SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na redukcje do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co poprawić w diecie ? waga108 , wzrost 188 , 4/5 treningi w tyg , ( siłowe/bieganie/cardio). Powinienem coś zmienić ?


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Witaj,
podaj więcej informacji o sobie .
Zapotrzebowanie kaloryczne wyliczyłeś ?
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Wypełnij ankietę powyższą którą wkleił flex gdyż bez niej nic Ci nie pomożemy, nie wiem na przykład jaki masz poziom bf . Co do samej diety za mało tłuszczu daj 100-120 gram , białko jest na dobrym poziomie. Sam jadłospis troszkę monotonny brak w nim źródeł omegi 3 jak tłuste ryby śledź, makrela czy łosoś.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 21
Waga : 108
Wzrost : 188
Obwód klatki : 107
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 97
Obwód uda : 66
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu trening siłowy/cardio lub bieganie
Odżywianie : tylko takie jak na diecie
Cel : redukcja 20 kg
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : wszystko dobrze
Preferowane formy aktywności fizycznej : treningi w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wczesniej venom hyperdrive 3.0 teraz trizer
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety : zbliansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Moim zdaniem sporo do zmiany zatem. Białko tutaj raczej wrzuciłabym bliżej 180g-190g. Tłuszcze bliżej 100-110. Kupne granole wymień na płatki owsiane, z dodatkiem owoca (których u Ciebie brakuje).
Wrzuć tłustsze mięsa, ryby, warzywa najlepiej do każdego posiłku.
Na kolację daj też węglowodany.
Serek wiejski nie daje Ci pełnowartościowego białka. Więc warto do kolacji coś dorzucić.
Ile wynosi Twoje "zerowe" zapotrzebowanie ? Liczyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem nie liczyłem akurat w tych wyliczeniach jestem zielony , w takim razie pozmieniam trochę a gdybym na kolację dorzucał sobie białka w prochu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skoro nie liczyłeś, to na jakiej podstawie jest ta dieta?
Proch masz już wyżej, ogranicz się do jednej porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy no ktoś mi pomagał i wyszło ze 2700 ale czy to jest dobrze to nie wiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68536
Ja próbowałam pomóc w obliczeniu zapotrzebowania, jeśli jest źle to bardzo proszę, aby ktoś to skorygował, bo trudno się w tym trochę rozeznać, co robić.
Sytuacja jest taka, że w 5 mc-y od początku roku spadło już 20 kg (początkowo jadł za mało, ledwie 1500 kcal), a przez dwa ostatnie jest całkowity zastój , już na wyższej kaloryczności , do 3000 kcal :

"ćwiczę 4 razy w tym , biganie lub cardio , teraz tez rozpocząłem teningi siłowe , wszystko po 30 minut x4 w tyg
do tej pory starałem sie miescic w 3 tysiącach ale nie wiem czy to za duzo czy za mało , moja waga stoi w miejscu już dłuższy czas ( od początku roku z wagi 127 zjechałem do 108 i stoi) "

Ponieważ na tych 3000 kcal kolega kaaaaaamill nie ma jakichś problemów, które by wskazywały na spowolniony metabolizm (o co zapytałam), poradziłam mu by obciął trochę, żeby zobaczyć czy coś ruszy, tzn. od tych 3000 na razie o 300 w dół.
2700 kcal, 190-250 białka, 100-110 tłuszczu.

Te dotychczasowe treningi były bardziej typu aerobowego, więc podejrzewam, że jakiegoś bardzo wielkiego zapotrzebowania nie generowały, raczej ten wcześniejszy duży deficyt spowodował szybką utratę wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
kurcze po 5 miesiącach dałbym trochę odpocząć organizmowi. Jakieś 2 lub 3 miesiące wyluzuj metabolizm wróci do normy i potem znów atak.

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68536
Było 5 mcy redukcji, a później 2 mce zastoju. Tylko nie wiem, czy całe te dwa miesiące była już wyższa kaloryczność (3000), ale chyba tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 75 kg

Następny temat

Dieta ektomorfik proszę ocenić 68 kg

WHEY premium