SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat jak zaczac cwiczyc w domu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
Witam! Mam 14 lat i uprawiam Parkoura i gram w pilke i takie sporty od dziecinstwa...:D
Chodze do szkoly wiec nie mam duzo czasu na czytanie calego forum i szukania co i jak ...
Jestem zielonym w kulturystyce...
Wiem ze mozna pozadnie zaczac cwiczyc na silce w wieku okolo 15-16 lat.
Od paru dni cwicze w domu na poczatku dobra rozgrzewka z 10-15 min pozniej pąpki 4 serie po 20 na poczatek i mam tylko 1 hantelek i uwiesilem sobie na niego razem wazy moze gdzies z 4 - 5 Kg takze robie papki, brzuszki nogami zachaczam sie za kaloryfer lub na tapczanie ze dotykam plecami ziemi.
Planuje kupic drazek ale mam jakies takie smieszne futryny, ze nie wiem czy zamontuje sie tan drazek rozporowy co mozna w kazdej chwili zdjac...
Prosze o jakies rady jakis plan cwiczen jakie mam robic zeby sie dobrze przygotowac do silowni na ktora zamiezam isc gdzies w wieku 16 lat i jaka diete stosowac...
Moje wymiary to:
Wzrost 180cm
Waga około 64Kg
teraz wymiary podaje jak napialem miesnie :)
czyli tak:
Klata- 92cm
Biceps- 28cm
Brzuch- 78cm
Biodra- 81cm
mam zdjecia ale nie wiem jak je dodac jak sie dowiem to dodam napewno :)
Z gory dzieki za jakies odpowiedzi bo naprawde jestem zielony w tym jaki plan i jaka diete przestrzegac...
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Haha, z innej beki ja sobie kopnalem w palca, ale to nvm. ;)

Taka wariacja tego cwiczenia jest, ze unosisz nogi a ktos ci je mocno odpycha, a ty masz je zatrzymac przed kontaktem z ziemia, tez dobre.

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez bylem zielony zaczni czytac ucz sie na bledach a jak masz duzo kasy to poczekaj od marca bedziesz mogl miec trenera na sfd 95 zl on ci pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
hehhe 95 zł to wiesz co wole sobie za to kupic sztange lub cos innego :D a poczytac jak tylko bede miec wolny czas albo oleje szkole bede chdozil na wagary z ostatnich 2 lekcji :D Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Twoj stary... Nie wierze, ze nie masz czasu poczytac kilku tematow. Jakos trzeba to lenistwo usprawiedliwiac, nie? Tez chodze do szkoly, a znajduje czas zeby przynajmniej godzine dziennie posiedziec na kompie, w tym sprawdzic sfd, kilka innych for, gg itd.

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Zacznij Od Treningu Domatora.Najlepsze rozwiązanie.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
tez pierwsze co mi przyszlo na mysl to trening domatora Sam jestem domatorem i robie ten trening i tak sie zastanawiam zeby zalozycz post w galeri ze zdjeciami domatorow i ich efekty jak myslicie bedzie tam pare fotek ? Musze powiedziec ze jestem zadowolony z moich efektow z treningow domatora ! I nie sklamalbym ze przez te 4 mc osiagnelem wiecej niz moi koledzy po pol roku silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
I pisze się "pompki" a nie "pąpki".Drążek dobra rzecz i jeszcze pływanie bym dorzucił(jak masz możliwość).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszukaj gdzieś kilku kilogramów obciążenia (np. ić na złom) posuzkaj jakieś rurki (130-160cm).Znajć krutką rurke.zaciski możesz wykonać obklejając boki taśma tylko że poudnziej nie mozna nakldau zdjąć pufka i jedziesz z ćwiczybniami a co do diety to tam jeden z kolegów na forum dodał linka o treningu domatora zobacz sobie.15 min i masz wykonany plan diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Heh wiem ,ze temat jest "cwiczenia w domu",ale jesli juz chcesz zaczac przygode z silownia to zakup sobie karnet. To 60-70 zl miesiecznie jest o wiele bardziej oplacalne niz meczenie sie w domu.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
najpie4w przez pol roku pompki , pompki na poreczach (uzyj dwoch odwroconych krzesel),drazek, przysiady, rozciaganie. na poczatku to rob w domu cwiczenia silowe lepeij robic na silce vbo na poczatku nie bedziesz mial az takiej motywacji, przy okazji podpatrzysz innych lepszych jak cwicza (technika)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening+suple ?!?

Następny temat

WITAM PO POL/ROCZNEJ PRZERWIE :D

WHEY premium