SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek- jak skutecznie ćwiczyć- do fachowców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Witam, mam nastepujacy problem, od paru lat cwicze na silowni lecz z nienajlepszym skutkiem(chyba) i chcialbym wreszcie zmienic sposob oraz przyzady cwiczen gdyz stalo sie to wszystko strasznie monotonne i zamiast mnie motywowac jak to kiedys bylo zniecheca mnie jeszcze bardziej... w zwiaku z tym chcialbym przezucic sie na drazek bo jak slyszalem jest to jeden z lepszych przyzadow do cwiczen, jest spora gama cwiczen do wyboru i tu wlasnie powstaje moje pytanie, chcialbym sie poradzic jakie, ile i jak czesto mam cwiczyc nie ograniczajac sie do rozbudowania jedynie plecow a ogolnie calej sylwetki, zalezy mi poprostu na symetrycznej, fajnej budowie. Z gory dziekuje za pomoc i prosilbym o fachowa pomoc.

,,Najlepsza obrona jest atak"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
Drążek to do pleców.. chyba że go zdejmiesz i założysz odważniki
Jak się złapiesz podchwytem to przy podciąganiu pracują też bicepsy.
Poszukaj w wyszukiwarce - było masę tematów o drążku.
W atlasie ćwiczń http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm masz różne alternatywne chwyty, ale wiele poza grzebietem nie zbudujesz.

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
W Y S Z U K I W A R K A

WPISZ DRążEK

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

priorytet klata -do WODYNA

Następny temat

Z 3 na 4 -nowy plan

WHEY premium