SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drazek jak zaczac cwiczyc ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
kupilem niedawno drazek i chce zaczac regularnie cwiczyc, jak narazie podciagne sie jakies trzy razy podchwytem, jesli moglby ktos napisac jakis nieskomplikowany trening dal laika bede wdzieczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
najpierw szukaj, później pytaj...

for example:
https://www.sfd.pl/TRENING_DOMATORA_!!!-t64139.html 

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
może pomoże https://www.sfd.pl/,,Unieś_się!_,_czyli_Art._o_PODCIĄGANIU_by_CZAWAJ-t251613.html pozatym WYSZUKIWARKA

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
ale ja jestem cienias chodzi mi o prosty trening na drazek a nie o jakies tam skoplikowane dlugie wyczerpujace katorgi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
L. przecz. artykułów 5

no to sobie poszukaj. samo nie przyjdzie, najlepiej to żeby rozpisać i ćwiczyć za Ciebie,a Ty żebyś miał efekty...
przecież w tym linku odemnie jest prościutki trening, prostszych już nie robią

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
masz dobry pomysl cwicz za mnie i poinformuj mnie o wynikach jakies 15 razy nachwytem mi wystarczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
masz racje... bo w inny sposób nie da się Tobie pomóc. Idziesz na łatwizne, jesteś leniem i nie chce Ci się nawet wykazać minimum pracy aby sobie poszukać, koledzy idą Ci na rękę podsuwając linki, których zapewne nawet nie przeczytałeś, Moon podał Ci link, w którym bardzo prosto i ładnie opisane jak zacząć się podciągać. Więc chłopcy po 15 powtórzeń za Pana bubbe...

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1440
mój przypadek:

na "rozruszenie" mięśni odpowiedzialnych za podciąganie podciągałem się co dziennie w następujących seriach :

MAX-MAX-MAX-MAX + dopompowywanie tz. robisz ostatnie powtórzenie, nie masz totalnie siły czekasz 10 sekund i starasz się zrobic jescze jedno. Taki trening za***iście pobudza najszerszy/naramienne(w szczególności) ale jest niesamowicie ciężki więc zamiast pytac BIERZ SIĘ DO CIĘŻKIEJ PRACY!!!
pozostaje kwestia odpowiedniego wkomponowania go do zwykłego treningu np. na plecy/najszerszy + barki ale wg. uznania

Trening jest potężnym
uzależnieniem... nawet większym od alkocholu***



***niestety w większości badanych przypadków niepotwierdzone. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
dobra dzieki! wezme sie za siebie i bede trenowal. powiedzcie mi jeszcze o co chodzi z przyznaniem SOG`a to jest dla tych co pomogli czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
tak, jeśli uważasz czyjąś wypowiedz za wartościową przyznajesz mu SOGa. SOGi mogą przyznawać forumowicze z abonamentem.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
Tez mam drązek jak sobie kupielm to podciagalem sie ledwo ze 3 razy... teraz spokojnie wyciagam 15 razy nad chwytem wlasciwie bez zadnego planu :P poprostu jak przechodze sobie przez drzwi zawsze przychacze o drazek podciagne sie pare razy :P i tak jakos przyszlo ze teraz jak w szkole jestp odicaganie to wylapuje 6teczkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prostowniki

Następny temat

Pompa na treningu = Wyznacznik treningu??

WHEY premium