SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest w końcu z alkoholem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1588
Na artykułach SFD przeczytałam, że jeżeli ktoś planuje na redukcji wypić trochę więcej to powinien wliczać alko w bilans. Za to gdzieś indziej rzuciło mi się w oczy że nie trzeba tego wliczać pod warunkiem nie jedzenia do tego przekąsek i popijania soków (oprócz wody i coli zero), nie powinno się tyć, najwyżej spotka nas zastój wagi. Gdzie jest prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 102
Moim zdaniem planowanie picia alkoholu nie jest ani dziwne, ani nie podchodzi pod alkoholizm... Alkoholik nie planuje, tylko idzie i pije :) A z tego 'spontanicznego' picia, może wyjść bania dzień w dzień, bo przecież codziennie jakaś okazja się może znaleźć :)
Na szczęście ja należę do tych niepijących i nie mam problemu z tym czy wliczać kcal, ale jestem tego zdania co koledzy powyżej, jeśli pijesz raz na rok i nie za dużo to nie ma sensu zawracać sobie tym głowy, jednak jeśli pijesz większe ilości alkoholu to już wypadałoby te kcal wliczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
A pijesz codziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Jak planujesz picie całe.święta to wliczaj. Ja wczoraj liczyłem z ciekawości niewinne kieliszki czystej wódki i wyszło mi 300G za posiedzenie A to jest 700kcal prawie i do tego 300ml popitki w postaci pepsi i masz.kolejne spore kcal.. Piwo na 500ml ma średnio 230kcal i około 25wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1588
A gdybym piła raz na jakiś czas kilka kieliszków wódki popijając pepsi/colą zero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Nie pij bo baba pijana to pupa sprzedana hehe. A tak na poważnie to wódka to straszny syf i nie idzie w parze z ćwiczeniami i dieta. 2-3 razy do roku nożna się napic. Pić A urznac się to też spora różnica wiec kilka kieliszków raz na tzw Ruski rok Noe zaszkodzi. Jak nie musisz to wódki nie pij. Lepiej piwko strzelić



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-16 14:16:21

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-16 14:17:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Temat alkoholu i wliczania w bilans był wałkowany setki razy. Wystarczy użyć wyszukiwarki.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1588
@deja vu - wiem że był wałkowany ale źródła kłócą się ze sobą i chciałam się upewnić co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Nie ma jednych zaleceń. Bez wątpienia te najlepsze to unikanie alkoholu a wypicie okazyjnie nie jest istotne dla formy i wliczania go w bilans.


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-04-16 15:05:45
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
monkey22
Nie pij bo baba pijana to pupa sprzedana hehe. A tak na poważnie to wódka to straszny syf i nie idzie w parze z ćwiczeniami i dieta. 2-3 razy do roku nożna się napic. Pić A urznac się to też spora różnica wiec kilka kieliszków raz na tzw Ruski rok Noe zaszkodzi. Jak nie musisz to wódki nie pij. Lepiej piwko strzelić




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-16 14:16:21

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-16 14:17:31


A jaki apetyt jest po piwie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Raz na jakiś czas wypijesz to nie ma czym się przejmować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie tak jak Domer.

Tak dla jasności, gdyby etanol był w stanie niszczyć białka ustrojowe to już nawet niewielka jego dawka mogłaby się okazać dla nas śmiertelna. Alkohol spożywany okazjonalnie, w umiarkowanych ilościach jeszcze nikomu krzywdy nie zrobił, niemniej jednak lampka wina wypita do kolacji czy piwo spożyte ze znajomymi nie zniweczy Twojej ciężkiej pracy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schab a święta

Następny temat

3-4 dni bez diety

WHEY premium