SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to rozplanowac?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277

powodzenia i daj znac o efektach !!

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
ja też będę czekał na efekty tak wiec nie zpomnij o nas

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
to jeszcze raz poradzcie jak zmienic tego expanda od jutra,czyli 2 tydzien 15stek na hst.
rozumiem,ze niema znaczenia dla pompy treningowej,czy wezme expanda na 30 minut przed treningiem(jak zaleca producent)czy wezme go jednak przed sniadaniem na ok.2,5 godziny przed treningiem?jesli tak to od jutra zrobie tak:
7.3010 gram expand (2,5 gram kretki w 10 gram)+4-5 kapsulek glutagenix
8.00 sniadanie:omlet z platkow,jajek,jablko
9.30 20 gram izolat serwatki+20 gram carbo
10.00-10.45 trening
10.45 50 gram carbo+expand 10 gram(2,5 gramy kretki w 10 gram)
11.15.20 gram prolongatum
12.00 posilek
15.00 posilek
18.00 posilek
19.30 10 gram expand+20 gram carbo
20.00-20,45 trening
20.45 10 gram expand+50 gram carbo
21.15 20 gram izolat wpi
21.45 posilek
23.30 4-5 kaps glutagenix+40 gram prolongatum i spac.

taki rozpis suplementow moze byc?
od czwartku bede tez mial crester jak mi radzilscie zebym dorzucil do expanda.gdzie go mam uzyc?do porcji kazdej expanda?czy jakos zmienic cos?ze np.expanda z rana i przed treningami a crester po albo inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
skoro bedziesz mial crester to w takim razie expandera bierz 2 razy dziennie po 15 gram
rano na czczo z glutagenixem
i na 30 minut przed 2 treningiem
a crester po 2 treningu


tak bedzie ok

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
a po 1 wszym treningu co z kretki?nic?jak to nictrza cos walnac,chociarz cresterka ze 3 kapsy czyli 2,5 gram do carbo.a powiedz pig jeszcze czy lepiej bedzie jak zrobie jak pisze,ze expand przed sniadaniem potem po 1,5 h izolat z carbo i dopiero trening,czy zeby dodatkowo zmniejszyc przerwe miedzy expandem a treningiem zjesc poprostu te sniadnaie o 8.00 i pojsc na trening np. o 9.00 albo 9.30 ale juz bez niczego przed treningiem?co ty na to?walnac ten izolat z carbo przed porannym treningiem czy sniadanie styknie i trening z godzine po nim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
hmmm duzo opcji do wyboru
mozesz zrobic tak:

7.30 15 gram expand (2,5 gram kretki w 10 gram)+4-5 kapsulek glutagenix
8.00 sniadanie:omlet z platkow,jajek,jablko
10.00-10.45 trening
10.45 50 gram carbo+2 tabletki crester
11.15.20 gram prolongatum
12.00 posilek
15.00 posilek
18.00 posilek
19.30 15 gram expand+20 gram carbo
20.00-20,45 trening
20.45 50 gram carbo+3 tabletki crester
21.15 20 gram izolat wpi
21.45 posilek
23.30 4-5 kaps glutagenix+40 gram prolongatum i spac.

mysle ze tak bedzie ok i dostarczysz kreatyne po kazdym treningu jak chciales

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
po sniadaniu mam czekac 2 godziny do treningu?chyba za dlugo,jesli mialbym cwiczyc na 2 godziny po sniadaniu to chyba dam jeszcze wpi i carbo przed po 20 gram,a jesli bez odzywek to juz jakos chyba po 1-1,5 h wskazany trening?zastanwiam sie tylko czemu producent pisze,ze expand to oklotreningowy suplement i zeby wlasnie wtedy go brac a cell pump i creafusion to jest napisane zeby zachowac odstepy po 8 godzin miedzy porcjami.czyzby to expand mial cos takiego co dziala krotko i to wlasnie daje ta pompe?np.te 3 gramy aakg argininy albo cos?czy to bez znaczenia bo tak jak w przypadku kreatyny miesien sie tym nasyca i niema znaczenia czy wezme expanda przed treningiem te 30 minut czy 2 godziny jak rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
z ta przerwa to powiem Ci ze np ja zawsze trenuje po okolo 2-2,5 godziny po jedzieniu zeby wszystko mialo czas sie strawic i zeby nie przeszkadzalo mi to podczas treningu
mozesz zapodac 20 gram carbo+wpi przed tym treningiem jesli chcesz

z tym expanderem to nie mam pojecia ale sadze ze pora brania nie ma az takiego znaczenia
kreatyna stopniowo przesyca miesnie i szczerze mowiac to czy wezmiesz ja rano czy na noc roznicy nie robi

pozdrawiam

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
no ze kreatyna stopniowo nasyca to wiem,ale moze wlasnie te aakg argininy labo cos innego jest wskazane brac tylko wokolo treningu bo dziala jednorazowo przez jakis czas a nie jak kreatyna?wlasnie,a ta arginina jak dziala?bo reszta to podobna do stakow z cell pumpa tylko wiecej wszystkiego.glutamina,tauryna,betaina,cytrulina,i pare innych,moze wlasnie one tylko dzialaja tak krotko i wplywaja na lepsza pompe treningowa?ale i tak dzis wypilem expanda przed niadaniem a zaraz ide na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
CF i CP tez zawiera aakg

arginina to aminokwas ktory wedlug badan pomaga oczyscic watrobe ze szkodliwych produktow przemiany materii(amoniaku) oraz wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu

z expanderem nie mozna przesadzac- nie zawsze producent na opakowaniu podaje wszystkie mozliwe opcje brania i z ta pompa , to owszem pewnie ma duzy wplyw, jednak w duzej mierze to moze byc chwyt marketingowy

musisz sprobowac przed treningiem oraz w innych porach i sprawdzic jak to na Ciebie dziala i brac wedlug opcji ktora najbardziej bedzie Ci pasowala
pozdrawiam

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna zamienila sie w bryłki- prosze specjaliste

Następny temat

Prolongatum vs SP 80

WHEY premium