SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi jest?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Wiec sprawa wyglada tak, osttanio po dosyc ostrym treningu, wracacajac do domu, nagle zaczely dziac sie ze mna dziwne rzeczy.Otoz..dostalem strasznych wypiekow, cialo oblal mi zimny pot, mialem wrazenie jakby we wszytskich konczynach uderzylo mi maxymalne cisnienie, towarzyszylo temu cos jakby szczypanie na skorze, poza tym niby chcialo mi sie wymiotowac, ale nei chcialo-ciezkie do opisania uczucia, uczucie braku tlenu, ogromny lęk,niemoznosc zlapania glebokiego oddechu, do tego wsyztskiego mialem bardzo sucho w ustach i taki jakby bardzo kwasny posmak , z tym ze na bank nie bylo to nic zwiazanego z zoladkiem..Oczywiscie zawroty glowy, caly czas starlem sie kontrolowac sowj organizm zeby tylko nie stracic przytomnosci..Taki stan utrzymywal sie przez 40-50 minut, po czym udaalem sie na pogotowie,gdzie zmierzono mi cisnienie, zrobiono Ekg i wsyztsko bylo dobrze..Dostalem skierowanie na badania, zrobilem wsyztskie proby: mocz, morfologia, jony , glukoza, kreatynina i wsyztskio jest w jak najlepszym porzadku.Dodam ze cos takiego przytrafilo mi sie juz drugi raz, z tym ze wtedy bylem pod wplywem dragow, wiec myslalem ze to przez to..Musze rowneiz powiedziec, ze przed tym "pierwszym razem" bylem na 8 tygodniowej redukcji, czyli hardcore dieta, duzo wysilku itd..Mial ktos juz z czyms takim jakiekolwiek doswiadczenie??Z gory dziekuje za odpowiedz.

NO BULL - Muscular Development Team

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hipoglikemia , zaburzenie elektrolitów

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Zaburzenie elektrolitow..hmm moglys napisac cos wiecej na ten temat?Dodam jeszcze, ze 3 dni przed tym "pierwszym razem" robilem sobie 24 h odwodnienie.W ogole dzis w sieci szukajac rozwiazania tej zagadki na trafilem na "lęk"..co bardzo ciekawe, doslownie kazdy wypunktowany objaw lęku idealnie pasowal do mojego, doslownie twszysko tak samo..Pierwszy raz zdazylo mi sie to pod wplywem extasy, ktore wlasnie czasem powoduje wystapienie lęku i stanu paniki, wiec moze w tym tkwi sekret?

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spada potas , spada magnez
do tego glukoza w dół
iogólnie nei wiesz co się dzieje

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
ok, dzieki wielkie!!

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 113
zrób echo serca,elektrokardoigram to za słabe badanie ,zaproponuj lekarzowi zrobienie testu wysiłkowego

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
dzieki za rade, ja rowneiz mysle ze to bedzie odpowiednie rozwiazanie..

NO BULL - Muscular Development Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podczas cyklu, dziecko

Następny temat

papierosy

WHEY premium