SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Rozpyerdalam jak atak epilepsji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
no ba, z siadami mam podobny problem, wcześniej schodziłem tak ze dotykałem udami łydek a teraz nie mogę dobrze się ustawić. Ale da sie to poprawić
Jak powiedział Kiedyś poeta Priest bodajże: d.pa do ziemi

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
no ja juz mam rowerek na którym juz tego aero troche nakreciłem
a mam taki zwykły wiec [pewno to co innego niz taki jak ty masz na siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
powiadomki zdechły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli nigdy nie schodziłeś głębiej a na nex treningu zejdziesz do samej ziemi to jest możliwość ze sie przewrócisz albo nie wstaniesz
spróbuj szerszego rozstawu może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no po tym filmiku co dałeś to rzeczywiście o wiele za płytko...
próbuj niżej... tak zejść poniżej 90stpni międzi udem a podudziem. nie musi być ass to grass...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
nie zejdę do ziemii bez krzywienia pleców

ćwiczyłem cały okrągły rok dvpą do ziemii, krzywiąc plecy strasznie, ale jakoś tego zbyt nie zauważałem i cieszyłem się że jest kvrwa ATG, a było co najwyzej CWC (chvj wie co), przysiadem tego nie nazwę, tego co teraz robię też w sumie
mam przykurczone dwugłowe i kilka mieśni jeszcze i to nie jest mój wymysł, tylko diagnoza lekarza
ciągle je rozciągam, ale to nie idzie tak szybko jakbym chciał

z pozycją techniczną zejdę może jeszcze te 10cm niżej, postaram się jak najgłębiej, tylko tak jak na filmiku schodzę to już jak jestem w tym miejscu to mi się zdaje, że podwijam "ogon" lekko

a szerszego rozstawu już raczej nie da rady, mam i tak szeroki juz


chcialbym robic poprawnie, ale nie potrafię
w dodatku zaczely mnie coś kolana pobolewac...

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-05-27 12:55:50

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obejrzalem jeszcze raz filmik i jestem pewny ze spokojnie mozesz zejść niżej niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
oki będę próbował
postaram się wrzucić nowy jak najszybciej, tylko kurde nie wiem jak obrobić, bo widziałeś co się stało z ostatnim

miał 1:15 czasu trwania, a jak wrzucilem na YT to zrobiło się 1:45 i jest w zwolnionym tempie, ale też nie caly czas tylko tak zwalnia niekiedy a czasem prawie normalnie jest, nie wiem czemu


ktoś poleca jakiś program do obrabiania filmików i konwertowania do innych formatów z wyjściowego 3gp ?

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-05-27 19:36:38

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ja mam any video converter i bardzo dobrze konwertuje :)
polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
27.05.2011 - PIĄTEK
Redukcja J/NJ




MICHA
Start - około 15:00
Finisz - 21:30

Szama :
10g BCAA (~14:10)
***AEROBY***
bezpośrednio po treningu: 28g WPC
75g ryżu paraboiled + 450g kuraka + warzywa
50g arachidów + warzywa
jajecznica z 5 jajek + 5 białek + 5g masła + 40g oliwy
200g kuraka + warzywa
200g twarogu + warzywa
piwo 0,5l (ciechan miodowy)




TRENING
Aeroby (rowerek stacjonarny, 45min.).
Rozciąganie.

---



BZDETY
Zayebisty ten Ciechan, 4,50 dałem, ale warto
Po treningu rozciągałem się dośc długo i porządnie, a aero weszło bardzo fajnie, posłuchałem sobie uzyki i poczytałem MD

Track na dziś:




---


dabadu - dzięki, stestuję


-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-05-28 11:21:04

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Masa, Jak to rozłożyć?

WHEY premium