SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Rozpyerdalam jak atak epilepsji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
29.04.2011 - PIĄTEK
Redukcja J/NJ




MICHA
Start - około 16:30
Finisz - około 20:15

Szama :
bezpośrednio po "treningu" weszło 1 jabłko
(placki: 250g kuraka + 3 jajka + 50g owsianych + puszka tuńczyka (~120g) + pół cebuli + 10g oliwy) + 2 pomidory
150g makaronu pełnoziarnistego + jajecznica z 10 jajek + kap. pekińska + 2 ogórki
60-70g mixu arachidów i migdałów
------- miałem zjeść jszcze 300g twarogu, ale musiałem wyjść po 20 i nie zdążyłem, jutro zacznę jedzonko około 13 i git-------



TRENING
Nie ma co opisywać póki co, zresztą i tak nie zapisywałem obciążeń, które były małe, może w sobotę konkretniejszą wypiskę zrobię.
Przysiady dziś były do ławeczki, z tym, że moj ławka jest na prawdę niska i ciężko mi było dobrze zejść, ale to może i lepiej.
W sobotę też boxy planuję, a później już raczej normalnie, czytałem że boxy mogą pomóc sporo na początku z równowagą - przechyla mnie do tyłu.

---


BZDETY
No treningiem siłowym to tego nazwać chyba nie można, bo tu nic nie ważyło, ale ogólnie o to chodzi, myslę że wzystko poszło dobrze.
Porozciągałem się też lekko, jutro zrobię sporo rozciągania.
Do fizjo zawitam 5 maja, mam nadzieję, że mi wszystko wyjaśni i podpowie co robić i jak.
Byłem na badaniach, wyniki będą za 1,5 tygla.
Na razie siedzę w domu to i trening niedzielni też będzie w domu, ale we wtorek chyba pojadę już na siłownię, nie wiem.

Track na dziś:



"Kseroboje wyczuwaja molekuły strachu (znów!)
Nowa Fabuła to trucizna dla karykatur (znów!)
Podmuch basu zrywa anteny z dachu
Brunatne burzowe chmury, spada napięcie aparatur"



---


Boksero - cały rok mam zaplanowany będzie zayebiście

Ludi & vinci - dzięki chłopy, wpadajcie, zapraszam

tibes - dzięki, heheh no dam jakieś foty niebawem, spoko


-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-04-30 00:27:12

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowy dziennik :D
jedziesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
jeżeli chodzi o box siady, to są dla mnie o tyle lepsze, że mniej boli mnie kolano jak robię, i bardziej czuję czwórki no i więcej kg

uwaga nakurvviam - SALTO!
jajecznica z 10 jajek


powodzenia

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2011-04-30 11:19:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10832
Dobre podejście do sprawy to podstawa sukcesu;] Wypiska planów ze str 1 wygląda bardzo profesjonalnie dąż do tego!Będę wpadał!BTW dasz radę sprintować przez 70 sek?

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
No wreszcie jestem w domu i mam ta przyjemnosc zobaczyc Twoj nowy dziennik
Widze, ze serio konkretnie sie wziales za ten mezocykl, a po przeczytaniu 'targetów' do osiagniecia, stwierdzilem ze.. nie bardzo sie one roznia od moich
No i ciagle dumam czy nie zrobic tak samo jak Ty, i zaczac ten cykl od redukcji mhmm

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Zrobiłem sobie bułeczki
Wyszły grahamki, bardzo kruche i przepyszne, ale niestety nadają się bardziej do schrupania niż do włożenia w środek mięcha, gdyż są za małe myślałem że urosną, ale niewiele urosły, ciasto było za ciężkie, następnm razem dodam trochę mąki gotowej, bo ja mieliłem żyto, więc dodam gotowej mąki ze 100g jeszcze, ze 20g drożdży więcej i z 200ml wody do tego, uformuję większe buły i powinno wyjsc lepiej, jeszcze masła mogę dodać trochę, myślę że to mogłoby pozytywnie wpłynąć na strukturę wewnątrz, bo jest ona niezbyt bułkowa

Składniki:




Gotowe ciasto:




Uformowane bułeczki:




Pełna profeska (smarowanie jajkiem z wierzchu):




Gotowe (na zdjęciu 10 bułek bo jedna już była w moim przewodzie pokarmowym):





---


Shit - dzięki

volvo -
jajecznica z 10 jajek - jak się bawić, to się bawić

OLE12345 - dzięki, nie wiem czy dam radę

Xardero - dawaj, we dwóch będzie raźniej


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-04-30 14:33:26

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez robilem se takie buleczki i w smaku zayebiste tylko ze nie wyrosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no dokładnie, nie chcą wyrosnąć
ale będe jeszcze pewnie próbował

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Masa, Jak to rozłożyć?

WHEY premium