SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do ocenki :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
no z 80 kg fajnie to wyglądało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2089
Wstawiam nowe zdjęcie pomimo dużych spadków ale na maksymalnej rzeźbie :D





Zmieniony przez - Shizu1989 w dniu 2012-09-30 19:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
rzeźba jest ale chudo jak w auszwic

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2089
Heh no bo chory jestem :( i od tygodnia nie mogę na razie ćwiczyć :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Masuj ;D . Wygląda ładnie ,lecz 'mało' :/. Podbuduj ,z 10-15 Kg masy i bd mega;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
j.w. dokładaj mięsa powoli i z głową

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9466
Przejrzałem cały temat i muszę przyznać, że sylwetka mi się podoba cała. Masz gen kulturysty. Twoją mocną stroną są proporcje, czego większość tutaj nie bierze pod uwagę przy ocenie na tym forum, tylko kto ile ma w bicku lub masy (poziom tego forum jest bardzo niski). Co z tego, że większość ludzi na tym forum jest większych od Ciebie, skoro mało kto jak Shizu1989 ma gena do wszystkich partii mięśniowych, praktycznie żadnej pięty Achillesa, gdzie u większości zawsze coś odstaje (i czego by nie zrobili, ile towaru by nie zjedli to i tak będzie odstawać). Ode mnie masz sog'a. Wiadomo, masy brakuje, ale ona przyjdzie z czasem. Nie rozumiem czemu nie chcesz brać odżywek, są zdrowe i bezpieczne, legalne nawet na olimpiadzie. Większość z nich jest nic nie warta, bo to w większości placebo, ale kreatyna jest warta uwagi i powinieneś nad nią się zastanowić. Aaa i Jan Łuka to nie jest kulturysta tylko siłacz, to są dwie różne dyscypliny. Także nie powinieneś wymieniać Łuki koło nazwiska Reevesa. Nie powinienem wymieniać Twoich mocnych stron, bo wszystkie są dobre :D, ale klatka i plecy zrobiły na mnie duże wrażenie. W ogóle przy tak małej masie masz bardzo dobrze widoczne mięśnie :] Jak będziesz większy to już w ogóle wszystkich pozamiatasz, tylko nie popadnij w samozachwyt, bo tymi rozmiarami to jesteś jeszcze c**ka :D także ciężko pracuj dalej.

Zmieniony przez - onlypure w dniu 2012-10-02 04:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2089
Przyznaję, że zostałem pozytywnie zaskoczony Twoją wypowiedzią onlypure :P za co dziękuję :D :) , bowiem obserwuję to forum od czasu do czasu i z tego co zauważyłem to faktycznie większość właśnie patrzy na samą masę i rozmiary (niestety dzisiaj taka moda).

Ostatnio niestety choruję po wyrwaniu dolnej ósemki ponieważ pani chirurg przepisała mi dwa antybiotyki na ranę po tym zębie bez żadnej osłony i teraz mam problemy z żołądkiem :/ , a i tak będę musiał się wstrzymać z siłownią przez jakiś miesiąc chociaż bo muszę drugą ósemkę także wyrwać.

Wcześniej jakieś 4 miesiące temu było w miarę dobrze , było 72 kg masy siła, też była dobra w końcu brałem na serię 150 kg 15 powtórzeń w półprzysiadach i martwy ciąg udało mi się 160 kg na powtórzenie jedno zrobić w miarę nie trudno :P, ale sądzę, że dałoby radę wtedy ponad 170 spokojnie ,a teraz niestety zjechałem bardzo przez tę chorobę do 66,5- 67 kg co widać na zdjęciu wyżej.

Dodam kilka fot sprzed 4 miesięcy abyście mieli pogląd jak to wyglądało.



















P.S. Właśnie a co do Janka Łuki oraz Steva Reevsa to chodzi o to, że Janek był moim pierwszym idolem i oczywiście wiedziałem o tym, że jest on ciężarowcem, ale bardzo mi imponował siłą i nadal mi imponuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
ładna maszynya do szycia
ćwiczysz nogi?

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2089
Nie bo biegam. ...
Najpierw przeczytaj dokładnie i pooglądaj zdjęcia zanim coś takiego napiszesz.
Jasne, że ćwiczę a raczej ćwiczyłem bo jak na razie nie mogę wgle ćwiczyć.

Zmieniony przez - Shizu1989 w dniu 2012-10-02 16:09:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki kumpla 21 lat, staz 2,5 roku

Następny temat

Zapraszam do komentowania

WHEY premium