SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

curara/podsumowanie strona 26

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ta, nie moge edytować..

Spuszczam na dzisiejszy dzień zasłonę milczenia. W pracy zamułka poziom 100%. Wsiadłam w autobus i myślę sobie, że chociaż trening ogarnę, ale dojechałam prawie do celu i jak podniosłam swoje 4 litery to już wiedziałam, że to jest ten dzień, kiedy lepiej odpuścić. Wróciłam do domu i spędziłam wieczór z kokosem na włosach i nadrabiając swoje księgowe zaległości.

a to mój pasztet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Jak dla mnie to on wygląda na słodkie, krówkowo - karmelowe ciasto z migdałami się rozmarzyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wtarłam do niego jabłuszko, więc ma delikatny smak, ale do cukrowych potraw tabu to mu daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Mam 4 puchy białej fasoli, da radę z tego? Do środka jabłko, jajka pewnie, coś jeszcze? Wiem, że nunu - puchy, ale koniec miesiąca się zbliża i wykańczam zapasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- 450 gram fasolki białej
- 1 jabłko
- łyżka oliwy z oliwek
- 3 jajka
- 3 łyżki octu balsamico
- sól
- przyprawa chińska 5 smaków
- rozmaryn
- pestki dynii
- 2 łyżki mielonego siemienia lnianego
- łyżka płatków migdałowych

to poszło u mnie. Z puchy tez pójdzie, a co :) Puszki to pewnie ze 100 g maja bez zalewajki? To daj może 2 jajka żeby nie była jakaś pacia straszna i ewentualnie sypnij do środka siemienia, czy łyżkę zmielonych owsianych... Ja następny robię z pieczarkami i harissą... Tak bardziej węgiersko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Curara, wrzuć przepis do działowego tematu z przepisami Harissa... Ach, uwielbiam, zwłaszcza na świeżym chlebie z masłem (inwencja własna )

Jak tam sprawy skórne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Zapowiadałam się z rewizytą i jestem Przewertowałam cały dziennik, ale i tak wracam ciągle do str. 2... Twoja figura jest cudna, CUDNA!!! No i dziary też nice Ten kotek to ten, który... no wiesz? Przykro mi z powodu straty
Będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bulinka: dziękuję za komplement Kicior.. cóż, był już czas na niego.

Przepis dodany odpowiedniego tematu :)

SKÓRA: kryzys minął, myślę, że pianka podrażniła niedogojone miejsce. Na razie nie ma pełni zdrowia nadal jest sucho, ale zniknęła reszta małych zgrubień Może nie jest w stanie idealnym, ale zdecydowanie nie pamiętam, kiedy była w tak dobrym... Zwłaszcza bez smarowania


Treningos

Rozpiętki na maszynie, wiosłowanie w opadzie tułowia w oparciu o ścianę:
rozpiętki: 25 kg x15, 27,5 kg x15, 27,5 kg x15, 30 kg x 10
wiosłowanie w opadzie tułowia, w oparciu o ścianę: 8 kg x15, 8 kg x12, 8 kg x12, 10 kg x8


Pompki w oparciu o step + odwodzenie ramion w bok z linka wyciągu górnego

4*12-15 powt
pompki: 3x 15, 1x12
odwodzenie: 1.25 kg plus dodatkowy obciążnik (waży pewnie z kilo, ostatnia 3,75 kg x12

Leząc na piłce, przenoszenie piłki lekarskiej za głowę+ruch bioder góra i dół
I seria 8 kg x 15 powtórzeń, II III i IV seria 10 kg x12 powtórzeń,

Brzuch - scyzoryki 4* 15 powt


Stojąc wahadło w bok z kattlebels w dłoni 3x20 powtórzeń na stronę
I seria 12 kg x20, II seria 12 kg x15 powt, III seria 12 kg x12 powt.


+ kardio 15 min marsz pod górę i stretch.

Potrzebuję jakiegoś ciekawego zestawu strech na nóżęta...

Zepsuła mi się waga, i wieprzyk brałam ze wspólnego gara, więc waga może nie być precyzyjna.
Jutro:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Curara, zrobiłam dziś Twój pyszny pasztet! Dałam fasolę, 2 jajca, jabłko, oliwę, ciutkę przecieru, troszkę płatków zmiksowanych i duuużo przypraw. Mój wkład - posypałam wierzch serem typu parmezan - polecam ten sposób, robi się pyszna, chrupiąca serowa skórka

I fajnie, że sama zmiana diety wpłynęła na Twoje rewelacje skórne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aby rozmiar 38 stał się realny... Redukcja po raz I :)

Następny temat

kotszop/ więcej mięśni, mniej tłuszczyku,)

WHEY premium