SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne rozplanowanie treningu ? ! ? !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Witam !
Mam pytanie. Z moich obserwacji wyniklo ono. Chodze na silownie i podpatruje jednego "koksa". Mianowicie robi on
pon klata wt barki sr off czw plecy pt bic+tric.
i mowi ze to takie super polacenie bo klatka pompowana w pon potem dostaje malego kopa w wt przy barkach to samo dalej bic dostaje podczas plecow i potem dokladny wycisk dzien pozniej. Nog wogole nie robi bo ma stabilizator na nodze.

wogole dobre to polaczenie czy totalnie lipa ?

tez planuje taki trening tzn podzial i mam pytanie jak powinno wygladac to prawidlowo. Napewno bede chcial tak zrobic ze bic i tric razem jednego dnia. Nogi w dzien ktorys wolny dorzuce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1619
MOREPOWER dzięki:) No wiesz inaczej tego nie mogłem powiedzieć.
Do autora. Zastanawiam się dlaczego koniecznie chcesz dać ręce osobno, a takie partie jak klata, plecy nogi z chęcią dzielisz. Chyba nie chcesz powiedzieć że wszystkie partie masz dobrze rozwinięte oprócz rąk które chcesz na osobnej sesji trenować bo to zdarza się niezwykle rzadko, rzekłbym "nie zdarza się". Stąd moja propozycja na 4 dni
1. nogi
2.klata bic
3.off
4.barki tric
5.plecy
6.off
7.off

Zawsze wolałem wiedzieć niż wierzyć i czuć zamiast myśleć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ja bym zrobil

plecy
klatka
wolne
barki + bic
nogi + tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1619
Nie kopiuj treningów innych ludzi. To co dobre dla kogoś nie koniecznie będzie najlepsze dla ciebie. Ja po pół roku załapałem mniej więcej jaki system treningowy jest dla mnie najlepszy a i tak ciągle się uczę i uczyć będę. Musisz metodą prób i błędów dojść do tego co dla ciebie będzie najlepsze. Inny trening będzie dla Arnolda, a inny może być dla Dalajlamy czy Beny Hilla. Tak samo sprawa ma się co do diety itd. Są sprawy które można brać jako wyznacznik w kulturystyce, ale na pewno nie jest i nie będzie nim trening kolegi "koksa".

Zawsze wolałem wiedzieć niż wierzyć i czuć zamiast myśleć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
on pytal o podzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1619
"tez planuje taki trening tzn podzial"
Więc napisałem to ku przestrodze.

Zawsze wolałem wiedzieć niż wierzyć i czuć zamiast myśleć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
klatka pompowana w pon potem dostaje malego kopa w wt przy barkach to samo dalej bic dostaje podczas plecow i potem dokladny wycisk dzien pozniej. Nog wogole nie robi bo ma stabilizator na nodze.

glupota.Jest to po prostu zaklocanie regeneracji miesnia

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
tak wlasnie myslalem ze klatka dostaje wycisk a potem znowu jest lekko atakowana zamiast regeneracja.. dzieki. Ronnie zaproponuj rozklad tak jak pisalem wyzej podzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
plecy/tyl barka
klata/barek(bez tylnego aktonu)
off
nogi
lapy

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
b. dobrym podziałem jest podział na zasadzie antagonizmów- gdzie sie tylko da, np;

nogi[dwuglowe i czworogłowe]

klatka i najszerszy

dół pleców, czworoboczne i brzuch

barki

ręce[biceps, triceps]

wychodzi pięc dni treningowych- jednakże barki można umieścić np. z rekoma, albo podzielic je na części i wkleić do okręslonych grup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
taka kolejnosc dni jak przedstawiles ?

zaciekawiles mnie mozesz gdzies zapodac art jakis o tym co piszesz ?

Zmieniony przez - stozek89 w dniu 2010-05-12 00:13:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
"Inny trening będzie dla Arnolda, a inny może być dla Dalajlamy czy Beny Hilla."

Za to zdanie to w sumie wbije soga.


Co do tego podziału, który napisał Apokalipsa-nie ma chyba żadnego artu raktującego TYLKO o takim podziale, ale ten podział jest jak najbardziej dobry. Ja bym zaufał Apokalipsie na twoim miejscu.

Gdzieś może co najwyżej być artykuł o samym treningu antagonistycznych partii mięśniowych, o czym mówiło się tu i ówdzie już od dawna w pozytywnym kontekście-ale wiele osób źle rozpisywało taki trening, robiąc to w ten sposób:

klata/plecy[najczęściej całe właśnie i tu lezy błąd]

barki/nogi

łapy+to co zostaje


W wyniku tego pierwsze dwie sesje masz zdecydowanie przeładowane, a to co proponuje Apokalipsa to właśnie bardzo optymalne połączenie.

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-05-12 02:10:34

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-05-12 02:11:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase

Następny temat

Kick Boxing i siłownia

WHEY premium