SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Rozpyerdalam jak atak epilepsji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ile będziesz brał tego bcaa:)?

Waga 85,6 - czyli spadło 0,9kg, pewnie jakaś woda.

hehe, o 0,3 jestem lżejszy;D

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-08 22:39:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Testudos - no rampa jest bardzo fajną metodą
ciasta słodkie, ja mam słabość do takich rzeczy - tzn. dopóki nie zjem to jest ok - jak zjem, to zdycham w męczarniach jeśli nie załaduję w siebie kolejnej porcji więc nawet nie myślę o jedzeniu ich
Co do arachidów - ja wiem.. tylko włoskie są strasznie drogie, nie dam 50zł/kg chyba że wyczaję gdzieś po taniości na jakimś targu (teraz czasem tak może się trafic).
Cholesterolem się nie przejmuję bo mam niski, tylko HDL wysoki, ale to akurat raczej dobrze.

Reso - heee taka zwykła dziewczyna, fajna z charakteru, ale z urody to nie w moim typie
w sumie 3 lata do liceum chodziliśmy do jednej klasy, a teraz studiujemy razem

no się wie, że nie zapomnę zgadamy się


Boksero - BCAA będę ciachał tak jak do tej pory - 10g przed treningiem, jakby się co działo, to z czasem zwiększę.
Mam 600g Aminostara i około 550-600g Activlaba.

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
carbon jak masz dostep to w makro sa orzechy w ok cenach
nie pamietam jak teraz, bo troche podrozaly ale kupowalem migdaly po 25zl/kg jakos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To żeś chęci na ciasto narobił

No ciekawe jak ten Blastex co to za cudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jeszcze takie pytanie, ile dałeś za to wszystko? bo ja jak kupowałem za ~~140zł to mi nic nie dali;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
mi tez jeszcze nigdy próbek nie dali skurczybyki carbon ma chyba jakies wtyki

jedziesz jedziesz

stacki se zostaw na mase albo po porostu walnij przed treningiem i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Ja to samo, ostatnio zapas białka robiłem i jedynym dodatkiem w paczce był paragon

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Ciekawe, jak robią selekcję dorzucania gratisów, nigdy nic nie dostałem xP

Ale nie będę narzekał ;)

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
teraz wszyscy będą zwroty robić i domagać się próbek

to panowie, jakaś petycja by się przydała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
09.05.2011 - PONIEDZIAŁEK
Redukcja J/NJ




MICHA
Start - około 16:00
Finisz - około 21:30-22:00

Szama :
100g ryżu brąz. + 400g kuraka + 20g ketchupu
60g orzechów
***STRETCHING***
szejk 40g owsianych + 15g WPC
300g schabu + warzywa (dużo)
jajecznica z 6 jajek + 20g sera żółtego + warzywa
200g twarogu + 35g oliwy + warzywa



TRENING
Stretching z rehabilitantem ~30min.

---



POMIARY
Waga: 85,6
Klata (poziom sutów, max wydech): 100
Biceps lewy/prawy: 37/36,5
Pas (góra): 85
Pas (dół): 92,5
Dvpsko: 101
Udo (25cm od kolana) lewe/prawe: 62/62
Łydka lewa/prawa: 41,5/41
Fałdy [mm]
- brzuch: 24
- biodro: 24
- udo: 23
- SUMA: 71
Pomiary fałd są na pewno źle, chodzi o to żeby tak samo mierzyć co tydzień.
Tylko co z tego jak za każdym razem jakaś różnica jest w pomiarach fałd...



BZDETY
Czyli waga -0,9, pas góra -1, pas dół -1,5. Reszta praktycznie bez zmian, za tydzien będą spadki napisane w nawiasach, bo już będzie wsyzstko zmierzone łącznie z fałdami.
Aha i nie radzę kupować tego gówna jakim jest caliper firmy MetalCal, złamał się. Mierzyłem cyrklem i tak będę robił, żałuję tylko wydanych 25zł na taki lichy produkt, dołożyłbym 6zł i miałbym kolejną pakę białeczka.
W diecie podbijam minimalnie białko - będzie ~235g zwierzęcego codziennie, nie wliczam tego co w szejkach po treningu i po interwałach. Mam nadzieję, że pomiary za tydzień okażą się dobre.
Treningi stretchingu są dość męczące, wydaje się że to tylko rozciąganie ale przy większości ćwiczeń mocno używam rąk, aż pompa jest Jutro siłownia i później też do rehabilitanta idę.
Jutro mam koło, muszę się chociaż chwilę pouczyć, a nie mogę na dvpie usiedzieć w jednym miejscu, co to dopiero będzie w czerwcu

Track na dziś:



"Dwa-cztery godziny skoku adrenaliny,
Przemycam prawdę sprawnie jak winyl.
Ziom miejmy pewność, że kiedyś nas odwiedzi Władek Jagiełło.
I będzie tego pełno."


---


heheheczky - migdały owszem, po tyle chodzą, mi chodziło o włoskie migdały sam czasem też kupuję, bardzo dobre są, ale trzeba mi kwasów wielonienasyconych, a migdały mają ich mało.

Matthew - Ty je widziałeś na zdjęciu, a ja za każdym razem jak lodówkę otwieram ale nie ciągnie mnie

Boksero - coś koło 180zł, to raczej nie zależy od ceny.
A strajkujcie se, nic to nie da, tylko VIPy dostają...

Marian - hehehe, ta, znajomości mam dam próbki kumplowi, na redukcji mi nie trzeba, a za 2 miechy to jeszcze bym je zgubił czy coś

Xardero - paragon też dostałem, zapomniałem dopisać
Napisz mi na PW swój nr gg, albo napisz do mnie na gg od razu (nr jest nad postem), znalazłem fajne (być może) taśmy treningowe, trzeba obadać

Testudos - z tego co pamiętam to pierwszy raz dostałem. Wydaje mi się, że po prostu w dany dzień upychali do paczek próbki BlasteXa, bo właśnie od niedawna chyba jest dostępny w sklepie sfd.

-----

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-05-09 19:41:29

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Masa, Jak to rozłożyć?

WHEY premium