SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
Cześć wszystkim
Mmoje pojęcie o suplementach równe jest 0 tak wiec prosil bym o rady/sugestie przy wyborze gainera. Mam 17 lat staż to 9 miechów na domowym sprzecie(ławeczka + handle) i ponad miesiac na silowni.
Wzrost;179
waga;67.5 kg (w razie czego podalem)
Ofc chodzi mi tlyko o uzupelnienie diety,aby nabrac szybciej masy
P.S prosil bym o cos co mi nie zaszkodzi i niezrobi ze mnie jakiegos mutanta
P.S 2 musi byc smaczny

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Handle

Gdybyś miał odpowiednią dietę to nie potrzebowałbyś niczego więcej,wiem,że kuszą ładne opakowania i ładne hasła na nich...Zastanów się czy masz dobrą dietę,a jeśli później stwierdzisz,że jednak dalej coś potrzebujesz co nie zrobi z jakiegoś Ciebie mutanta to kup sobie Mutant Mass ;) Ma dobre węglowodany i dobry skład przy czym jego cena teraz za 6,8kg jest śmieszna bo jakieś 160zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5858
j/w + mass xxl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
A który smak jest najlepszy? Lepszy jest od super mass-a z Hi Teca? :>

...Chcesz być mistrzem świata? Dużo ćwicz!...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
wkup to sie przekonasz...

Smak kwestia gustu.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
generalnie dietka styka........mniej 4-6 posilkow dziennie...powoli nabieram masy,ale po wakacjach niebede mial czasu zeby tyle jesc..tak wiec..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
*mniej-więcej 4-6 posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
4-6 to trochu duża rozbieżność, ktora może sięgac pewnie i 30% ogolnej ilości kalorii, warto przy tym zwrocić uwagę- pomimo wszystko- aby gauiner nie miał za mało białka a za wiele węgl., cos takiego jak monster mass nadaje sie na takie sytuacje chyba idealnie.
jednakże diety i tak musisz pilnować bo z tego co widzę, masz niebywałe trudnośći z nabieraniem masy, ale także nie możesz przesadzać bo otluszczać sie może każdy- sęk tylko w ilości kalorii i ich jakości a także częstotliwości przyjmowania[im mniejsza tym gorsza- czyli zawsze te 6 posiłków, choćby mniejszych bedzie lepszym rozwiązaniem niz 4.].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
Tą w miare rygorystyczna diete stosuje dopiero od jakis 2 miechow......wczesniej po treningu pilem jakies mleko i ewentualeni jakiegos kurczaja jadlem...poprostu szukam czegos co zastapi mi 1 posilek,gdyz niebede mial czasu na przygotowywanie takich ilosci jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no to możesz, tylko raczej nie proponowalbym takich, ktore mają mniej niż 20% białka bo tu ryzyko uzyskania 'niewlaściwego skladu ciała' trochu sie zwieksza, więc raczej nawet takie, ktore mają powyżej 20%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
zapewne kupie ten mutant mass...przeczytalem duzo pozytywnych opinii na temat tego gainera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine Magna Power Jedno Pytanie

Następny temat

crea shot czy cell pump?

WHEY premium