SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co moge zmienic w moim planie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2657
Panowie w cwiczeniach 4'5'6 drugiego miesiaca od jakich ciezarow zaczynac procentowej MC? I czy rowniez co trening dodawac 2kg jak to robie w pierwszym miesiacu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak progresujesz dodawaniem ciężaru a nie procentami to procenty mogą zostać takie same, bo jak zaczynałeś np od 100 kg to 60% jest 60kg, robiłeś jakiś tam trening dodawałeś kilogramy i miesiać zakonczyłeś z wynikiem 120kg i nowy masz znowu 60% ale nie ejst to już 60kg tylko ok 70.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Nie musisz się skupiać na procentach idź na treningi zrób asekuracyjnie i po 2-3 treningach dobierzesz optymalny ciężar.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dobrze zaniżyć o te 10-15kg i dokładać 2,5kg co trening.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2657
Ten pierwsY miesiac zrobix piec tyg czy cztery wystarcza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Deyv92
Ten pierwsY miesiac zrobix piec tyg czy cztery wystarcza?


Możesz zrobić 5 tygodniu to będzie taki dobry rozruch i wystarczy w zupełności.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2657
Panowie powiedzcie mi bo aktualnie cwicze i moim celem jest zejscie do 100 kg i wtedy mam wprowadzic diete na mase miesniowa plus jakies odzywki czy jak to ma wygladac? Jak do tej pory 105 ze 110 kg w 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wtedy dorzucaj kcal i obserwuj czy siła i masa rosną.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Deyv92
Panowie powiedzcie mi bo aktualnie cwicze i moim celem jest zejscie do 100 kg i wtedy mam wprowadzic diete na mase miesniowa plus jakies odzywki czy jak to ma wygladac? Jak do tej pory 105 ze 110 kg w 2 tyg


To w sumie będzie zależeć od tego czy będzie zadowolony z sylwetki jak zejdziesz do tych 100kg. Jeśli tak to dieta na lekki dodatni bilans. Suplementy w zależności od braków w diecie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2657
Witam. Panowie został mi jeszzcze tydzien cyklu 1 miesiaca . Doszedlem jak narazie 60kg(serie) w przysiadzie , 71kg(serie) wyciskanie na klatke , 79kg(serie) martwy ciag , 55kg(serie) we wioslowaniu. Mysle ze na zakonczenie 5 tyognia bedzie jakies 66 przysiad, 75 klatka, 85 martwy 60 wioslo. Pozniej bede zmienial cykl na 2 miesiac gdzie zostana mi 3 cwiczenia i stad moje pytanie czy robic je pozniej ciezarem ktory osiagne na koniec pierwszego cyklu czy znowu jakos z nizszego pulapu dodawac?

Czy po zakonczeniu 1 miesiac robic chwilke przerwy przed 2?



Zmieniony przez - Deyv92 w dniu 2017-10-13 19:51:44

Zmieniony przez - Deyv92 w dniu 2017-10-13 19:51:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu treningowego

Następny temat

Trening na redukcję dla początkującego w domu proszę o pomoc

WHEY premium