SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do ocenki :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Bardzo dobrze Steve Masz predyspozycje.


Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2012-10-14 20:25:01

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
Hahaha, i te zdjęcia mają udowadniać, że masz mocne nogi?
Kvrwa, ogarnij się, nie zachowuj jak ostatnia pisda
i przyjmij krytykę na klatę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2089
adamek.k Przeważnie staram się jeść w miarę zdrowe i wartościowe posiłki, tak na wyczucie, ale nie odmawiam sobie również słodyczy itp. ,ale na ogół i tak rzadko je jadam , chociaż ostatnimi czasy częściej sobie na nie pozwalam :P

darkiiis Dzięki Ci za pochwałę i za soga ;) :D .Tak jakoś nie ciągnie mnie wcale do tych odżywek itp. jak już coś to wolę wpierniczać żarcia ile popadnie :D

Rafalsky89 Heh dziękuję za takie wyróżnienie :D bo nazwać mnie Stevem to dla mnie największe wyróżnienie :D bystrzacha jeden no :D do Steva brakuje mi jeszcze trochę kg :D ale proporcje mam faktycznie już niemal identyczne :P

wellcome7 Lol nie rozśmieszaj mnie koleś jak dobrze pamiętam to Ty wgle nie ćwiczyłeś nóg tylko samą górę.
Ja ćwiczę od samego początku nogi i wiem że nie odstają proporcjami od góry tym bardziej że byłem nawet u jednego kulturysty i od razu wyłowił właśnie uda za jedną z lepszych partii.
Także może lepiej się ugryź w język zanim palniesz coś głupiego, bowiem krytykę również cenię, ale tylko jeśli jest naprawdę konstruktywna.





Zmieniony przez - Shizu1989 w dniu 2012-10-14 22:55:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Niema rewelacji. Nogi jak nogi. co drugi aktywnie sportowo fizycznie chlopak takie ma. A Reszta przyjdzie z czasem. poco te spiny

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2089
To mnie rozbawiłeś dopiero tym "co drugi aktywnie sportowo fizycznie chlopak takie ma" :D .
Skoro jesteś taki "pro ekspert" to dlaczego zawodowy kulturysta mówi co innego?
Zresztą spójrz na Steeva Reevsa jakie miał nogi, a potem pogadamy ,a to że lubicie przepakowane nogi względem góry ponieważ taka jest teraz moda to nie znaczy wcale, że ja też takie chcę mieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Nie przesadzaj z tymi nogami, moim zdaniem są słabe i zrozum to w końcu a nie kłoć się, co do reszty jest dobrze,Dotyraj bardziej łydki to może bd inny efekt,bo one z lekksza psują efekt.

Zmieniony przez - TechAvi w dniu 2012-10-15 10:30:19

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
@.Shizu1989

Z taka samokrytyka i samoocena nie zajdziesz daleko w ,, te klocki " Poprostu niemasz chudych nog tylko ,, wysportowane " dlaczego mialbym klamac mowiac ze masz zaj**iste i wogole szok skoro tak nie jest, Taka moja opinia i tyle. Pozdro. Cwicz Cwicz

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
Różnimy się tym, że ty ich nie ćwiczysz i masz słabe,
a ja ich nie ćwiczyłem, od czerwca w ogóle nie ma
mnie na siłowni, a jakoś wyglądają.






Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2012-10-15 18:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2293
Witam,śledzę temat.I mam pytanie do autora,powiedz co zmieniłeś w jedzeniu lub treningu że wypracowałeś taką rzeźbę jak na którymś tam zdjęciu??O ile mi wiadomo to diety brak,więc jak to zrobiłeś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Autor robi z siebie eksperta zwłaszcza z tymi nogami.. Koleś nie sprzeczaj się bo jak ty możesz traktować poważnie to co robisz jeśli diety nawet nie masz? Nogi są słabe i tyle. A cała sylwetka estetyczna ale bez rewelacji. Do roboty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki kumpla 21 lat, staz 2,5 roku

Następny temat

Zapraszam do komentowania

WHEY premium