SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

curara/podsumowanie strona 26

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, czyli żegnaj owsianko i masełko orzechowe... Poszukam dziś olejku z wiesiołka i tranu i oleju z kokosa, rozumiem że taki w kapsułkach będzie niedobry? Czy olei z wiesiołka i tran traktuję jako suplementy, których nie dodaję do bilansu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być w kapsach, ale wychodzi zdecydowanie drożej niż w butelczynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kombuche sobie spraw to w ramach skomplementowania bakteriami priobiotycznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zmieliłam kaszę gryczaną i wymodziłam niezłego placka

jutro kupię olej kokosowy, rozpisałam co na jutro i jest.. tłusto. Siedzę teraz i patrzę w dzienniku dietetycznym co tu sobie wybierać Do piątku chcę stworzyć chociaż jedną porządna kombinację

Kombucha.. już sprawdzam co to i gdzie to się nabywa. (ok, na allegro wszystko się znajdzie )

Tran ma dość.. kontrowersyjny smak



Zmieniony przez - curara w dniu 2011-10-05 09:51:32

Zmieniony przez - curara w dniu 2011-10-05 09:52:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jutro

+ pomiodory, brokuł, kapusta kiszona
wiesiołek oraz bakterie

Dobrze dziś się ćwiczyło, najpierw pękł mi strup na kolanie,a potem coś dziwnego stało się odciskowi na dłoni. Ale zakrwawione spodnienie zrobiły wrażenia, na żadnym z dyżurujących trenerów

<3 wioślarza

Zmieniony przez - curara w dniu 2011-10-05 22:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jutro.

+ bakterie

Dostrzegam zalety obecnego stanu
po pierwsze: wymyslam nowe rzeczy do jedzenia
po drugie: właściwie rozwiązał się problem słodyczy, wszystko co słodkie i lubiane przeze mnie ma makę, lub mleko. Tak więc, no mercy.

jutro mam nadzieję odnaleźć olej kokosowy, na razie 2 pudła


i jeszcze, życie bez słodzika okazało się proste, teraz wymieniam czarną herbatę na coś ziołowego
Z wczorajszych wygibasów:

Rozpietki na maszynie + wioslowaniem w opadzie tulowia oburacz( w oparciu o sciane) 4*12-10 powt

rozpiętki: 22,5 (x12), 25 (x12), 27,5 (x10), 27,5 (x10)
wiosłowanie: 6 kg (x12), 8 kg (x12), 8 kg (x12), 10 kg (x8)(ledwo)

Pompki w oparciu o step + odwodzenie ramion w bok z linka wyciagu gornego
4*12-15 powt
odwodzenie: 1.25 kg plus dodatkowy obciąznik (waży pewnie z kilo, ostatnia 3,75 kg x 8 (ledwo), jakiś dramat

Lezac na pilce, przenoszenie pilki lekarskiej za glowe+ruch bioder gora i dol, + w opadzie tulowia sciaganie linek do bioder z wyciagu gornego 4*12-15 powt

piłka:1 seria 8 kg x 15 powtórzeń, 2 serie 8 kg x 12 powtorzeń, ostatnia 10 kg 10 powtorzeń

Brzuch - scyzoryki 4* 15 powt

Stojac wahadlo w bok z kattlebels w dloni 3x20 powtórzeń na strone
(8 kg, 10 kg, 10 kg)

+ kardio 20 min wiosło i stretch.

Zmieniony przez - curara w dniu 2011-10-06 22:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Daj przepis na swojego placka z gryczanej dziś zostało mi pół woreczka z obiadu, akurat na spróbowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaszę mielę na mąkę
robię albo placka: na pół woreczka zmielonego daje 1 jajko oraz troszke wody oraz sól i pietruszkę (natka). Takie bardzo gęste ciasto wylewam na patelnię (konsystencja jest taka, że ciasta nie da się ugniatać, i sam nie rozlewa się po patelni, trzeba troszkę łyżka rozsmarować)
albo biore 2 jaja rozmemłuje je (w wersji sobotniej najpierw ubijam białka, do białek dodaje żółtka, a potem zmielona kasza) wsypuje mąkę i robię omlecik

Placki sa nieco za suche. Podejrzewam, że łycha masła dodalaby ciastu elastyczności ;)

jesli masz ugotowaną.. spróbuj może placki z tuńczykiem :)
tuńczyk, ugotowana kaszę, natkę, kilka posiekanych oliwek, cebulę, sól, pieprz, czosnek mieszasz razem i dodajesz jajka (na pół szklanki kaszy i puszkę tuńczyka daję 3 jajka, miara kaszy przed ugotowaniem). W przepisie były otręby (2 łyżki), ale ja dawałam zmielone owsiane zamiast tego). Do tego dodawałam 3 łyżki jogurtu (gęstego), teraz wiadomo, że nie mogę,ale polecam, moim zdaniem fajnie wpływa na smak. I to na patelnię łyżka i smażyć :)

Zmieniony przez - curara w dniu 2011-10-06 23:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak się ma skóra? Wiem, że dość szybko pytam, ale może już coś odczuwasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie dokucza mi swędzenie - ale przypuszczam, że to kwestia odstawienia wszelkich smarowideł, wieczorami jest

Teraz jak tak dotknęłam tej skóry to w porównaniu do początku tygodnia zmniejszyły się te odpadające suche skórki. Mam po prostu suchą chropowatą skórę. W domu spróbuję jakoś z lusterkiem obejrzeć, ale to trudno dostępne wzrokowo miejsce. Ogólnie na ten moment mam wrażenie, że może nie ma super poprawy, ale przestało się pogarszać, tak jak to się działo w zeszłym tygodniu,a to już jest sukces biorąc pod uwagę, że nie smaruję niczym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aby rozmiar 38 stał się realny... Redukcja po raz I :)

Następny temat

kotszop/ więcej mięśni, mniej tłuszczyku,)

WHEY premium