SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

curara/podsumowanie strona 26

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój brat chorował na astmę i jest alergikiem.
Ja nie jestem pedantką, moja mama (mieszkam z nią obecnie) jest, ale z powodu rozlicznego zwierzyńca nie udaje sie jej zachować ukochanej sterylności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Curara witam :) Będę zaglądać - z ciekawości przez to uginające się kolano - mam tak samo ale bez atrakcji operacyjnych. I przez to co nazwałaś łuszczycą a Martucca egzemą. Moja matula choruje na łuszczycę i tak jak Ty - ma rzuty jak tylko coś jest bardziej stresowo. A poza tym tak normalnie po ludzku dopinguję

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
Mnie czasem takie dużo mniejsze czerwone łuszczące się plamki wyskakują z boku nosa z obu stron, albo z jednej. Czasem za uchem... wrrr. Aplikuje na to Flucinar (tak moja Babcia kiedyś wymyśliła z 10 lat temu) i dziadostwo znika. "Ktoś mi kiedyś coś" mówił, że to może być jakaś skaza białkowa? Ale nie wydaje mi się.

"no i mnozysz te wartosci reakcji, i ci wychodzi, mi nie wychodzi:D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wczorajszy dzień był.. zły, kot mi zdechł. Raczej należy go wykreślić.

Na dziś + brak jednego posiłku, ktory zaraz się stworzy w pobliskim sklepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
współczuję kota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Też przerabiałam w tym roku stratę futrzaka...

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



jutro



Heh Dziewczyny ja od początku roku to pies... i żółw.. i kot...

dziś




troche nietypowo, ale oczywiście ustawiłam wszystko nie zalogowawszy się... nie chciało mi się 2 raz


hmm, dziś trening, jutro trening. Jutro idzie TRX.. czyli będzie dużo

Zmieniony przez - curara w dniu 2011-10-01 21:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Przykro mi z powodu Twojego kociaka Trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sobie gdybam... zaniedługo lecę do UK na parę dni.. czy w bagażu podręcznym można przewieźć białko? przemycała może któraś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jutro

Dzisiejszy dzień zasponsorował egzystencjalny kur**zm wnętrza zwany potocznie pmsem. Oraz worek świeżych orzechów laskowych, które wytrwale obierałam

Na treningu światło i fonia przygasły tylko 2 razy, więc nie było najgorzej. Ale TRX na razie nie zostanie moim przyjacielem

Od jutra będę liczyć wg założenia: 1700kcal, 130g białka, 70g tłuszczu... Tylko pytanie, czy jest to dobry wybór? Dziewczyny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aby rozmiar 38 stał się realny... Redukcja po raz I :)

Następny temat

kotszop/ więcej mięśni, mniej tłuszczyku,)

WHEY premium