SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Rozpyerdalam jak atak epilepsji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Mniam, narobiłeś mi ochoty na szpinak
Dla burżujów - można se jeszcze pokrojone bataty zapiec, będą robiły za frytki do naszego MadafakaPorkBurgera

Pomysły genialne. Chyba minąłeś się z powołaniem

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Widać tę autentycznę chęć do gotowania i sprawdzania nowych, różnych rzeczy :P Ja tam lubię piec, ale raczej ciasta, ciastka, torty i tego typu rzeczy, niestety xP Nad michą do szamania na codzień jakoś nie chce mi się stać ;P

Hm... A batatów bym sobie kupił, spróbował, ale cholera wie, skąd to wytrzasnąć...

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Ładnie to wygląda, będzie moc

Nie ma co pisać pjerdół, kto mnie zna, ten mnie zna, kto nie - ten pozna.


kvrwa jak Clint Eastwood


zobaczymy jak to wyjdzie, teraz już bd miał duużo czasu po maturach więc będę wpadał bardzo często


no i dobry hh, obowiązkowo w dzienniku.

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2011-05-07 13:13:00

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
W takim razie ja też się będę rozglądał za tego typu gumami
Jakbyś jakiś sensowny sklep/okazję znalazł w naszym Rzeszówku to daj znać bo też się musze zaopatrzyć

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Matthew - nom, placki ciekawe i smaczne ale przepis nie mój, ja tylko trochę zodyfikowałem, żeby były lepsze

Ania - on jest za duży żeby ot tak sobie zniknąć
No to powodzenia z naleśnikami, tylko się postaraj dobrze szpinak zrobić, żeby potem nie było, że nie dobre

Oveja - dzięki potrzeba matką wynalazku

Testudos - lubię smacznie jeść codziennie
Co do batatów - nigdy nie jadłem, słyszałem, że można znaleźć w większych hipermarketach, typu carrefour, auchan, z tym że zbyt tanie raczej one nie są

Robin - nakvrwiam, a jak!
HH obowiązkowo, nie ma rapu = nie ma dziennika
wpadaj, wpadaj

Xardero - Są 3 sklepy umieszczone obok siebie, z akcesoriami do rehabilitacji, te sklepy są na Lisa-Kuli, jeden obok Medyka, a kolejne 2 po drugiej stronie, obok siebie są, w jednym nie było dobrych taśm, w dwóch były do czarnej włącznie
ja jeszcze poszperam na aukcjach to może coś wyhaczę taniej, jak co to dam znac


--------------


Dzisiaj byłem na treningu, dieta git, suple przyszły, jutro wieczorem dam wypiskę dzisiejszą i jutrzejszą.

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
Ann ciii to kamuflaż


daj foto supli potem wyngiel

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
07.05.2011 - SOBOTA
Redukcja J/NJ




MICHA
Start - około 15:40
Finisz - około 22:00

Szama :
przed treningiem 10g BCAA (14:20)
szejk po treningu (30g WPC + 30g carbo)
200g ryżu brąz. + 450g kuraka + 30g ketchupu
100g kuraka + warzywa
70g oliwy + warzywa
jajecznica z 8 jajek + 20g sera żółtego + warzywa
300g twarogu + warzywa



TRENING

Plan: https://www.sfd.pl/carbon91_/_J_NJ_/_Rozpyerdalam_jak_atak_epilepsji-t732420.html
Tempo w każdym ćwiczeniu wynosi 3010.

Trening: 2
Ostatni trening: https://www.sfd.pl/carbon91_/_J_NJ_/_Rozpyerdalam_jak_atak_epilepsji-t732420-s6.html#post9

Przysiad Tylni / Rampa 10 / Przerwy do 120 sekund
20
25
30
35
40
{Komentarz: Już ciężko pod koniec było wyrobić wytrzymałościowowo, bo jednak 50 siadów z czego 3sek opuszczam się w każdym i walczę z kotem, to mi dało po dvpie, czułem, że jak założę 45 to może czasem jakiś lekki kotek się pojawiać itp. A przecież nie chodzi o ciężary, więc odpuściłem.

Martwy Ciąg / Rampa 10 / Przerwy do 120 sekund
25
30
35
40
{Komentarz: Podobnie jak wyżej, strasznie pompuje i męczy. Znów z racka robiłem - nagrałem - plecy prościutkie, wszystko wydaje się spoko.

Press Stojąc / Rampa 10 / Przerwy do 120 sekund
15
20
25
30x6-7
{Komentarz: Ostatnia nie pamiętam dokładnie ile razy, chyba 6, spadało tempo więc odpuściłem, według zaleceń.

