SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to rozplanowac?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
dokladnie
jesli ktos tylko czuje sie na silach aby podjac sie takiego zadania to nie widze w tym nic dziwnego
ja sam mam takie plany zeby kiedys(jak czas i mozliwosci na to pozwola) trenowac 2 razy dziennie tyle ze 3boj

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
dobra mam chwile wiec wam napisze jak to wyglada moj plan dietetyczno,treningowo suplementacyjne zatwierdzony przez bryana hooka,bo macie racje,ze myslicie ze moge sie przetrenowac ale zaraz wam napisze moj dzien to troche wam uswiadomie ,ze ja nie wariat i sie porywam na ten trening bez diety itp.

wiec tak ,moja dieta:

7.30 4 kapsulki glutagenix
8.00 platki owsiane,bialka jaj(1 zoltko),jablko starte(omlet z tego)+5 ml tranu po posilku i witaminy
9.30 expand 10 gram+20 gram carb bx
10.00-10-45 max trening
10.45 carb bx 50 gram,10 gram expand
11.15 20 gram WPI
12.00 kasza gryczana,piers kurczaka,warzywa(z 5),oliwa
15.00 ryz brazowy,piers indyka,warzywa,oliwa lub orzechy wloskie
18.00 omlet z platkow,jajek,jablka badz dzemu(powtorka ze sniadania)+5 ml tran
19.30 expand 10 gram,carb bx 20 gram
20.00-20.45 max trening numer 2
20.45 50 gram carb bx,10 gram expand
21,15 20 gram wpi
21.45 kasza gryczana,wolowina,surowa wielowarzywna,oliwa,tran
23.30 4 kapsulki glutagenix+40 gram prolongatum i spac

kazdy posilek jest typu ZONE czyli 40%wegli,30%bialka,30% tluszcz. i sklada sie z 6 blokow ZONE.1 blok to 9 gram wegla,7 gram bialka,3 gramy tluszczu,wiec kazdy z moich 5 posilkow ZONE ma ok.55 gram wegla,40 gram bilka,18 gram tluszczy.

do tego suple ktore napisalem

trening wyglada tak,ze rano i wieczorem cwicze po 10 cwiczen robiac po 1 seri w kazdym.cwiczenia robione rano na dana partie i wieczorem sa inne.do tego roznica jest taka ze rano robie po 2 cwiczenia na nogi,plecy,klatke a po 1 na biceps,barki,tricep.
wieczorem na odwrot po 1 cwiczeniu na nogi,plecy,klatke a po 2 na biceps ,triceps,barki .dwuglowe i lydka robie po 1 cwiczeniu na obydwu sesjach.

to by mniejwiecej tak wygladalo.

slucham rad odnosnie suplementacji jaka powinienem jeszcze dodatkowo zakupic?i ewentualne wskazowki do zmian w suplementacji ktrore juz mam.czyli:glutagenix po 4 kap. rano i przed spaniem(dodac gdzies?)
expand przed i po kazdym treningu po 10 gram?moze byc?
wpi po 20 gram 30 minut po kazdym treningu,moze byc?
carb bx po 20 gram przed kazdym treningiem z expandem i po 50 gram po kazdym treningu z expandem.stykna takie ilsci?
prolongatum 40 gram przed spaniem.dorzucic gdzies?

i co radzicie jeszcze zakupic z antykatabolikow ,ktore mowicie,ze powinienem dodatkowo spozywac w tym harcorowym treningu?i kiedy je brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
spoko ten trening
co do supli to bral bym tak( podam to co bym zmienil)
przed 1 treningiem 15 gram expanda
po treningu carbo za 20 minut izolat
przed 2 treningiem 15 gram expanda
po treniingu carbo (pamietaj zeby nie przesadzic z iloscia ww- wlicz kalorie z carbo do diety)
za 20 minut izolat

mozesz tez sprobowac 2 porcje Carbo brac przed 2 treningiem a expanda po treningu

pozostale rzeczy ok
mozesz takze dokupic BCAA ktore na pewno sie przydadza i brac 7-8 tabletek na 45 minut przed treningiem

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
pigkiller i innie chlopaki co mi pomagacie czyli anar,soldier i reszta(nieobrazac sie jesli niewymienilem),chetnie sluze pomoca w ulozeniu treningu i diety do hst 2 razy na tydzien bo troche sie oczytalem na oficjalnej stronie i zamienilem pare slow z ekspertami z tamtego forum(niektorzy to zawodnicy).bo to co napisalem czyli ten trening to taka ogolna wytyczna,ktora prawie co tydzien sie zmienia.podam przyklad,zebyscie wiedzieli o czym prawie:np.w mikrocyklu 15 moge cwiczyc wlasnie tak jak napisalem czyli kazdy miesien rano i wieczorem,ale w cyklu 10 i 5 szczegolnie w 2 tygodniu tych mikrocykli bryan juz zaleca rozbicie treningu rannego i wieczornego na 2 rozne,zeby niecwiczyc 2 razy tych samych miesni. w tym celu mozna wybrac warianty takie jak:

trening gorne polowy ciala np. rano a dolnej wieczorem
trening podzielony na polowe miesni cwiczonych rano,a 3 polowa wieczorem,np.priorytet rano,a reszta wieczorem
i najbardziej efektowny wariant jaki jest i jaki bede robil czyli rano cwiczenia ciagnace(pull) a wieczxorem pchajace(push)
mianowicie rano mam robic klatke,barki,trieps,czworoglowe ud
a wieczorem plecy,dwuglowy uda,biceps i brzuch.

