SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drążek - rekordy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1778
Odkąd nad łózkiem w sowoim pokoju wmintowałem drążek zwariowałem na jego punkcie:D 2 lata temu z ledwością mogłem się 1 raz podciagnąć, a dziś trenując 4-5 razy tygodniowo drążek doszedłem do 18 powtórzeń nadchwytem i 23 podchwytem. Ale ciągle mi mało :D W zwiąsku z tym mam pytanie do specjalistów - jak zwiększyć tą liczbe bo coś ostatnio "stanęła".

Trenuje dosc "szalenie" mianowicie w dni szkolne kiedy mam mniej czasu robie 6 serii drazka w roznych uchwytach i wariantach na maxa, ale jak mam wolne, z reguły w soboty robie szalony trening polegający na robieniu podciagnięć przez cały dzień, np. w sobote robie 300 podciągnięć, po prostu podchodze do drążka co jakies 15 min. i robie 1 serie na 90% i tak od rana do wieczora:D Na wieczor nie czuje juz grzbietu i rąk:D Polecam, hiehie. Polecacie jakieś fajne metody na drążek, coś ciekawego macie do powiedzenia w tym temacie? Zapraszam do dyskusji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
Uważaj na plecak, musi być bardzo mocny, mi kiedyś rozerwał się, ale na szczęscie nic się nie stało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
uwazaj bo sie przetrenujesz

a jesli chodzi o podchodzenie co raz do drazka mam to samo
bo czy wchodze/wychodze z pokoju to zawsze wskocze i te kilka/kilkanascie razy sie podciagne :P

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Podciągaj się z ciężarem, ale nie rób więcej jak 10-15 serii tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Jak już kolega powiedział podciągaj się z obciążeniem. Patrząc jak wyglądają twoje treningi to wynik 18powt jest bardzo słaby. Cwicz 1 lub 2 razy w tygodniu 5 serii w zupełności wystarczy.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1778
dzieki za rady chłopaki! Podciaganie z obciażeniem - no to chyba faktycznie dobry pomysł, mało takiego czegos robie. Raz z plecakiem sie podciągałem do którego nawalilem 5 tależy po 5kg. czyli z 25kg. Ciężko było, ledwo 5 razy wycisłem.
Jeszcze raz dzieki za rady, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1778
kurde coś małe zaineresowani drążkiem na forum :/ Czyżby nie było takich maniaków podciągania jak ja na SFD?
Jako ciekawoste napisze że mój kumpel z sekcji wspinaczkowej podciągnie sie 7 razy na jednej ręce!!! Dla mnie to kosmos, drugą ręką trzyma sie dup.y :D Ale on waży na oko jakieś 65kg (170cm) Czysta sila, do tego dąże!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
maniakow podciagani tu jest duzo..ale tematow dotyczacych podciagania 12423543465454765463657642564razy wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
Kiedyś też tak miałem że naparzałem drążek codziennie. Wieczorami to zawsze 10 razy musiałem się podciągnąć. ale mi przeszło już dawno. Przetrenowanie, jeszcze bez rozgrzewki się podciągałem No ale to było dobrych kilka lat temu Zero pojęcia

No ale jestem ciekaw tego jaki trening robić żeby się podciągnąć chodź raz na jednej ręcehttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] Pod koniec tamtego roku mój nauczyciel WF powiedział że jak się podciągne na jednej ręce to da mi 6 na koniec no ale niestety... Musze poszukać na SFD o podciągnięciu na jednej ręce bo nigdy nie szukałem tego. A może jakiś trening lub porady tu są Pod koniec tamtego roku mój nauczyciel WF powiedział że jak się podciągne na jednej ręce to da mi 6 na koniec no ale niestety... Musze poszukać na SFD o podciągnięciu na jednej ręce bo nigdy nie szukałem tego. A może jakiś trening lub porady tu są Pod koniec tamtego roku mój nauczyciel WF powiedział że jak się podciągne na jednej ręce to da mi 6 na koniec no ale niestety... Musze poszukać na SFD o podciągnięciu na jednej ręce bo nigdy nie szukałem tego. A może jakiś trening lub porady tu są[img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

Pozdrawiam DANEKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1778
Ja też marze o podciągnieciu na jednej ręce, ale nie mam jeszcze takiej mocy. Kolega o ktorym wspomnialem mowil mi ze osiagnal to przez specjalistyczny trening zaawansowanych wspinaczy. Mowil cos że na treningu robi 1-3 powtórzenia (nadchwyt) w seriach z ciezarem 40-50kg. u pasa. Generował tak maxymalna mox i angazowal wiecej włokien miesniowych, tak przynajmniej mowil. Ja go podziwiam 65 kg. "chłopaczek", moze ma z 36 w bicepsie a takie nadzwyczajne zeczy robi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1634
Faktycznie, jedyny sposób żeby podciągnąć się na jednej ręce to podciąganie z obciążeniem w celu zwiększenia siły. Robienie kilkunastu powtórzeń w tym przypadku nie daje efektu.
PS. Ja tam ćwiczę porządnie od września i już 10 nachwytem wyciągnę;) Ale to i tak trochę cienko. Ile serii i ile razy w tyg. się podciągać, żeby zwiększyć il. powtórzeń? Ja na razie robie 2 dni po 5 serii. Aha, lepiej jest robić każdą serię na max, czy na wszystkich ustaloną liczbę powtórzeń, np.7??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ja sie podciagalem nz drazku 30 razy po roku treningu.
Na jednej rece zaczalem sie podciagac dopiero jak zaczalem SILOWO cwiczyc bicepsy i wioslowanie jednoracz z duzym obciazeniem... co ciekawe na drazku sie wtedy podciagalem 5s*5p na rozgrzewce ogolnej...

Poczytaj sobie np to: https://www.sfd.pl/temat299538/#post7 

Powodzenia!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wioślarz... na co?

Następny temat

duzo czy mało??

WHEY premium