SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Wy tez to macie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
Siema! Mam tak ost ze nie chce mi sie cwiczyc tak na maksa ze nie moge... Wczesniej nie moglem zyc bez silki a jak sie zrobilo cieplo to nagle odechialo mi sie wszystkiego... Jakas rada panowie ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 928
Ja polecam na treningu (ja stosuję trójdzielne 2 razy w tygodniu więc mam naprawdę przeyebane - czasami widzę jak koleś przychodzi na siłkę w połowie mojego trena i wychodzi przede mną) zawsze wprowadzać sobie przynajmniej jedno ćwiczonko na grupę ulubione, które walisz zawsze, drugie średnio lubiane oraz co tydzień zmiana na każdą grupę mięśniową jednego ćwiczenia. Przydatne są "alternatywy". Jeśli nie mamy dużej możliwości manewru (np. biceps) to warto też zmienić sobie kolejność wykonywania ćwiczeń. Kiedy zamiast piątego z kolei modlitewnik zrobiłem pierwszy to bic mi tak napuchł, że myślałem, że mi skórę rozerwie Motywacja nieziemska.

Cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
tak od paru dni tak mam ale ładuje suple i idę zrobić co do mnie należy

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-04-12 15:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
zmień trening

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
nie chodzi o trening taka zmiana klimatu ocieplenie itp
może obniżone ciśnienie od paru dni to samo mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
ja tez dzisiaj jak sobie pomyslałem ze trening .... ale jak juz zaczynam cwiczyc to przechodzi jakos:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
każdy woli iść na słonko popatrzeć na głębokie dekolty i kuse spódniczki niż spocone dupy kumpli z siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1258
też tak dzis miałem;D spojżałem za okno patrze jakieś chudzielce stoją i pierwsza myśl : ide zapiepszać bo będę wyglądał jak oni ;[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ja też tak mam, ale jak już jestem na siłowni to się cieszę że poszedłem, bo wiem że miałbym wyrzuty sumienia w sumie w tym wszystkim najważniejsza jest wytrwałość

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
Nie no zmiana treningu nic nie dala i nie biore supli ale mysle zeby cos kupic bo wtedy mial bym jakas motywacje. Ja to ide na trening zrobie rozgrzewke pare serii nie mam sily i koncze trening;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Powoli sie zbliża najcięzszy test wytrwałości dla pakerów :] Ja sobie z tym radze tak
-zmieniam calkiem trening tak zeby znajdowaly sie tam tylko takie cwiczenia ktore lubie i calkowiecie zmieniam metode treningową
-kupuje jakis dobry stack przedtreningowy na dobrą pompe
-kupuje nowe ciuchy na trening (dresy,rękawiczki)

Jak nie ma siana to zostaje punkt 1 + ewentualnie solidna dawka kofeiny tuz przed treningiem (mocna kawa,energetyk).Ja kiedys kilka razy,kiedy byl najwiekszy leń i krysys motywacji, w czasie treningu pilem Tigera zamiast wody i energii i zapalu mi nie brakowalo ale nie polecam bo to cholerstwo nie zdrowe (chyba ze raz na miesiac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
dobry sposób trening zaraz po śniadaniu jeżeli mamy możliwość bo jak bym miał iść teraz około 17 to uuu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STawy

Następny temat

Jak cwiczyć, co cwiczyć - pytanie początkującej

WHEY premium