SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czyste białko - nie odżywka!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
temat moze brzmi dziwnie. chodzi mi o to co byscie mi polecili aby uzupelnic bialko w organizmie? nie mowie teraz bo w wakacje jest dosc czaus aby jesc regulkarnie itp. chodzi mi wroku szkolnym kiedy mam strasznie namieszane dni i nie daje rady jesc regularniei wystarczajaco duzo gdyz nie mam czesto apetytu :/. jakies bialko dostpene w sklepie spozywczym cyz tez nawet moze byc w kluturystycznym alke chodzi mi o to zeby to bylo czyste bialko bez zadnych dodatkow kreatynowych itp. penwie polowa nei wie o co mi chodzi bo namieszalem troche heh :) ale licze ze czesc sie polapie i mi cos doradzi. z gory dzieki za poswiecony czas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
yyyyy, WPC? WPI?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Tobie trzeba kalorii w pierwszej kolejności, z węglowodanów i tłuszczy - bo jak znam życie to najczęstszym problemem z przyrostem wagi w szkole jest niedojadanie.

A białko to najlepiej jakiś kompleks proteinowy, pełno tego na rynku. Konkretnych firm nie polecam bo nie korzystam z białka w proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
spojzalem w Twoj progfil no i tak jak wyżej, zwiększ ilość węgli przedewszystkim

jesli chodzi o czyste białko to juz zostało napisane

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
wagi to wbrew pozorom torche mam i trochu duzo tluszczyku na brzuchu :( i podejrzewam ze nie latwo bedzie budowac miesnie i spalac tluszcz na brzuchu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
tak, nie łatwo.. bo to fizycznie nie możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
tak wogole to dzieki za informacje. sogow dac nie moge bo nie mam abonamentu i moge dac tyko jeden wiec nei dam nikomu zeby bylo psrawiedliwie heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a co do tematu to z tanich i dobrych to ostrowia i system protein 80 z drożych polecam sports one bio iso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Jeżeli masz nadwage to w takim razie dieta masowa nie jest dla Ciebie.

Powinieneś jeść normalne zbilansowane posiłki, za to oprócz siłowni dużo się ruszać, szybkie marsze, biegi, interwały, piłka nożna czy koszykówka itd.

Jak Ci spadnie poziom zatłuszczenia to wtedy mozesz się wziąc naprawde za budowanie masy miesniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
ale ja nei mam nadwagi :p tluszczu na ciele mam bardzo malo ale na brzuchu tak jakby kumulowal sie cayl z calego ciala ;/ wiec nad brzuchem msuze pracowac... jak myslicie w moim przypadku a6w byloby dobrym rozwiazaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
a co powiecie o tym?
http://allegro.pl/item120366116_wpc_80_koncentrat_bialka_bialko_80_express_.html

pytam tylko czysto teoretycznie dla upewnienia sie bo wedlug mnie to jest jakas sciema. bo dziwne zeby produkt za 7zl mial takie same wlasciwosci jak produkt ostrowi za 30zl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy -Co jeść?

Następny temat

MIESO SOJOWE

WHEY premium