SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co moge zmienic w moim planie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jedne ćwiczenia zwiększysz jak ciężkie boje, a w takich partiach jak biceps to się sporego progresu nie zrobi. Jak jesteś w stanie progresować to dokładaj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Deyv92
Ok dzieki po doborze juz cwiczyc caly miesiac danymi czy z tyg na tydz zwiekszac

zacznij nisko bardzo nisko , i dokladaj co trening te MARNE 2,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dokładaj kiedy wszytko idzie z lekkim zapasem i dobra technika. Czy to będzie co trening czy co tydzień/dwa to już się okaże.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2657
Jeszcze jedno pytanie czy moge ewentualnie jakies jedno cwiczenie dolozyc do 1mies. Chodzi mi o wydluzenie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A w jakim celu chcesz przedłużać trening ? Po co skoro Twój plan wystarczy do rozwoju ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2657
Od tygodnia zaczalem inaczej jesc dietetycznie bardziej spadlem juz 3 kg . Ze 110 mam 107 do ilu kg zjechac Eby nie przesadzic. Po jakim czasie beda widoczne efekty treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Deyv92
Od tygodnia zaczalem inaczej jesc dietetycznie bardziej spadlem juz 3 kg . Ze 110 mam 107 do ilu kg zjechac Eby nie przesadzic. Po jakim czasie beda widoczne efekty treningu ?


Przy Twojej wadze 3kg to mogą być wahania wody i glikogenu ale to już dobry start. Redukuj dotąd dopóki nie będziesz zadowolony z efektu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie da się powiedzieć do ilu kilogramów trzeba zejść by coś było widać, kazdy ma inne proporcje ciała, dla jednego będzie to 90 kg dla innego 80
ale dla Ciebie przy tym wzroście ponizej 90 kg bym nie schodził chyba że jesteś otłuszczony i masz mało mięśni to mozna wiecej przyciąc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2657
Ogolnie tluszczu ktos wie ile na sobie nie mam. Troche brzucha bylo ale ladnie spadl i po tygodniu nogi sie odchudzilu uda bo widac po spodniach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Deyv92
Od tygodnia zaczalem inaczej jesc dietetycznie bardziej spadlem juz 3 kg . Ze 110 mam 107 do ilu kg zjechac Eby nie przesadzic. Po jakim czasie beda widoczne efekty treningu ?


Wszystko zależy od Twojego wzrostu i proporcji. Dla mnie powyżej 90 w pasie to już bycie ulanym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu treningowego

Następny temat

Trening na redukcję dla początkującego w domu proszę o pomoc

WHEY premium