SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax - CFM GAINER 20 czy "zwykły" Gainer 2 ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Witam
jak w temacie, jest jakaś różnica? cenowo wypada podobnie.
Gainer w saszetkach ma troszkę mniej białka i ciut więcej węgli, bardziej mi brakuje białka w diecie więc "zwykły" gainer byłby lepszy, tylko nie wiem czy jest warto zawracać sobię głowe różnicą 3 g białka. Dawka była by 80g co daje tylko 6 g więcej.
Saszetki były by praktyczniejsze bo gainera piłbym po treningu. Ktoś może brał obydwa i może o nich coś powiedzieć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
bierz to co dla ciebie wygodniejsz jak w domu bierzesz to bierz wiadro, wiadomo jak poza domem to lepiej saszetki

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62146
Skład tego gainera jest bardzo słaby.Na Twoim miejscu poszukałbym lepszej jakości odżywki.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
to kup sobie wygodnieszy a do brakow bialeczko jakies 80 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
zamiast 20, kup tego 30 jezeli chcesz wiecej biala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
oo musiałem przeoczyć 30 bo go nie widziałem wcześniej. Wezmę 30stke, do wypicia po treningu będzie ok? porcja 80gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jesli tyle wynosza Twoje braki w jadlospisie-to bedzie ok.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ok dzieki za odpowiedzi. ogólnie dobrze się rozpuszcza ten gainerek?


mam jeszcze jedno pytanie, w sumie o białku ostrowi. Czy zmieniła się rozpuszczalność i smak tego białka? bo miałem je z 1,5 roku temu to nie szło tego wypić:D chodzi mi o tę ostrowię w foliowych opakowaniach po 900g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
mi w shajekrze sie dobrze rozpuszcza, tylko piana duza .

sam sobie planuje wiaderko naturalnej zamowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
a to looz, piana to nie problem, rozmieszam z 10 minut przed koncem treningu i zejdzie

dawnooo temu miałem naturalną ostrowię, i jeśli się nic nie zmieniło to szczerze odradzam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę O Rozpisanie Kuracji!!!

Następny temat

pytanie! Gainer sposób przyżadzania

WHEY premium