdz na to i poczytaj co autor pisze odnosnie faq o hst,potem poczytaj artykuly na tym forum i jak wrocisz tu do olimpa po paru godzinach to chetnie zobacze jak szybko zmieniles zdanie odnosnie treningu hst 2 razy dziennie 3 razy w tygodniu,milej lektury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
zgadzam sie z soldierrem - tego typu treningi sa dla osob o sporym stazu treningowym oraz dla cwiczacych bardziej zaawansowanie ...no lae wszystko jest dla ludzi , chcesz to próbuj i napisz kiedys o efektach.
A jak u Ciebie wyglada ten plan ,ktory chcesz (lub jz stosujesz) ?

ps.jak nie widzisz odpowiedzi wcisnij ctrl+f5

EDIT: "ze sam brayan hook,czyli autor hst odpowiedzial mi na swoim forum co do mojego treningu hst i jak mam jesc itp.zeby zoptymalizowac przyrosty" - czekamy na linka...

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-02-09 10:24:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
ja od samego początku uważałem ze trening dwa razy dziennie to troche przesada no bo trzeba by być herkulesem : żeby potem zrobić drugi trening chyba że ten drugi trening to jakiś lekki jest z obciążeniami o połowe mniejszymi no to by się chyba dało zrobic z tego c owiem to hst trnuje sie owszem dwa razy w tygodniu ale nic mi nie wiadomo o tym że trenuje się dwa razy dziennie a juz trzy razy dziennie to wogóle chyba przesada .... tak jak banan czekamy na link ;-%

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
o treningu HST mam bardzo dobre zdanie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] jednak trening 2 x dziennie 3 x w tyg to nie bardzo mi się podoba ( kłóci się to z moją wiedzy o roli regneracji mięsni ) żeby miec zdanie na temat tego treningu musialbym to sprawdzić a nie przeczytać i się tym zachwycać bo szczerze mówiąc myśle że się rozczaroojesz efektami jak sproobojesz... jak chcesz możesz sproobować i się pochwalisz efektami ( trzeba być już na wysokim poziome zawansowania żeby taki trening stosować - to moje zdanie ) aa jak znajdziesz mi chociaż 20 osób z sfd które ten trening stosowała i są zadowoleni to wtedy mógłbym się zastanawiać nad jego stosowaniem jednak trening 2 x dziennie 3 x w tyg to nie bardzo mi się podoba ( kłóci się to z moją wiedzy o roli regneracji mięsni ) żeby miec zdanie na temat tego treningu musialbym to sprawdzić a nie przeczytać i się tym zachwycać bo szczerze mówiąc myśle że się rozczaroojesz efektami jak sproobojesz... jak chcesz możesz sproobować i się pochwalisz efektami ( trzeba być już na wysokim poziome zawansowania żeby taki trening stosować - to moje zdanie ) aa jak znajdziesz mi chociaż 20 osób z sfd które ten trening stosowała i są zadowoleni to wtedy mógłbym się zastanawiać nad jego stosowaniem jednak trening 2 x dziennie 3 x w tyg to nie bardzo mi się podoba ( kłóci się to z moją wiedzy o roli regneracji mięsni ) żeby miec zdanie na temat tego treningu musialbym to sprawdzić a nie przeczytać i się tym zachwycać bo szczerze mówiąc myśle że się rozczaroojesz efektami jak sproobojesz... jak chcesz możesz sproobować i się pochwalisz efektami ( trzeba być już na wysokim poziome zawansowania żeby taki trening stosować - to moje zdanie ) aa jak znajdziesz mi chociaż 20 osób z sfd które ten trening stosowała i są zadowoleni to wtedy mógłbym się zastanawiać nad jego stosowaniem [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
ja też jestem tego samego zdania trening dla bardzo zaawansowanych trening powinien byc bardzo porządnie wykonany po takim treningu prawie nigdy nie mam siły na nic innego a tu by trzeba było jeszcze trenować drugi raz w tym samym dniu .... ooooo nie

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
soldierr,ja ci nic niechce udowadniac ani szukac osob na forum co tak cwicza,bo nie mam w tym celu.mi to udowodnily artykuly autora hst,oraz jego pare odpowiedzi na moje pytania o taki trening.u nas na forum to rzeczywiscie nikt tak niecwiczy wiec dlatego wszyscy pewnie beda waszego zdania,ale spojrzmy szczerze 90% w alternatywnej drodze to ludzie ktorzy wlasnie potrzebuja tej najprostrzej i podstawowej wersji hst.i taka jest hst 3 razy w tygodniu,trening raz dziennie.a na oryhinalnym forum hst,wiekszosc cwiczy metoda 2 razy na dzien 3 razy w tygodniu,bo sam autor pisze ,ze to jest poprostu zwiekszenie efektywnosci treningu hst bazujac wlasnie na jego zasadach.czyli czestotliwosc trenowanych miesni,bo trenujesz je 5 razy w tygodniu przy 2 sesjach dziennie,oczywiscie volume zostaje prawie bez zmian tj.w tych 2 sesjach treningowych robisz ciutke tylko wiecej niz bys robil na jednej sesji.co pozwala miesnia na dostanie 2 krotnego kopa pozostajac przy tej samej ilosci serii,co oczywiscie wplywa na wieksze wydzielanie sie IGF-1,testosteronu i poruszenia wszystkich anabolicznych procesow 2 razy w ciagu dnia.to nie moje oczywiscie zdanie tylko slowa autora hst.oczywiscie w przypadku 2 treningow autor podaje juz diete odpowiednio do tego rodzaju treningu ,ktora ma ok.500 kalori wiecej niz przy jednej sesji,i cala reszta tez jest dopasowana.poczytajcie se te artykuly na oficjalnej stronie hst,i bedziecie wiedziec o czym mowie.oczywiscie obiektywne relacje z moich postepow bede wam pisal.to chyba wiadomo chlopaki!pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..więc czekamy na relacje jest bardzo ciekawy ..jednak jak chyba już napisałem postaraj się zakupic jakieś antykatboliki bo sie bardzo przydadzą ..także carbo bezpośrednio po każdym treningu ( rano i popołudniu ) i proponooje zakup ZMA ( poprawi twój sen a co za tym idzie regneracje która przy takiej intensywności treningów jest bardzo ważna ) postaraj się zadbaj także o odpowiednie odzywianie ..bierzesz się za trening dla zawansowanych to muszisz wiedziec co jest najważniesze !

Pozdrawiam i Powodzenia

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Ja tam nie widze nic dziwnego w tym, ze HST bedzie odbywalo sie 2x dziennie. Jezeli ktos ma czas i moze sobie na to pozwolic to jak najbardziej mozna tak trenowac HST ciagle sie rozwija, dlatego trzeba byc otwartym na nowosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna zamienila sie w bryłki- prosze specjaliste

Następny temat

Prolongatum vs SP 80

WHEY premium