SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Rozpyerdalam jak atak epilepsji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wczoraj jednak ta micha wyglądała nieco inaczej, bo pojechałem rodziców z grilla odebrać i się na chwilę wkręciłem,
'wmuszono' we mnie placka, wróciłem później niż plnowałem i podjadłem juz tylko z 50g orzechow i spac, więc nie zjadlem jajecznicy i oliwy, zamiast tego orzechy, placka i 2 ogóry prawie to samo

więc - białka za mało, węgli za duzo w tym cukrów i fatu pewnie tak jak mialo byc tylko nie do konca odpowiednie zrodla


--
zrobiłem jakies tam wymiary przed chwilą
i tak - wnioski:

dodaję białka 10g codziennie

posiłek potreningowy: 30g carbo/30g wpc --> 15g carbo/25g owsianych zmielonych/35g wpc

odejmuję 10g tłuszczy

odejmuję okolo 20g węgli (to ja nie wiem z czego juz będe potem ciął, bo zostanie 70g ryzu + dodatki typu jogurt (50g) i wegle z twarogu/warzyw...)

od poniedziałku wtorku - kupuję lniany (byc moze), z pestek winogron, orzechy wloskie i ustalam proporcje kw tł. bardzo bliską 1;1;1 i się jej trzymam wreszcie

do tego muszę więcej ryb jesc, bo nie jem prawie wcale

w niedzielę raczej jakis czit, typu pizza, tak planuję

i co do aktywnosci - 3x silka+ 20min afterburningu
3x aero 50min

bcaa przed trenem 10g --> 15g

aha i post wydłużam do 19h, jedzenie skracam do 5h
bo jest coraz mniej żarła i nie trzeba mi dużo czasu na wchłonięcie, tym bardziej że już nie będę miał wieczornych zajęć
wiadomo, że nie zawsze się tak uda, jak teraz, ale bedę się tak starał


więc takie zmiany mniej, więcej

chętnei bym spróbował ckd,
ale mam egzaminy więc to chyba nie jest dobry pomysł w tej chwili

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
to pochwal się tymi pomiarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
19h post to juz nieźle

Ja rok temu, zdawałem prawko i byłem akurat na CKD i taki juz troche zdołowany bo na zwykłej diecie nie szło to tak myślałem co dopiero bedzie na CKD a akurat na CKD udało sie zdac
Ale to raczej tylko taki zbieg okolicznosci

A na ckd da sie przezyc jeszcze tak jak ty sztywno mieche trzymasz to wytrzymiesz, wiadomo sa okresy co przychodzi kryzys miałem wczoraj dziś juz ciut lepiej bo żyje juz jutrzejszym ładowaniem i mysle co bede jadł, więc mozesz próbowac smiało

A jak bedzie ckd to tez zasday j/nj?
ciekawy jestem w ogóle tego "systemu odzywiania" nie wykluczone że kiedyś spróbuje ale jakos sie boje
ile jeszcze bedziesz redukował?

powodzenia



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-06-12 10:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dabadu - wrzucę później z wypiską, może nawet za chwilę, tylko michę na dziś obliczę, ale nie ma się czym chwalić, byłoby nad czym zapłakać gdyby nie to że coraz bardziej mam to w dvpie
w sumie się nie dziwię, bo niewiele zrobiłem w tym tygodniu
skończę redu, to założę dziennik na mn bb c, taki plan mam

Marian - hmm w sumie węgli mam coraz mniej, więc to 'szok' nie będzie jak zejdę z nich całkiem, tak myślę
hmm..
zobacze za tydzień
po egzaminach na pewno spróbuję, bo nie będę miał z czego juz ciąć węgli
a ile planuję - max do końca lipca, bo dłużej nie ma sensu z moją wiedzą, zobaczę jak będzie to wyglądało
i jaka będzie motywacja
a ckd jeszcze nie wiem na jakich zasadach by było, ale pewnie coś w tym stylu
albo nawet jeszcze większy czas, 20h postu, czyli juz odmiana 'warrior diet'
tylo wtedy na ldowaniach bym musial zwiekszyc czas jedzenia, bo nie wyrobilbym

będe się zatanawiał jeszcze


a j-nj się nie ma co bać, czytałeś chyba art Solarosa - tam jest wszystko

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-06-12 10:49:49


ogólnie siadłem chwilę i zdecydowałem, że najpóźniej za 2 tyg walnę CKD, ale docelowo chyba w przyszłym tygodniu już bym chciał

tylko nie bardzo wiem jak to dobrze zorganizować dietetycznie

zdecydowałem się bo wiem, że nic wielkiego nie osiągnę w tym sezonie, borąc też pod uwagę jak mi idzie i że choć wiem kilka razy więcej niz rok temu, to czasu tyle nie mam na wszystko co wtedy
i motywacji do aero również

także wytnę ile się da, a później wyciągnę z cyklu Pumy ile się da masowo i postaram się przeprowadzić dobrą redukcję wtedy

nie ma co się oszukiwać, zle wystartowałem

także liczę na to że ckd pomoze mi wyciąć ile się da, zeby chociaz bylo jak rok temu w najgorszym wypadku, czyli po prostu chudo z warstwą fatu, ale będzie lepiej na pewno

ckd to będzie dla mnie nowosc, więc może akurat zadziała dobrze

jakies rady ? bo dla mnie póki co to tylko skrót, czytalem jakies tam posty, ale stare sprzed 6-7 lat, więc nie wiem jak to się odnosi do tego co robi się teraz na ckd

na niskich węglach wytrzymac, wytrzymam bez problemu, tm bardziej ze chyba raz na tydzien mozna robic ladowanie, wiec luzik, tak myślę

ale
pytanie do tych co byli:
czy byliście jakby "otępiali"? gorzej ze skupieniem, mysleniem? lub jakies podobne problemy?