oczywiscie jest jeszcze pelno takich szczegolow ktore sie dowiedzialem,wiec jak ktos chce tak cwiczyc to niech najpierw poczyta albo mnie popyta,bo jest tam jeszcze pare takich kruczkow ktore powoduja zwiekszenie efektywnosci tego treningu bez przetrenowania.no oczywiscie poza negatywami,w ktorym przetrenowanie jest celowe(niemoge sie doczekac tych negatywow jak bede szesl na mkasa 2 razy dziennie,kur...na ja padne na pysk po takich 2 tygodniach)ale bryan mowi,ze tak ma byc a potem najlepiej jak sie padnie to przez 14 dni spac i niewstawac az do nastepnego hst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
pigkiller,na razie bede bral expanda po 10 gram przed i po kazdym treningu gdyz ma on sobie pelno anabolicznych i antykatabolicznych skladnikow ktore jak sam piszesz bardzo mi sie teraz przydadza.a za tydzien dokupie crestera albo m3 creatine i bcaa albo zma(co wybrac?)i wtedy bede wlasnie robil jak piszesz,czyli expand po 15 gram tylko przed treningami z car bx a po treningach crestera albo m3 z carb bx.do tego jesli kupie bcaa to walne przed kazdym treningiem z expandem i carb bx tak po 5 gram. a jesli zma to przed spaniem.

wlasnie ktory antykatabolik jest najlepszy?glutamina w formie N-acetyl glutaminy czy bcaa?bo mam kase na 1 rzecz z tych i nieiwem czym sie lepiej zabezpeiczac przed katabolizmem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
powodzenia lobo
informuj nas w miare mozliwosci o efektach i postepach bo zapowiada sie bardzo ciekawie

co do supli
to problem w tym ze oba sa bardzo dobre i przydatne
mozesz sprobowac postawic na BCAA
co do ZMA to tez by sie przydalo - poprawia jakosc snu co jest bardzo wazne przy takiej intensyfikacji treningow

jednak jesli masz glutagenix to kup BCAA lub ZMA

Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2005-02-09 18:47:00

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
jesli mialbym kupowac zma i bcaa z treca to stac mnie na oba te suple,bo mam znajomego hurtownika co siedzi w trecu,ale jakos nieufam w jakosc ich produktow i wole kupic chyba 1 z tych produktow ale np.biogenixa.co ty na to?warto kupic zma i bcca trecowskie?bo mam niezle ceny .za 240 kap bcaa 45 zl,a za 90 kaps zma tez 45 zl wiec mam na oba,jesli z innej firmy to juz musze isc do sklepu idac np za bcaa olmpa z 70 zl.co robic?a glutagenix mam jak zauwazyles swieze pudelko 250 kaps.ale zastanawiam sie czy nieodprzedac bratu bo wole n-0acetyl glutamine z tym ze tez wtedy juz niekupie oprocz tego bcaa albo zma.co robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
a czy w dzien bez treningu gdy robie aeroby lekkie na rowerku przez 30 minut to tez powinienm brac glutagenixa czy jakis antykatabolik czy nietrzeba?bo zwykle jem posilek o 17.00 potem o 19.00 30 mniut rowerek,odrazupo rowerku wpi a po 30 minutach posilek.musze jeszcze cos przed rowerkiem dla zabezpieczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
w glutagenixie tez jest n acetyl glutamina takze mysle ze mozesz ten suplement spokojnie zostawic

treca bym sobie darowal- lepiej kupowac z pewnego zrodla
mysle ze BCAA bylo by optymalnym zakupem- bierz 7-8 tabsow na 30-45 minut przed obiema sesjami

kurde rowerem robisz jeszcze?
ja bym przy takim typie treningu rowerek odstawil na czas HST- dni bez treningu przeznacz tylko i wylacznie na regeneracje

Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2005-02-09 19:09:53

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
a tam darowal rowerek!tez tak chcialem,ale bryan napisal,ze wlasnie na odwrot dla lepszej regeneracji mam krecic we wtorki,czwartki i soboty 2 razy dziennie po 20 minut albo 1 raz 30 minut.no wiec krece.wolna jest cala tylko niedziela i jak potrzebuje tego w drugim tygodniu mikrocykli sobota tez.
odnosnie glutagenixa to tam n-ACETYLO GLUTAMINY JEST 140 MG NA TABSE WIEC TYLE CO KOT NA PLAKAL,bo ja biore zawsze po 4 kapsulki wiec po 0,6 grama N-ACETYLO tylko i 2,5 gram zwyklej gluty w porcji o ktorej wiadomo jak sie i ile wchlania.

co do treca to rzeczywiscie se daruje i postawie tylko na bcaa olimpa,a na spanie kupie sobie melatonine,sa jakies tego przeciwskazania?czesto ja biore bo problemy ze spaniem to 1 z paru skutkow jakie zostawily na mnie saa,o ktorych chce zapomniec.
a zma bralem,ale jednak po melatoninie lepiej spie o wiele.

mozna brac ta melatonine czy cos ona zlego powoduje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna zamienila sie w bryłki- prosze specjaliste

Następny temat

Prolongatum vs SP 80

WHEY premium