+ Rozciąganie po treningu.
+ Aeroby: rowerek stacjonarny 15min.

---



PIKCZERS
Suple:



Próbki:



Bardzo jestem zadowolony ze sklepu SFD. Paczka przyszła po 2 czy 3 dniach, wszystko dokładnie tak jak chciałem (smaki, opakowania ZIP) i kilka gratisów, tj. pudełeczko na tabsy, 3 próbki, pucha dominatora. Bardzo fajnie Dominatora już mi mama wypiła (), a próbki kumplowi dam bo to jakieś stacki z kretką z BlasteXa, ja nie potrzebuję teraz.



BZDETY
Dobrze Puma pisał, że przeszkodą w tym planie będzie ego, wstyd mi w ogóle wypiski dawać, a co dopiero na siłowni
Po treningu się porozciągałem dość dobrze.

Track na dziś:



"Przekroczyć limit, grać o radość dalej,
Być zawsze krok przed nimi, bo czas nigdy nie staje.
Nie mówię bracie, że nigdy się nie bałem,
Kiedy umrę, nawet nie zatrzymuj się nad moim ciałem."


-----

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
08.05.2011 - NIEDZIELA
Redukcja J/NJ




MICHA
Start - około 16:00
Finisz - około 22:30

Szama :
50g ryżu paraboiled + 400g schabu + warzywa
100g ryżu paraboiled + 350g kuraka + warzywa
40g arachidów + 40g oliwy + warzywa
200g twarogu + warzywa
jajecznica z 7 jajek + 20g sera żółtego



TRENING
Lekkie rozciąganie.

---



PIKCZERS
Dzwonek do drzwi. Otwieram. Patrzę - koleżanka-sąsiadka stoi z plackami i mi je wręcza okeej.
30min później. Dzwonek do drzwi. Otwieram. Patrzę - koleżanka stoi z sałatkami, wędlinami i mięchem
Komunia była u nich i zostało, heheheh, ja to mam szczęście
I mamy z kumplem w chvj żarcia, ja perdole, lodówka się nie domyka tego to jeszcze nie grali
A ja na redukcji
Mięso opitole całe, to chyba jakiś schab, no i jakieś rybki są też. Więc to jest MOJE
No i pamiątkowa foteczka:






BZDETY
Pomiary dam jutro, bo zapomniałem metra wziąć do domu (nie wiem po chvj go trzymam w mieszkaniu). Waga 85,6 - czyli spadło 0,9kg, pewnie jakaś woda.
Lenia mam, nie chciało mi się ani aero ani nic Ale to dobrze, trza też sobie odpocząć
Od przyszłego tygodnia będą interwały (bieganie) w niedzielę i interwały w środę/piątek na rowerku stacjonarnym. I obserwuję co się będzie działo, a co do zmian w diecie - będę jutro wiedział.
I wyniki badań mam. Zastanawiam się czy iśc z tym do internistki czy nie.. Ona się niezbyt zna... A samemu to tez se moge interpretowac po byku heh..
W skrócie jest tak: triglicerydy 41 mg/dl (dolna norma 60), HDL mam 61 (górna norma 55), mocznik 54 (górna norma 49). Reszta okej, z istotniejszych: potas jest 4,4 a było 5 ostatnio, więc jest ok. sam cholersterol mam 149, a LDL 80. Kortyzol 14,8 ug/dl gdzie wartości referencyjne rano to 6,20 - 19,40, a więc podwyższony nie jest według tego, ale i tak chyba wysoko.

Track na dziś:



"Psów jak dziś było w chvj, raperów było paru,
W MTV grali rap, a nie randki pedałów..."


-----

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-05-08 22:20:32

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Kurde, chciałbym spróbować kiedyś rampy, ale nie mam jak. Fajnie się to robi? ;) Wygląda przyjemnie bardzo.

Vitafit widzę masz w opakowaniach ze struną jeszcze :P Suróweczki na wypasie, ciasta paskudne pewnie xP

Z michą spróbuj ogarnąć jak najszybciej arachidowe na włoskie/siemię lniane, chyba, że Ci to nie przeszkadza ^.^

Cholesterolem się nie przejmuj, mierzyłem w połowie lutego, LDL 4,6, całkowity cholesterol 6,4, HDL 1,63, trójglicerydy 0,44. I mam się dobrze. Teraz pewnie poszło w dół, bo mniej jaj wcinam i sporo ryb, omegi 3 leci, ale jakoś mnie to nie interesuje specjalnie ;)

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Carbi teraz podstawowe pytanie czy ladna sąsiadka hhrhrhrhrrh

Do Czwartku joł i nie zapomnij cukierkow %)

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Masa, Jak to rozłożyć?

WHEY premium