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-06-12 12:46:41

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-06-12 12:47:31

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czasami tak jest że gorzej ze skupieniem, ale to akurat u mnie np. rzadko

ja na ckd jak juz jestem tam którys dzień bez węgli to łatwo mnie wkvrwic
czasem mało ochoty zeby cos zrobic, ale ogólnie na się przezyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
dzięki

węgle poniżej 30g normalnie, a na ladowaniach bez wiekszych ograniczen?
i tluszczy w takim razie dac tyle zeby mniej wiecej sie kalorie zgadzaly z tym co traz mam wliczając węgle?

to mi wtedy troch tego fatu wyjdzie do jedzenia

ale skoro tak ma byc to ok

bo juz sam nie wiem

bialko mam wysoko, wiec pewnie dalej wysoko musi byc

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrva powiadomki padly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
na ładowaniach węgle chyba 7-10g jak dobrze pamiętam, a tak normalnie to tyle co ci wyjdzie z warzyw

tłuszczy na ładowaniu najlepiej nie przekroczyc 60g
a normalnie według zapotrzebowania

z białkiem niby jest ze do 2g bo jak więcej to mozna w ketoze nie wejsc ale ja sie tego nie trzymam bo mam białka sporo więcej wiec ty raczej tez nie schodz z białkiem

ketoza w sumie nie potrzebna ważne żeby węgli nie było i zeby glikogen wypłukac przed ładowaniem

a byc może że ci się uda i na dużej ilsci biaka wejsc w ketoze bo to w sumie chyba od organizmu tez troche zależy

pierwsze ładowanie robimy się po 2tyg

to tyle co mi sie wydaje że tak powinna ale ekspertem też nie jestem ...

poczytaj: [https://www.sfd.pl/CKD__fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html]

aha i najlepiej chyba żebys jeszcze cwiczył planem pod CKD

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-06-12 13:41:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
12.06.2011 - NIEDZIELA
Redukcja J/NJ




MICHA
Start - około 14:30
Finisz - około 21:00

Szama :
ziemniaki (500-600g) + 500g kuraka + warzywa
40g WPC
placki: 2 jajka + 250g karkówki + warzywa
orzechy włoskie + arachidy
6 jajek + warzywa
200g twarogu + oliwa + warzywa



TRENING
DNT.
Rozciąganie.

---



POMIARY
DATA: 08.05 / 15.05 / 22.05 / 29.05 / 05.06 / 12.06
Waga: 85,6 / 84,6 / 84,6 / 84,4 / 83,9 / 83
Biceps L: 37 / 36,5 / 36,5 / 36,5 / 36 / 36,5
Biceps P: 36,5 / 36 / 36 / 36 / 36 / 36
Pas (góra): 85 / 84 / 83 / 82 / 82 / 82
Pas (dół): 92,5 / 92,5 / 92,5 / 92 / 91 / 91
Dvpsko: 101 / 101 / 101 / 100,5 / 100 / 100
Udo (25cm od kol.) L: 62 / 62,5 / 62,5 / 62,5- / 62,5 / 62,5
Udo (25cm od kol.) P: 62 / 62,5 / 62,5 / 62,5- / 62,5 / 62,5
Fałda na brzuchu: 24 / 23 / 21 / 21 / 20 / 20
Fałda nad biodrem: 24 / 24 / 24 / 22 / 21 / 21



BZDETY
Pomiar łydek wywaliłem, bo mi się nie chce ich mierzyć, to nic nie wnosi.
Źle mi się mierzyło fałdę na udzie, wiec wywaliłem.
Muszę lepszy przyrzad skombinowac, bo cyrklem to se mozna...
Waga - inne warunki, więc nie ma się co zabardzo sugerowac, po wymiarach nic nie widac, wiec bankowo wahanie wody.
Miskę dziś z pamieci teraz piszę, mialem rozpisane mniej więcej, ale nie mam czasu sprawdzic jak to dokl;adnie.

Track na dziś:




---

Shit - aha, fajnie

Marian - dzięki
chociaż tak się zatanawiam, 2 lipca mam 18 koleżanki, więc musialbym zacząć już, żeby wtedy ładowanie było, a mi teraz to nie pasuje, także chyba podaruję sobie ckd, albo zacznę w lipcu. Się zobaczy

-----

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tam efekty u Cb na tej j/nj? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Masa, Jak to rozłożyć?

WHEY premium