SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cholera...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
ćwicze na siłce 8 miesięcy, ale głownie jest to trening siłowy, masa moze mi skoczyła 4 kg.
w wakacje postanowiłem zrzucić moje 83kg do ok.75kg na koniec wakacji
w piatek od razu po zakonczeniu roku zacząłem biegać, biegam ok.15-20 minut dziennie, nie jem żadnej kolacji, codziennie prawie jeżdże na rowerku średnio po 15km. Sniadanie i obiad w normie. No i po tych 10 dniach jak sie dzisiaj zważyłem to mnie szlag trafił, 87 kilogramow teraz ważę!!! przytyłem 4 kg mimo tego katowania!!!
co jest nie tak? proszę o pomoc...
pozdrawiam wszystkich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
lepiej sobie zrob porzadna diete bo takim 'nie jem kolacji' to wiele nie osiagniesz

do tego najlepiej silownia+aeroby+HIIT ale tez musisz to rozplanowac w miare dokladnie a nie wszystko naraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
na siłownie chodze nadal
diete aktualnie opracowywuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
chyba przez te nie jedzenie kolacji spowolniłeś metabolizm i teraz zamiast tracić wage tyjesz, diete+trening redukcyjny+aerowy i musi spadać

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
jedz częściej ale mniejsze porcje (nawet7 posiłków) , jedząc częściej napędzasz procesy metaboliczne i twój organizm lepiej zużywa pokarm, a odnośnie aerobów to najlepiej z rańca (bieganie) na czczo przynajmniej 40 minut bo po takim czasie organizm zaczyna spalac tłuszcz zapasowy.
powodzenia

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4311
toony aerobów nie wolno łączyć z hiitem i niewolno robić po treningu no chyba że ktoś bardzo chce to do 10 min nie więcej
pozd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Od diety to należy zacząć. Wywalając kolację prędzej spowodujesz nocny stan kataboliczny i utratę mięśni. Niewykluczone, że poleciała ci tkanka mięsniowa, przez co spadło zapotrzebowanie kaloryczne - w wyniku czego zrobiła się dieta z bilansem dodatnim i zarobiłeś trochę sadła.

"Instrukcję" należało poczytać przed rozpoczęciem kombinacji.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3190
krótko mówiać podszedłeś do tego bezmyślnie pewnie nawet nic nie przeczytałeś!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
czytam własnie kontynuujcie moze sie czegos naucze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3190
mam nadzieje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
leon18- nie dryj ryja

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi: masa, siła, a rzeźba

Następny temat

Opalanie się, a siłownia...

WHEY premium