SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mi jest???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5142
sory ze pisze w tym dziale ale uwazam ze LUdzie tu przesiadujacy znaja sie conieco na medycynie wiec opisze swoj przypadek
a raczej dolegliwosci ktore mam od pewnego czasu:
-jestem ospaly mam malo energii a jesli juz ja zlapie to na chwile;/
-nic mi sie niechce
-czesto jest mi slabo
-treningi odbywaja sie zporadycznie i wygladaja mniejwiecej tak;3 serie bic ,2 serie klata i cos tam jeszcze i jestem totalnie wyczerpany tak jak teraz zrobilem pare seryjek i nogi mam jak z waty rce mi sie trzesa czuje jakby m zaraz mial pasc;/
wogole od 2 meichow nie mam ochoty na cwiczenia;/
ostatnio jak zlapalem przeziebienie to trzymal mnie katar 3 tygodnie;/
na balety to juz wogole ochoty nie mam jak pojde juz i wypije drinka to jest mi niedobrze i moge isc spac;/
moze ktos madry wie co mi jest??????bo juz dluzej tego nei zniose chce trenowac tak jak kiedys;/ z zawzieciem;/
jeszcze raz sorki ze tu wstawiam;/
pozdro koxy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8814
albo jesteś przetrenowany a jeśli nie to to idz do psychologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24506
hmmm ja tak miałem jak sie zablokowałem
a tak serio koleś idz do lekarza zrób sobie badania
moze masz anemie... kto wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5142
wlasnie przetrenowany nie jestem;/ nie cwiczylem jakies dwa tygodnie wogole
do psychologa...raczej nie to nie jest ze strony psychicznej ze mi sie niechce ja poprostu nie mam sily na nic;/nie wiem moze to od stresu ze mam teraz mature??? ale zeby to az tak dzialalo na czlowieka;/??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Nic Ci nie jest
Jesteś leniem tak jak ja Zacznij robić sobie jedzenie i wcinaj, jak jestem głodny to mam tak jak ty Na lenistwo nie ma lekarstwa (chyba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5142
Stefab Leniem to ja naprawde jestem:) ale do cwiczen nigdy nie bylem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jak najbardziej może być od stresu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
mozliwe ze masz niedobór witamin

zakochałem się w dziewczynie-metanabol ma na imie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19679
Chłopie masz jak nic depresje lub nerwice, zrob sobie morfologie jak bedzie wszystko OK to idz do psychiatry i powiedz o swoich problemach, szkoda sie meczyc. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
hmm sprawdz cukier w pierwszej kolejnosci, druga sprawa nie jedziesz na jakiejs termie albo tussi w nocy przy ksiazkach ? bo wyglada to na zespol odstawienny po pobudzaczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1780
mozleiwe tez ze masz tak jak ktos wyzej powiedział brak witamin i chyba nawet brak zelaza bo kiedys cos mialem tez ze rece mi sie trzesly i na nic nie maielm ochoty to lekarz przepisal mi zelazo zebym brał ...:) a najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXA EAP opinie ?

Następny temat

paprochy w ampulce

WHEY premium